Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SPOLEČENSKÁ KRONIKA 21.8. 27. narozeninstarosty Ondřeje Na návsi Ondřejovy Lhoty se 20. 8. 2008 konala velkolepá oslava 27. narozenin místního starosty.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SPOLEČENSKÁ KRONIKA 21.8. 27. narozeninstarosty Ondřeje Na návsi Ondřejovy Lhoty se 20. 8. 2008 konala velkolepá oslava 27. narozenin místního starosty."— Transkript prezentace:

1

2 SPOLEČENSKÁ KRONIKA 21.8.

3 27. narozeninstarosty Ondřeje Na návsi Ondřejovy Lhoty se 20. 8. 2008 konala velkolepá oslava 27. narozenin místního starosty Ondřeje. Tato malá vesnička je široko daleko známá především tím, že zde žijí samé ženy a dokonce mají všechny i shodné křestní jméno - Fanynka. Ty všechny svého starostu zbožňují a nedají na něj dopustit. Celou oslavu proto pojaly opravdu ve velkém stylu.

4 Pozvaly svému starostovi některé jeho přátele, takže jsme mohli vidět např. Jiříka Vichřičného, řečeného Migase, Kamélii Nýtovou, Nanynku Uhrovitou, Goliáše Dánského, nebo skupinu XXL.

5 Se svou známou a populární skupinou Picolo přišel zahrát a popřát i Jetro Panda

6 a dokonce se dostavil se svou gratulací i čerstvě ženatý známý podnikatel Alois Maréz, kterému pan starosta před nedávnem zazpíval na svatbě.

7 Fanynky se předháněly, která panu starostovi přinese nejkrásnější dort a přitom došlo k roztomilému omylu. Totiž - ve snaze být první, Fanynka Věrná alias Andrea ozdobila dort pro pana starostu svým jménem, což pochopitelně u všech přítomných vyvolalo veliké pobavení.

8

9 Uprostřed bujarého veselí se mezi gratulanty pojednou objevila zjevně dezorientovaná neznámá stařenka z Moravy, která vůbec nebyla pozvána. Vzápětí se ale vysvětlilo, že to je maminka Migase, která si pro něj rozzlobeně přišla, protože doma zapomněl naštípat dříví.

10 Oslavy vesele pokračovaly, pan starosta všem děkoval za dárky

11 a nenechal se dlouho přemlouvat ani ke zpěvu

12 a k tanci, kdy předvedl některé složité figury, které si pamatoval ještě z tanečních!

13 Dlouho do noci pak nad skromným sídlem starosty vybuchoval a zářil nádherný ohňostroj

14 a z místního rozhlasu se dodaleka nesla upřímná gratulace panu starostovi od jeho Fanynek :

15 Dovol, náš starosto milý, abychom aspoň v duchu dnes s Tebou byly. K dnešním Tvým narozeninám Ti chceme přát: - abys zůstal stále mlád - abys měl pořád lásky moře a vůbec nikdy žádné hoře - abys měl přátele kolem sebe, kteří Ti snesou i modré z nebe - abys měl důvod pořád se smát a aby Tě každý měl rád - aby Tvé umění mohlo jen vzkvétat - abys jak Petr Pan uměl létat - abys vždy dělal jen to, co Tě baví a k tomu všemu hodně zdraví - abys měl pořád jenom štěstí, my odklidíme Ti z cesty klestí. Vždyť Tvoje krásné zpívání my potřebujeme jak dýchání

16 Zvláštní zpravodajka Fany Oddaná


Stáhnout ppt "SPOLEČENSKÁ KRONIKA 21.8. 27. narozeninstarosty Ondřeje Na návsi Ondřejovy Lhoty se 20. 8. 2008 konala velkolepá oslava 27. narozenin místního starosty."

Podobné prezentace


Reklamy Google