Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

DFMA Design for Manufacturing and Assembly (DFMA) je systematický postup, jehož cílem je pomoci firmě, aby mohla plně využít existující výrobní procesy.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "DFMA Design for Manufacturing and Assembly (DFMA) je systematický postup, jehož cílem je pomoci firmě, aby mohla plně využít existující výrobní procesy."— Transkript prezentace:

1 DFMA Design for Manufacturing and Assembly (DFMA) je systematický postup, jehož cílem je pomoci firmě, aby mohla plně využít existující výrobní procesy a minimalizovat počet součástí pro montáž. Toho se dosahuje analýzou konstrukčních nápadů. Co je Design for Manufacture and Assembly?

2 DFMA Kde se DFMA používá DFMA může být použito ve všech výrobních společnostech.

3 DFMA Jak se DFMA používá Konstrukční koncepce Konstrukce pro montáž Výběr materiálů a procesů a předběžný odhad nákladů Nejlepší konstrukční koncept Konstrukce pro výrobu Prototyp Výroba Návrhy na zjednodušení struktury výrobku Návrhy na hospodárnější materiály a procesy Konstrukce detailů s minimálními výrobními náklady

4 DFMA Překážky v realizaci DFMA Není čas REALIZACE DFMA Malý objem Databáze se nevztahuje na náš výrobek Nízké náklady na montáž Odmítám použít DFMA DFMA vede k výrobkům, jejichž servis je obtížnější


Stáhnout ppt "DFMA Design for Manufacturing and Assembly (DFMA) je systematický postup, jehož cílem je pomoci firmě, aby mohla plně využít existující výrobní procesy."

Podobné prezentace


Reklamy Google