Olympijské hry 2010 Olympijské hry 2010 Historie Historie -první v Řecku.Od roku 776 př.n.l. do roku 394 našeho letopočtu. Pak zrušeny císařem Theodosiem.
Anglie je největší a nejlidnatější země Spojeného království Velké Británie a Severního Irska.
Název školy: Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace Autor: Mgr. Radmila Uzlíková Název : VY_32_INOVACE_07_LÉTO.
Slovní úlohy Procenta těžšíjednodušší
Č ISTI Č KA ODPADNÍCH VOD. ÚVOD : Kam odtéká odpadní voda z domácnosti? Co je to mechanické čistění vody? Co se děje s odpadky, které se odstraní z odpadní.
Běžecké lyžování. Běh na lyžích je sportovní závodní lyžařská disciplína, ve které je cílem zdolat danou trať na lyžích v co nejkratším čase. První závody.
PETR BEZRUČ SELFIE ZPRACOVALY: RENÁTA FIALOVÁ A VERONIKA DAMKOVÁ.
Úřední hodiny Obecního úřadu Březnice: Tel: Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek –
Užití složeného úrokování Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín Tematická oblastMATEMATIKA - Finanční matematika a statistika.
Brigáda Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Milan Pobořil, Ph.D.. Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace. Vzdělávací.
Anotace: Materiál je určen pro žáky 6. ročníku, slouží k opakování probraného učiva Datum: Ročník: 6. Vzdělávací oblast: Jazyk a jazyková komunikace.
Celek a jeho části Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Milan Pobořil, Ph.D.. Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace.
JAN ÁMOS KOMENSKÝ 28.BŘEZNA LISTOADU 1670.
1. Světová válka Odstrčil Petr. První světová válka před rokem 1939 známá jako Velká válka, nebo světová válka byl globální válečný konflikt probíhající.
VY_12_INOVACE_Rů_I_14 Drama 2/2 - Národní divadlo Název projektu: OP VK Registrační číslo: CZ.1.07/1.4.00/ OP Vzdělání pro konkurenceschopnost.
Název školy: ZÁKLADNÍ ŠKOLA SADSKÁ Autor: Bc. Naďa Prejzová Název DUM: VY_32_Inovace_4.1.5 Opozita Název sady: Český jazyk a literatura 3. ročník Číslo.
JAK PROPAST MACOCHA DOSTALA SVÉ JMÉNO
Slovní úlohy řešené rovnicemi
Zpracovala: Mgr. Martina Kadlčková Březen 2012
Název školy: Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/ Označení materiálu:
V_ _ _ _ _ _ _ _E SVÁTKY JARA
Podívejte se na několik momentek a posuďte sami.
Škola ZŠ Masarykova, Masarykova 291, Valašské Meziříčí Autor
VY_32_INOVACE_01_Český jazyk_8.ročník 16_Pád podstatných jmen
Ot.2 - Na jaký typ střední školy jste ve školním roce 2008/2009 podával/a v prvním kole přijímacího řízení přihlášku? %; Báze: total, N=500.
Krystýna Cirhanová studentka sekundy Angličtina v Egyptě-2015
Utkání PhDr. Vladimír Süss, Ph.D.
Anglie Monika Trochtová.
Název školy : Základní škola Nový Kostel , okres Cheb
NÁZEV ŠKOLY: ZŠ Dolní Benešov
Velikonoce-prezentace
Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace   Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/ Název projektu: „Učíme lépe a moderněji“
Tenis Ročník: 1. Vzdělávací obor: Tělesná výchova Tematický okruh:
Jméno autora Mgr. Stanislava Junková Datum vytvoření únor 2013 Ročník
NÁZEV ŠKOLY: ZŠ NETVOŘICE, OKRES BENEŠOV
Slovní úlohy o společné práci
AUTOR: Mgr. Jitka Zajíčková NÁZEV: VY_32_INOVACE_14_VV_17
Základní škola a Mateřská škola, Liberec, Barvířská 38/6, příspěvková organizace O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE Název : VY_32_inovace_13 - ČJ – O perníkové.
Druháci a matematika 3 Opakujeme si sčítání, odčítání do 20
Vítejte u demíčka (již druhého v pořadí), které by Vás tentokrát mělo seznámit s formátem turnajů PB snookerové ligy. Další demo! To je záhul. Ještě, že.

Moje velikonoční prázdniny Napsala : Ludmila Kopcová

Jak jsem je prožila ? Ve čtvrtek 5.4. nám začaly velikonoční prázdniny a trvaly 5 dní. Já jsem je prožila ( jako obvykle ) na šachách. Tentokrát to byl Turnaj šachových nadějí v Národním domě ve Frýdku Místku. Byl to mezinárodní turnaj, kde hráli Češi, Slováci, Angličané, Poláci, Bělorusové, Alžířani a Indové. Turnaj pořádala Beskydská šachová škola ( BŠŠ ) Frýdek-Místek. Hrálo se na vážné tempo1:30+30 sec na tah pro jednoho hráče. Je to opravdu hodně dlouhé hrací tempo. Ve čtvrtek bylo slavnostní zahájení,kde představovali všechny hráče. Byl tam ředitel BŠŠ, paní primátorka Frýdku-Místku a také Fry-Míci. Fry-Míci jsou bílá a černá šachová věžička v dospělé velikosti.V prvním kole jsem hrála s nějakým Bělorusem a vyhrála jsem.Ve druhém kole jsem hrála s velmi silným Čechem, kterého jsem nakonec porazila. Tento den se mi moc líbil.

V pátek se hrála opět dvě kola V pátek se hrála opět dvě kola.Já jsem hrála s hooooodně silnými hráči, a proto jsem obě partie prohrála.Tento den se mi moc nevydařil. Na Bílou sobotu jsme hráli jen jedno kolo. Toto kolo jsem vyhrála. Ve dvě hodiny odpoledne začal doprovodný program. Nejdřív jsme šli do parku soutěžit. Chodili jsme od stánku ke stánku a sbíraly kartičky se šachovými figurkami (král, dáma, kůň, střelec, věžka a pěšec ). Nejhorší stanoviště bylo u pěšce, protože jsme museli chodit po provaze pozpátku. Vyšlo mi to až na pátý pokus !!! Nejlepší stanoviště bylo u krále, protože jsme jenom luštili bludiště.Po zdolání všech stanovišť jsme šli do Národního domu a tam jsme dostali balónek a tatranku.Tento den byl super !! V neděli jsme hráli dvě kola a já jsem jedno vyhrála a druhé remizovala. Tento den byl OK.

V pondělí nás všechny holky vymrskal Fry-Mík V pondělí nás všechny holky vymrskal Fry-Mík. Poslední kolo jsem díky soupeřově chybě vyhrála. Pak jsem čekala, jak dopadne jedna Angličanka. Když jsem zjistila, že prohrála, bylo jasné, že jsem ve své kategorii D12 první. Potom jsme šli na oběd a čekali hodinu na slavnostní vyhlášení. Když se ozvalo moje jméno, šla jsem si pro můj zatím největší, asi půlmetrový pohár, medaili a věcnou cenu – vybrala jsem si koloběžku. Všechny medailistky jsme stály na stupních vítězů. Prázdniny, i když byly „jen“ šachové, se mi moc líbily.   

A na závěr ještě motto, které nás celým turnajem provázelo…