Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

16. Paměťové obvody a vývoj mikroprocesorů Rudolf Möller, ME4C.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "16. Paměťové obvody a vývoj mikroprocesorů Rudolf Möller, ME4C."— Transkript prezentace:

1 16. Paměťové obvody a vývoj mikroprocesorů Rudolf Möller, ME4C

2 Paměťové obvody k čemu slouží paměť? k čemu slouží paměť? základní jednotkou paměti je? základní jednotkou paměti je? Rozdělení paměti a popis jednotlivých typů: 1. podle možnosti zápisu a) a) b) b) 2. podle přístupu k obsahu paměti a) a) b) b) c) c) d) d) e) e)

3 3. Podle principu realizování paměťové buňky RWM a) ………….. (SRAM) a) ………….. (SRAM) b) ………….. (DRAM) b) ………….. (DRAM) 4. Podle způsobu záznamu a mazání ROM a) a) b) b) c) c) d) d) e) e) Popis struktury mikroprocesoru Co je to mikroprocesor, k čemu slouží ….? Co je to mikroprocesor, k čemu slouží ….?

4 Koncepce počítačů Koncepce počítačů dělíme na: 1) …………………. koncepce 2) …………………. koncepce Jaké druhy koncepce jsou na obrázcích?? Na další straně zvětšená verze obr. + otázky

5 …………….. koncepce Popište jednotlivé bloky této koncepce

6 …………….. koncepce Čím se liší od Von Neumanovy koncepce?

7 Vnitřní struktura mikroprocesoru z jakých tří hlavních částí se skládá mikroprocesor? z jakých tří hlavních částí se skládá mikroprocesor?

8 Základní typové řady mikroprocesorů Intel …. Intel …. Intel Pentium … Intel Pentium … Intel Core.. Intel Core.. AMD …. AMD …. Základní řady + vlastnosti


Stáhnout ppt "16. Paměťové obvody a vývoj mikroprocesorů Rudolf Möller, ME4C."

Podobné prezentace


Reklamy Google