Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Části obličeje Anotace: Zopakování slovní zásoby. Pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí nová slovíčka, jejich význam pak hledají v anglicko-českém.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Části obličeje Anotace: Zopakování slovní zásoby. Pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí nová slovíčka, jejich význam pak hledají v anglicko-českém."— Transkript prezentace:

1 Části obličeje Anotace: Zopakování slovní zásoby. Pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí nová slovíčka, jejich význam pak hledají v anglicko-českém slovníku. Číslo v tabulce označuje písmeno psaného slova v angličtině. Ch je bráno jako jedna hláska. Vzdělávací oblast: Anglický jazyk Autor: Vlasta Lindovská Jazyk: Anglický Očekávaný výstup: Vyslovuje foneticky správně. Rozšiřuje slovní zásobu, používá anglicko-český slovník. Druh učebního materiálu: Prezentace Cílová skupina: Žák Stupeň a typ vzdělávání: První stupeň, základní škola Datum (období), ve kterém byl vzdělávací materiál vytvořen: Školní rok Ročník, pro který je vzdělávací materiál určen: Třetí ročník základní školy VY_32_INOVACE_Aj 3.,4.06

2

3 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: TEEH T 8 Najdi ve slovníku. What is it?

4 Doplň do tabulky písmeno určené pořadím: TOOH T What is it? Najdi ve slovníku. 12

5 Použité obrázky: d=gHnEngp2wV4uly_0ipgF&filter=1&hint d=gHnEngp2wV4uly_0ipgF&filter=1&hint KEd9XYCxV&filter=1&hint Použité audio:


Stáhnout ppt "Části obličeje Anotace: Zopakování slovní zásoby. Pomocí doplňování písmen do tabulky zjistí nová slovíčka, jejich význam pak hledají v anglicko-českém."

Podobné prezentace


Reklamy Google