Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

INFORMATIKA 9 MS Excel II. III2 – I9- 14. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "INFORMATIKA 9 MS Excel II. III2 – I9- 14. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"— Transkript prezentace:

1 INFORMATIKA 9 MS Excel II. III2 – I9- 14

2 ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika, respektive Praktikum z informatiky v 9. ročníku, oblast Informační a komunikační technologie. Doplněno o úkoly. Zaměřeno na práci s počítačem a využití informací z internetu. Materiál lze využít pro společnou práci ve třídě pomocí dataprojektoru nebo na interaktivní tabuli.

3 Jak sloučit buňky ? Sloučení buněk Označíte buňky A1 až C1. Na kartě Domů v sekci Zarovnání vyberete ikonu sloučit a máme hotovo. Podobně můžete provést i pro další buňky.

4 Jak upravit font buněk ? Úprava fontu Protože už máte označeny (případně je znovu označte) buňky A1 až C1 provedete změnu fontu. Na kartě Domů v sekci Písmo Zvolíte velikost fontu. a pak pomocí ikonu pozadí buňky a také barvu písma a máme hotovo. Podobně můžete upravit druh fontu, změnit jej na kurzívu nebo tučné písmo atd.

5 Zdroje obrázků: Obrázek na snímku č.3 v této prezentaci byl vytvořen nástrojem snímek obrazovky ze sady MS Office – pořídil autor prezentace


Stáhnout ppt "INFORMATIKA 9 MS Excel II. III2 – I9- 14. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"

Podobné prezentace


Reklamy Google