Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ PROPOZICE TURNAJE „ O PUTOVNÍ POHÁR JAROSLAVA JANEČKA “ Pořadatel:HC VCES Hradec Králové Datum konání:neděle dne 25. září 2011 Místo.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ PROPOZICE TURNAJE „ O PUTOVNÍ POHÁR JAROSLAVA JANEČKA “ Pořadatel:HC VCES Hradec Králové Datum konání:neděle dne 25. září 2011 Místo."— Transkript prezentace:

1 HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ PROPOZICE TURNAJE „ O PUTOVNÍ POHÁR JAROSLAVA JANEČKA “ Pořadatel:HC VCES Hradec Králové Datum konání:neděle dne 25. září 2011 Místo konání:Zimní stadion Hradec Králové Organizace:Trenéři a vedoucí roč a 2004 HC VCES Hradec Králové Hlavní pořadatel:Václav TICHÝ , Účastníci turnaje:1.HC VCES Hradec Králové 2.BK Mladá Boleslav 3.HC Bílí Tygři Liberec 4.HC Slavia Praha HC VCES Hradec Králové pořádá turnaj v ledním hokeji pro hráče narozené v roce 2003 a Každý z oddílů se zúčastní s družstvy ročníku 2003 a Počet hráčů na ledě pro roč je (max. počet hráčů ), pro roč je (max. počet hráčů ). Hraje se dle pravidel ČSLH pro MINIHOKEJ systémem každý s každým ve dvou skupinách. Startovné:3 000,- Kč, platba na místě organizačnímu pracovníkovi turnaje, která bude použita k úhradě nákladů turnaje Rozhodčí a pomocné fce :zajistí pořadatel :Na 1 utkání – rozhodčí, zapisovatel a časoměřič Herní řád:Hraje se dle pravidel MINIHOKEJE, SDŘ ČSLH a ustanovení těchto propozic. Hrají pouze přihlášená družstva s hráči ročníků dle těchto propozic. Vedoucí družstev předloží před zahájením turnaje organizačnímu pracovníkovi SOUPISKU hráčů s uvedením roč. narození, čísla dresu a registrační průkazy. Dále vedoucí družstev zodpovídají za to, že mají všichni hráči platnou lékařskou prohlídku a jsou řádně pojištěni. Hrací systém:Družstva jsou rozdělena do dvou skupin, kdy sehrají utkání systémem každý s každým.

2 Mužstva roč. 2003, roč 2004:1.HC VCES Hradec Králové 2.BK Mladá Boleslav 3.HC Bílí Tygři Liberec 4.HC Slavia Praha Hodnocení turnaje bude dle:1.Počet bodů 2.Vzájemné utkání 3.Skóre 4.Větší počet vstřelených branek 5.Los Hrací doba:3 * 15 minut hrubého času Přestávky mezi třetinami jsou minimální. Strany ani střídačky si družstva po celé utkání nemění Pravidla:Střídání hráčů je po cca 1 minutě, interval střídání určuje delším odpískáním rozhodčí s citem tak, aby nepřerušil vyloženou akci šanci. Hráči, kteří byli ve hře, se nesmí již s viditelným úmyslem dotknout kotouče a směřují neprodleně na střídačku. Hráči nastupující ze střídačky okamžitě pokračují v e hře. Střídání se musí provádět směrem ke své střídačce. Za vyjmenované přestupky ( nedovolená hra tělem, BKH, BŠH, VYSH, nařídí rozhodčí vždy trestné střílení proti provinivšímu se družstvu, provádí hráč, který byl faulován. TS po přerušení provádí hráč určený trenérem, kteří byli v době přestupku na ledě. Za ostatní nevyjmenované přestupky rozhodčí hráče napomenou bez přerušení hry. Protesty:Protest může podat každé z družstev bezprostředně po ukončení zápasu a to hlavnímu pořadateli turnaje. Na pozdější protesty nebude brán zřetel. Při každém podaném protestu musí protestující družstvo složit kauci ve výši 500,- Kč, vratnou pouze v případě protestu oprávněného. V opačném případě propadá ve prospěch pořadatele turnaje.

