Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anotace: Listnaté stromy a keře a jejich plody Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup: Žák.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anotace: Listnaté stromy a keře a jejich plody Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup: Žák."— Transkript prezentace:

1 Anotace: Listnaté stromy a keře a jejich plody Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup: Žák poznává nápadné určující znaky některých přírodnin a třídí je. Klíčová slova: Strom, keř, listnatý, plod Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha-západ Projekt EU – OPVK, projekt číslo:CZ.1.07/1.4.00/21.3732 VY_32_INOVACE_225 Druh učebního materiálu: prezentace Cílová skupina: 6 – 9 let Stupeň a typ vzdělávání: ZŠ I. stupeň 1. období Typická věková skupina: 6 – 9 let Metodické doporučení: Snímek 12 vytisknout. Doporučuji vycházku se sběrem vzorků přírodnin a následnou výstavku ve třídě s možností zkoumání a objevování. V praxi ověřeno dne: 7.10.2014 Ve třídě: 1.

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Renata Hacaperková. Dostupné na www.zsamsslapy.wbs.czwww.zsamsslapy.wbs.cz Listnaté stromy a keře a jejich plody

3 Jírovec maďál - kaštan

4 DUB - žalud

5 Bříza bělokorá

6 Růže šípková- šípek

7 STROM nebo KEŘ ?

8 Jabloň - jablko

9 Hrušeň - hruška

10 Švestka

11 Třešeň, višeň

12 Borůvka, brusinka

13 Nakresli strom a keř

14 Citace Obrázky: Klipart


Stáhnout ppt "Anotace: Listnaté stromy a keře a jejich plody Autor: Mgr. Renata Hacaperková Jazyk: český Vzdělávací oblast: Člověk a jeho svět Očekávaný výstup: Žák."

Podobné prezentace


Reklamy Google