Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace: Znaky zimy, sněhové vločky, vhodné zimní oblečení Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace: Znaky zimy, sněhové vločky, vhodné zimní oblečení Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný."— Transkript prezentace:

1 Anotace: Znaky zimy, sněhové vločky, vhodné zimní oblečení Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup: Žák pozoruje, objevuje a porovnává viditelné proměny v přírodě v jednotlivých ročních obdobích. Klíčová slova: znaky zimy, vhodné oblékání Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha-západ Projekt EU – OPVK, projekt číslo:CZ.1.07/1.4.00/21.3732 VY_32_INOVACE_231 Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: 6 – 9 let Stupeň a typ vzdělávání: ZŠ I. stupeň 1. období Typická věková skupina: 6 – 9 let Metodické doporučení: Snímek 5 vytisknout. Tento materiál je dobré využít po vycházce do přírody s pozorováními. chrup, zub, stavba zubu, péče, prevence, strava V praxi ověřeno dne: 20. 11. 2014 Ve třídě: 1.

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Renata Hacaperková. Dostupné na www.zsamsslapy.wbs.czwww.zsamsslapy.wbs.cz Zima

3 Zimní počasí

4 Sněhové vločky

5 Zimní oblečení

6 Zakroužkuj, co si oblékneš v zimě

7

8 Citace Obrázky: Klipart


Stáhnout ppt "Anotace: Znaky zimy, sněhové vločky, vhodné zimní oblečení Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný."

Podobné prezentace


Reklamy Google