Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

DUP,DUP,ŤAP,ŤAP,KROK,ZASE UTEKL ROK,PŘEJI VÁM ZLATIČKA,DO DALŠÍCH LET ZDRAVÍČKA,ŤUKY,ŤUKY,CINKY,VÍNKA DO DECINKY,NALÉJ JSI A PŘIPIJ,CELINKOU JI VYPIJ.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "DUP,DUP,ŤAP,ŤAP,KROK,ZASE UTEKL ROK,PŘEJI VÁM ZLATIČKA,DO DALŠÍCH LET ZDRAVÍČKA,ŤUKY,ŤUKY,CINKY,VÍNKA DO DECINKY,NALÉJ JSI A PŘIPIJ,CELINKOU JI VYPIJ."— Transkript prezentace:

1 NA SILVESTRA LEHCE PIJEM,NOVÝ ROK SE NARODÍ,TAK AŤ SE MOC NEOPIJEM,AŤ Z NÁS NEJSOU MARODI

2 DUP,DUP,ŤAP,ŤAP,KROK,ZASE UTEKL ROK,PŘEJI VÁM ZLATIČKA,DO DALŠÍCH LET ZDRAVÍČKA,ŤUKY,ŤUKY,CINKY,VÍNKA DO DECINKY,NALÉJ JSI A PŘIPIJ,CELINKOU JI VYPIJ.

3 ZVONÍ ZVONEC,ŽE JE ROKU KONEC,ZVEDNEME SKLENIČKY A PŘIPIJEM NA ROK CELIČKÝ,AŤ NÁS ŠTĚSTÍ PROVÁZÍ A NIC KRÁSNÉHO AŤ NEKAZÍ.

4 HEZKÉHO SILVESTRA,ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK,NA STOLE AŤ MÁTE GROG,DOBRÉ PITÍ NA PŘÍPITÍ,STROMEČEK AŤ PĚKNĚ SVÍTÍ,CO NEBYLO TENTO ROK,AŤ SE SPLNÍ PŘÍŠTÍ ROK.

5 ZA OKNY SYPE SE SNĚHU,DOMA NÁM VONÍ ALKOHOL A JMELÍ,PŮLNOC SE BLÍŽÍ,NOHY SE PLETOU,DĚTI ZAS UVIDÍ MAMINKU SJETOU,TATÍNKOVI KRVÍ BARVÍ SE DŽÍNY,PR…, MU ROZTRHLA PETARDA Z ČÍNY,AŤ SE VÁM POVEDE POSLEDNÍ KROK-PŘEJI VÁM ÚSPĚŠNÝ TEN NOVÝ ROK


Stáhnout ppt "DUP,DUP,ŤAP,ŤAP,KROK,ZASE UTEKL ROK,PŘEJI VÁM ZLATIČKA,DO DALŠÍCH LET ZDRAVÍČKA,ŤUKY,ŤUKY,CINKY,VÍNKA DO DECINKY,NALÉJ JSI A PŘIPIJ,CELINKOU JI VYPIJ."

Podobné prezentace


Reklamy Google