Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Život. V životě jsou chvíle, kdy vám někdo chybí tak moc, že byste ho chtěli vytáhnout ze svých snů a skutečně ho objímat!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Život. V životě jsou chvíle, kdy vám někdo chybí tak moc, že byste ho chtěli vytáhnout ze svých snů a skutečně ho objímat!"— Transkript prezentace:

1 Život

2 V životě jsou chvíle, kdy vám někdo chybí tak moc, že byste ho chtěli vytáhnout ze svých snů a skutečně ho objímat!

3 Když se zavře jedna brána ke štěstí, další se otevírá, ale my se často tak dlouho díváme na zavřenou bránu, že si nevšimneme té, která se pro nás už otevřela.

4 Nezajímejte se o vzhled, může klamat. Nezajímejte se o bohatství, i to odvane pryč. Najděte někoho, kdo vás přiměje k úsměvu, protože stačí jenom jeden úsměv, aby se temný den zdál jasnějším. Najděte někoho, kdo přiměje vaše srdce, aby se smálo.

5 Sněte o tom, o čem chcete snít; jděte tam, kam chcete jít; buďte tím, kým chcete být, protože život je jen jeden a jen jedna šance dělat všechny věci, které chcete dělat.

6 Kéž máte v životě dost štěstí, aby vám bylo dobře; dost zkoušek, abyste se stali silnými; dost žalu, abyste zůstali lidmi; dost naděje, abyste se stali šťastnými.

7 Ti nejšťastnější nemusí nutně mít to nejlepší z nejlepšího; prostě se snaží získat co nejvíce ze všeho, co jim přijde do cesty.

8 Ta nejskvělejší budoucnost bude vždy založena na zapomenutí minulosti; nemůžete jít dál životem dokud nepřekonáte minulé chyby a srdceboly.

9 Když jste se narodili, plakali jste Když jste se narodili, plakali jste a všichni kolem vás se usmívali. a všichni kolem vás se usmívali. Žijte tak svůj život až do konce, buďte tím, Žijte tak svůj život až do konce, buďte tím, kdo se stále usmívá, když kdo se stále usmívá, když všichni kolem pláčou. všichni kolem pláčou.

10 Život bez lásky je ako splavovanie vodopádu. Nech sa snažíš akokoľvek, ide to s tebou dolu vodou.

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20 Takže…

21

22

23 Good Luck … Good Luck …


Stáhnout ppt "Život. V životě jsou chvíle, kdy vám někdo chybí tak moc, že byste ho chtěli vytáhnout ze svých snů a skutečně ho objímat!"

Podobné prezentace


Reklamy Google