3 Povinnosti družstva:Každé družstvo musí mít k dispozici 2 sady dresů odlišné barvy opatřené čísly. Volbu barvy dresu má VŽDY družstvo vedené jako DOMÁCÍ. Hráči jsou povinni přistupovat k zápasům v povinné výstroji a výzbroji, včetně ochranných přileb s celoobličejovou mřížkou či celoobličejovým plexisklem a chráničem krku – NÁKRČNÍKEM. Za dodržování zodpovídají vedoucí družstev. BEZ NÁKRČNÍKU NEBUDE HRÁČ PŘIPUŠTĚN KE HŘE ! ! ! Nastupovat včas k utkáním dle rozpisu nebo na pokyn pořadatele. Stravování:Pro všechna zúčastněná družstva může být na objednání zajištěn oběd a to : Lions Hockeys bar na Zimním stadionu HK – hala 2, rezervacewww.lionsbar.cz nebo Sport café s.r.o. v Hradci Králové na Velkém náměstí 151 ( cca 500 metrů od Zimního stadionu Hradec Králové ), rezervace , nebowww.sport-cafe.cz – každé mužstvo si objednává a hradí obědy samostatně ( objednávat můžete i prostřednictvím hlavního pořadatele ). Čas obědů bude ponechán na vedoucích. Na zimním stadionu bude dále otevřen stánek s občerstvením Ceny:1. – 4. místo- poháry, medaile, diplomy, případně drobné dárkové předměty, vyhlašo- vání individuálních cen. Organizace turnaje:TABORSKÝ Martin - hlavní trenér roč STEHNO Martin - hlavní trenér roč TICHÝ Václav - vedoucí družstva roč Zakončení:SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ TURNAJE JE V HODIN

4 HřištěRočníkČasDomácíHosté Hradec KrálovéLiberec 2Mladá BoleslavSlavia Praha Hradec KrálovéLiberec 2Mladá BoleslavSlavia Praha PřestávkaÚprava ledové plochy Hradec KrálovéMladá Boleslav 2Slavia PrahaLiberec Hradec KrálovéMladá Boleslav 2Slavia PrahaLiberec PřestávkaÚprava ledové lochy Hradec KrálovéSlavia Praha 2LiberecMladá Boleslav Hradec KrálovéSlavia Praha 2LiberecMladá Boleslav HřištěRočníkČasDomácíHosté Hradec KrálovéLiberec 2Mladá BoleslavSlavia Praha Hradec KrálovéLiberec 2Mladá BoleslavSlavia Praha PřestávkaÚprava ledové plochy Hradec KrálovéMladá Boleslav 2Slavia PrahaLiberec Hradec KrálovéMladá Boleslav 2Slavia PrahaLiberec PřestávkaÚprava ledové lochy Hradec KrálovéSlavia Praha 2LiberecMladá Boleslav Hradec KrálovéSlavia Praha 2LiberecMladá Boleslav Závěrečný ceremoniál Rozpis zápasů Pozn. hřiště č. 1 - u vchodu na led a vjezdu rolby na led hřiště č. 2 - pod hlasatelnou

5

6

7 HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ „ O PUTOVNÍ POHÁR JAROSLAVA JANEČKA “ Nejlepší brankář dle Vašeho názorů : Číslo a klub : Nejužitečnější hráč dle Vašeho názoru : Číslo a klub : Nejlepší střelec Vašeho týmu : Jméno, příjmení a počet branek:


Stáhnout ppt "HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ PROPOZICE TURNAJE „ O PUTOVNÍ POHÁR JAROSLAVA JANEČKA “ Pořadatel:HC VCES Hradec Králové Datum konání:neděle dne 25. září 2011 Místo."

Podobné prezentace


Reklamy Google