Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Stále častěji se i kvůli obavám z vývoje ceny ropy hledá náhrada za komoditu. Podle Světové energetické agentury má být nejrychleji se rozvíjejícím.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Stále častěji se i kvůli obavám z vývoje ceny ropy hledá náhrada za komoditu. Podle Světové energetické agentury má být nejrychleji se rozvíjejícím."— Transkript prezentace:

1

2

3 Stále častěji se i kvůli obavám z vývoje ceny ropy hledá náhrada za komoditu. Podle Světové energetické agentury má být nejrychleji se rozvíjejícím zdrojem energie zemní plyn. Hledání náhrady za ropy ale nebude podle mínění analytiků vůbec lehké. IEA ale předpokládá, že produkce z netradičních ložisek plynu se do roku 2030 zvýší až o 71 procent. Náhrada za ropu se hledá těžko.

4

5

6

7

8 pages/6-geologie-jeden-z-klicu-budoucnosti-lidstva.html pages/6-geologie-jeden-z-klicu-budoucnosti-lidstva.html marketingovy-nastroj/ marketingovy-nastroj/ minulosti-nahrada-za-cerne-zlato-se-ale-bude-hledat-tezce minulosti-nahrada-za-cerne-zlato-se-ale-bude-hledat-tezce objevili-planetu-podobnou-zemi-zrejme-je-na-ni-voda.html objevili-planetu-podobnou-zemi-zrejme-je-na-ni-voda.html planetu-kde-by-mohl-byt-zivot.html planetu-kde-by-mohl-byt-zivot.html pry-se-na-ni-da-zit-pi7- /ln_veda.asp?c=A100930_080824_ln_veda_pks pry-se-na-ni-da-zit-pi7- /ln_veda.asp?c=A100930_080824_ln_veda_pks type=IM-PRESS&reference= STO type=IM-PRESS&reference= STO04903


Stáhnout ppt "Stále častěji se i kvůli obavám z vývoje ceny ropy hledá náhrada za komoditu. Podle Světové energetické agentury má být nejrychleji se rozvíjejícím."

Podobné prezentace


Reklamy Google