Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Lyžařské a běžkařské hůlky. Jak vybrat lyžařské sjezdové hůlky U sjezdových holí je důležitá především délka, pružnost a ohebnost. Jejich využití je velmi.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Lyžařské a běžkařské hůlky. Jak vybrat lyžařské sjezdové hůlky U sjezdových holí je důležitá především délka, pružnost a ohebnost. Jejich využití je velmi."— Transkript prezentace:

1 Lyžařské a běžkařské hůlky

2 Jak vybrat lyžařské sjezdové hůlky U sjezdových holí je důležitá především délka, pružnost a ohebnost. Jejich využití je velmi široké a individuální. Důležitým kritériem pro správný výběr je délka, materiál a použití. Jak vybrat správnou délku holí? Od výšky postavy odečteme 50 cm a dostaneme optimální délku holí. ve stoje v civilu při úchopu obrácené hole pod kroužkem má být zápěstí vodorovné, případně malinko skloněné k zemi.

3 Jak vybrat běžkařské hůlky Začneme obecně s délkou hole na běžky – jednoduchá poučka praví, že hůl na klasiku a turistiku by vám měla sahat po ramena, pro hůl na bruslení je ideální rozpětí délky někde mezi bradou a nosem, univerzální hole se samozřejmě pohybují někde uprostřed těchto délek. Delší hole budou přijatelnější spíše pro sportovně založené jedince než kochající se turisty. Záleží také na pákových poměrech – kdo má delší ruce, může si dovolit delší hole a naopak.

4 Vývoj lyžařských sjezdových hůlek  V minulosti dnesv budoucnosti  dřevoKarbonnení dosud známo

5 Vývoj běžkařských hůlek  nejstaršíněkdy uprostředdnes  bambus hliník karbon

6 takže a tohle je konecccccc


Stáhnout ppt "Lyžařské a běžkařské hůlky. Jak vybrat lyžařské sjezdové hůlky U sjezdových holí je důležitá především délka, pružnost a ohebnost. Jejich využití je velmi."

Podobné prezentace


Reklamy Google