Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

RŮŽOVÁ ZAHRADA SLOVA Nikdy nelituj ničeho, co bylo krásné, Nikdy nelituj ničeho, co bylo krásné, i kdyby to byl ten největší přestupek na světě! i kdyby.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "RŮŽOVÁ ZAHRADA SLOVA Nikdy nelituj ničeho, co bylo krásné, Nikdy nelituj ničeho, co bylo krásné, i kdyby to byl ten největší přestupek na světě! i kdyby."— Transkript prezentace:

1

2 RŮŽOVÁ ZAHRADA SLOVA

3 Nikdy nelituj ničeho, co bylo krásné, Nikdy nelituj ničeho, co bylo krásné, i kdyby to byl ten největší přestupek na světě! i kdyby to byl ten největší přestupek na světě!

4 Nikdy se nesm ě j sn ů m n ě koho jiného. Lidé, kte ř í nemají sny, nemají mnoho.

5 To, co oči už zapomněli, to si srdce ještě pamatuje… To, co oči už zapomněli, to si srdce ještě pamatuje…

6 Sliby jsou univerzálním druhem potravy. Nakrmit jimi m ůž eme kdekoho. Nakrmit jimi m ůž eme kdekoho.

7 Když je člověk nešťastný, bolí ho i smích.

8 Ž ivot je slo ž itý. Ka ž dý z nás si tu cestu ž ivotem musí prošlapat sám. Není p ř íru č ek, recept ů ani jednoduchých odpov ě dí... Není p ř íru č ek, recept ů ani jednoduchých odpov ě dí...

9 Skute č ným úsm ě vem ž ivota je úsm ě v ve chvíli, kdy ž ti je do pla č e!! kdy ž ti je do pla č e!!

10 Nejcennější věc, Nejcennější věc, Kterou m ůž eme darovat druhému č lov ě ku druhému č lov ě ku je náš č as. je náš č as.

11 Nejvíce nebezpečné choroby srdce jsou: závist, závist, nenávist, nenávist, lakomství lakomství a LÁSKA. a LÁSKA.

12 Hodnotu některých věcí Hodnotu některých věcí si uvědomíme až potom, když je ztratíme... až potom, když je ztratíme...

13 Nekrásn ě jší na sv ě t ě nejsou v ě ci, Nekrásn ě jší na sv ě t ě nejsou v ě ci, ale OKAM Ž IKY. ale OKAM Ž IKY.

14 Nejsmutn ě jšími sny v ž ivot ě jsou ty, o kterých víme, ž e se nám nikdy nesplní !!!

15 Rána na t ě le se zahojí lépe a bolí o mnoho mén ě ne ž rána na duši. Rána na t ě le se zahojí lépe a bolí o mnoho mén ě ne ž rána na duši.

16 Nejvíc nám chybí ten, koho jsme m ě li Nejvíc nám chybí ten, koho jsme m ě li a u ž nikdy mít nebudeme!!! a u ž nikdy mít nebudeme!!!

17 Časem litujeme všechny hříchy, kterých jsme se dopustili, Časem litujeme všechny hříchy, kterých jsme se dopustili, ale i ty, které jsme propásli... ale i ty, které jsme propásli...

18 Nikdo není tak chudý, Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsm ě v. aby nemohl darovat úsm ě v.

19 Ž ivot je krásný, Ž ivot je krásný, kdy ž najdeš jeho smysl. Kdy ž si ho ješt ě nenašel, tak ho hledej tak ho hledej s p ř esv ě d č ením, ž e ho s p ř esv ě d č ením, ž e ho brzy najdeš... brzy najdeš... A kdy ž si ho u ž našel, tak ž ij s pot ě šením, tak ž ij s pot ě šením, ž e ho už máš. ž e ho už máš.


Stáhnout ppt "RŮŽOVÁ ZAHRADA SLOVA Nikdy nelituj ničeho, co bylo krásné, Nikdy nelituj ničeho, co bylo krásné, i kdyby to byl ten největší přestupek na světě! i kdyby."

Podobné prezentace


Reklamy Google