Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní."— Transkript prezentace:

1 ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní ch škol IV/2 VY_42_INOVACE_30/36 – sada č.1 Autor: Zuzana Klumparová Období: září 2011 – červen 2012 Ročník: 3. Vzdělávací oblast: matematika Dělení trojúhelníků podle stran Anotace: Výukový materiál je určen k zopakování a upevnění znalostí o trojúhelnících. Možno použít jako pracovní list nebo pracovat na interaktivní tabuli.

2 Různostranný trojúhelník Různostranný trojúhelník má ……………………………………………………………………….. (dokonči větu) Škrtni všechny trojúhelníky, které nejsou různostranné.

3 Rovnostranný trojúhelník Rovnostranný trojúhelník má ……………………………………………………………………….. (dokonči větu) Škrtni všechny trojúhelníky, které nejsou rovnostranné.

4 Rovnoramenný trojúhelník Rovnoramenný trojúhelník má ……………………………………………………………………….. (dokonči větu) Škrtni všechny trojúhelníky, které nejsou rovnoramenné.


Stáhnout ppt "ZŠ a MŠ Olšovec, příspěvková organizace Vzdělávací materiál, šablona – Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji matematické gramotnosti žáků základní."

Podobné prezentace


Reklamy Google