Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_07_Malování ve Windows – úkol Název školy: Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace Číslo projektu:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_07_Malování ve Windows – úkol Název školy: Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace Číslo projektu:"— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_07_Malování ve Windows – úkol Název školy: Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace Číslo projektu: CZ.1.07./1.4.00/21.3297 Autor: Mgr. Vendula Báčová Informační a komunikační technologie/Zpracování a využití informací – 5. ročník Období vytvoření: září 2012 Anotace: Učivo je podáno formou prezentace. Žáci si upevní probrané učivo o Malování ve Windows formou úkolu. Jednotlivé kroky zadání úkolu jsou rozpracovány do obrázků, vyžadují však slovní popis postupu. Prezentace tedy slouží jako doplněk. Prezentace je vhodná pro plátno a dataprojektor.

2  Nakresli potrubí libovolnou barvou.  Soubor pojmenuj názvem potrubí a ulož ve formátu JPEG do své složky.

3

4

5

6  Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Vendula Báčová.


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_07_Malování ve Windows – úkol Název školy: Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace Číslo projektu:"

Podobné prezentace


Reklamy Google