Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Na dortu zas přibyla Ti, další svíčka hořící. My Ti přejeme, štěstí i to zdraví. Štěstíčko pro radost, zdravíčko ať se drží po celý dlouhý rok. Narozeniny.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Na dortu zas přibyla Ti, další svíčka hořící. My Ti přejeme, štěstí i to zdraví. Štěstíčko pro radost, zdravíčko ať se drží po celý dlouhý rok. Narozeniny."— Transkript prezentace:

1

2 Na dortu zas přibyla Ti, další svíčka hořící. My Ti přejeme, štěstí i to zdraví. Štěstíčko pro radost, zdravíčko ať se drží po celý dlouhý rok. Narozeniny máme!!

3 Ke Tvým krásným narozeninám, malinkou zprávičku Ti posílám. Vše nejlepší, hodně zdraví, sexu, lásky ať se Ti splní než budeš mít vrásky. Ještě hodně peněz, málo práce, tím končí má gratulace. KRÁSN É NAROZENI NY přejem e

4 Víš, jaké největší je přání? Ať zdraví stojí při Tobě, o nemoci ať nemáš zdání v jakékoli podobě. Buď stále krásná, něžná, milá, nenech se nikým otrávit. Vždyť z tebe vyzařuje síla, která nám pomáhá žít.

5 S p ř á n í m k T v é m u n a r o z e n í d n e s k a p o s p í c h á m, ž i v o t l e t í j a k o b l a k a, j e ž n a d h l a v o u m á m. T a k T i p ř e j i z d r a v í, š t ě s t í, s p o k o j e n o s t a t a k d á l. A b y s z d r a v ý, d o b r é m y s l i v e s e l e ž i l d á l a d á l.


Stáhnout ppt "Na dortu zas přibyla Ti, další svíčka hořící. My Ti přejeme, štěstí i to zdraví. Štěstíčko pro radost, zdravíčko ať se drží po celý dlouhý rok. Narozeniny."

Podobné prezentace


Reklamy Google