Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

JÁSEJTE ZA DVA,SMĚJTE SE ZA TŘI A OSLAVTE VÁNOČNÍ SVÁTKY JAK SE PATŘÍ. AŤ VÁS STÁLE TĚŠÍ PRÁCE A TÍM KONČÍ MOJE GRATULACE. KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "JÁSEJTE ZA DVA,SMĚJTE SE ZA TŘI A OSLAVTE VÁNOČNÍ SVÁTKY JAK SE PATŘÍ. AŤ VÁS STÁLE TĚŠÍ PRÁCE A TÍM KONČÍ MOJE GRATULACE. KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY."— Transkript prezentace:

1

2 JÁSEJTE ZA DVA,SMĚJTE SE ZA TŘI A OSLAVTE VÁNOČNÍ SVÁTKY JAK SE PATŘÍ. AŤ VÁS STÁLE TĚŠÍ PRÁCE A TÍM KONČÍ MOJE GRATULACE. KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY.

3 PŘEJI VÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ,AŤ SE VÁM SE SKLENIČKOU V RUCE PĚKNĚ SLAVÍ.

4 UŽÍVEJTE ŽIVOTA,BROUZDEJTE ROSOU,DŘÍVE NEŽ VÁS NAJDE,ZUBATÁ S KOSOU.

5 CO SE ZLATEM TŘPYTÍ,JE TO LÁSKA,ÚSMĚV,POHLAZEN Í, NAD TAKOVÝ DAR ŽÁDNÝ NENÍ,PROTO VÁM PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, LÁSKY A NA ČELE ŽÁDNÉ VRÁSKY, DLOUHÝ ŽIVOT BEZ BOLESTI, PLNÝ RADOSTI A NEŘESTI.

6 ŽIVOT VÁM PÍŠE ZASE O ROK VÍCE,SLOVÍČKEM PSANÝM CHCI TEDA ŘÍCT,ŽÍJTE PODLE SVÉHO,MĚJTE PEVNÉ ZDRAVÍ,SVÁTKY VÁNOČNÍ OSLAVTE TAK, JAK SE SLAVÍ,POPÍJEJTE VINO,PÍSNIČKY ZPÍVEJTE,S VESELOU NÁLADOU ŠTĚDRÝ DEN, SILVESTRA A NOVÝ ROK SI UŽÍVEJTE.


Stáhnout ppt "JÁSEJTE ZA DVA,SMĚJTE SE ZA TŘI A OSLAVTE VÁNOČNÍ SVÁTKY JAK SE PATŘÍ. AŤ VÁS STÁLE TĚŠÍ PRÁCE A TÍM KONČÍ MOJE GRATULACE. KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY."

Podobné prezentace


Reklamy Google