Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

LELEKOVICE Lanová dráha LELEKOVICE se začala stavět 7.dubna roku 2001 až v červenci 7.se oficiálně rozjela pro veřejnost. Jezdilo zde 6 nekomfortních.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "LELEKOVICE Lanová dráha LELEKOVICE se začala stavět 7.dubna roku 2001 až v červenci 7.se oficiálně rozjela pro veřejnost. Jezdilo zde 6 nekomfortních."— Transkript prezentace:

1

2 LELEKOVICE Lanová dráha LELEKOVICE se začala stavět 7.dubna roku 2001 až v červenci 7.se oficiálně rozjela pro veřejnost. Jezdilo zde 6 nekomfortních kabinek z měkkého,netvrzeného papíru.

3 vyrobeny kabinky  Ve dnech byly vyrobeny nové kabinky ze tvrzeného a speciálně vyztuženého papíru.  Na trať byly nasazeny a jezdí po menších úpravách dodnes.

4  Lanová dráha LELEKOVICE LELEKOVICE se kvůli lepší dostupnosti vrcholu musela prodloužit z dvou metrů na na uctihodný tři tři a to skoro bez přerušení provozu v jediný den

5 Jezdilo sedo přestavbu Jezdilo se bez velkých problému až do ,kdy jsme musely zahájit velkou přestavbu a modernizaci veškeré zastaralé techniky. Přestavovalo se až do a stejně se vše nestihlo tak jak se mělo.

6 měnilo  Až po několika měsících v červenci 17.se měnilo nosné lano za kvalitnější a s delší životností.  V srpnu se instalovala st ř echa na dolní a horní stanici a vrchní část sloupů.

7 Přestavbu jsme dokončili

8


Stáhnout ppt "LELEKOVICE Lanová dráha LELEKOVICE se začala stavět 7.dubna roku 2001 až v červenci 7.se oficiálně rozjela pro veřejnost. Jezdilo zde 6 nekomfortních."

Podobné prezentace


Reklamy Google