Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Živočichové ve volné přírodě - ptáci. PTÁCI  Mají t ě lo porostlé pe ř ím, zobák a p ř ední kon č etiny jsou prom ě n ě ny v k ř ídla.  Mlá ď ata se.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Živočichové ve volné přírodě - ptáci. PTÁCI  Mají t ě lo porostlé pe ř ím, zobák a p ř ední kon č etiny jsou prom ě n ě ny v k ř ídla.  Mlá ď ata se."— Transkript prezentace:

1 Živočichové ve volné přírodě - ptáci

2 PTÁCI  Mají t ě lo porostlé pe ř ím, zobák a p ř ední kon č etiny jsou prom ě n ě ny v k ř ídla.  Mlá ď ata se líhnou z vajec.  Ptáci st ě hovavý (tažní) na zimu odlétají do jižních krajin.  Ptáci stálí zde žijí po celý rok.  WWW.nasiptaci.cz WWW.nasiptaci.cz

3 Ptáci vlaštovka čáp vrabec Sýkora Jestřáb VránaKukačka Skřivan Bažant Kos Divoká husa

4 PTÁCI  Mají  Mláďata  Křídla  Ptáci stěhovavý  Ptáci stálý  - vrabec, sýkora, kos.  tělo pokryto peřím a zobák.  - čáp, vlaštovka, volavka.  jsou proměněné přední končetiny.  se líhnou z vajec.

5 http://www.youtube.com/watch?v=IvHqYIrGaZY&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=V4Vl-xHT0Bo VÝLET DO PŘÍRODY

6 Vypracovala: Květuše Vendégová Prvouka 2.ročník ZŠ ZŠ a MŚ Višňová 8.listopadu 2010 Obrázky www.google.cz Šablona č.3


Stáhnout ppt "Živočichové ve volné přírodě - ptáci. PTÁCI  Mají t ě lo porostlé pe ř ím, zobák a p ř ední kon č etiny jsou prom ě n ě ny v k ř ídla.  Mlá ď ata se."

Podobné prezentace


Reklamy Google