Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Identifikátor materiálu: EU – ICT2 – 2/38 Název materiálu:Eskymák z papírového sáčku Autor:Monika Bezdíčková ˇVz Vzdělávací oblast: Člověk a svět práce.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Identifikátor materiálu: EU – ICT2 – 2/38 Název materiálu:Eskymák z papírového sáčku Autor:Monika Bezdíčková ˇVz Vzdělávací oblast: Člověk a svět práce."— Transkript prezentace:

1 Identifikátor materiálu: EU – ICT2 – 2/38 Název materiálu:Eskymák z papírového sáčku Autor:Monika Bezdíčková ˇVz Vzdělávací oblast: Člověk a svět práce Předmět: Pracovní činnosti Anotace: Práce dle pokynů učitele Třída : 1. a 2. Datum: leden 2013 Autorem všech fotografických materiálů: Monika Bezdíčková Základní škola a Mateřská škola Řepníky Řepníky 34, 538 65

2 Motivace: báseň Eskymák – Jan Vodňanský V iglú žije Eskymák, nos má jako vlčí mák. Když je venku hezky, jde a loví tresky. Když je venku nepohoda tak si pouští desky. Já zas když je hezky, tak si hraju s pejsky. Když je venku nepohoda, chodím na grotesky. Když jdu potom z kina pusu plnou eskyma, připadám si aspoň tak trochu jak ten Eskymák.

3 Eskymák z papírového sáčku

4 Pomůcky: papírový sáček, nůžky, lepidlo, vodové barvy, štětec, pastelky, fixy, barevné papíry, vata, čtvrtka.

5 Postup: Ze čtvrtky vystřihneme kolečko, obyčejnou tužkou doprostřed nakreslíme ještě jedno (asi 4 cm od kraje). Nůžkami nastříháme po obvodu proužky (třásně).

6 Papírový sáček natřeme namodro.

7 Z barevného papíru vystřihneme rukavice.

8 Dokreslíme eskymákovi obličej a hlavu nalepíme na papírový sáček.

9 Na sáček dolepíme rukavice a ozdobíme vatou. Můžeme dokreslit dle vlastní fantazie. Máme hotovo.


Stáhnout ppt "Identifikátor materiálu: EU – ICT2 – 2/38 Název materiálu:Eskymák z papírového sáčku Autor:Monika Bezdíčková ˇVz Vzdělávací oblast: Člověk a svět práce."

Podobné prezentace


Reklamy Google