Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:6. ročník – Člověk a příroda – Zeměpis – Slunce a vesmír autor VM:Ondřej.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:6. ročník – Člověk a příroda – Zeměpis – Slunce a vesmír autor VM:Ondřej."— Transkript prezentace:

1 název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:6. ročník – Člověk a příroda – Zeměpis – Slunce a vesmír autor VM:Ondřej Vojáček období vytvoření VM:duben 2012 anotace:Výukový materiál je určen pro žáky 6.ročníku vzdělávacího oboru Člověk a příroda, vyučovacího předmětu Zeměpis, tematického okruhu – planeta Země. Formou prezentace zpracovává téma Slunce a vesmír. VY_52_INOVACE_Z.6.01-Slunce a vesmír-prezentace

2 úvod

3  Jak vidíme vesmír za jasných nocí?  Co jsou ony svítící body?  Která hvězda je nám nejblíže?  Jsou všechny svítící body hvězdami?  Jaké mohou být důvody toho, že tyto body svítí? Proč svítí Slunce a proč Měsíc?  Vidíme všechny objekty, které jsou ve vesmíru?

4  Hvězdy  Planety  Létavice  Družice,satelity,oběžnice  Další …

5  Http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commo ns/thumb/9/90/NovaSlunecniSoustava.jpg/8 00px-NovaSlunecniSoustava.jpg. In: Wikipedia: the free encyclopedia [online]. San Francisco (CA): Wikimedia Foundation, 2001- [cit. 2012- 04-23].


Stáhnout ppt "Název šablony:Inovace a zkvalitnění výuky v oblasti přírodních věd zaměření VM:6. ročník – Člověk a příroda – Zeměpis – Slunce a vesmír autor VM:Ondřej."

Podobné prezentace


Reklamy Google