Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

VY_32_INOVACE_01_Bezpečnost v počítačové učebně Název školy: Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace Číslo projektu:

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "VY_32_INOVACE_01_Bezpečnost v počítačové učebně Název školy: Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace Číslo projektu:"— Transkript prezentace:

1 VY_32_INOVACE_01_Bezpečnost v počítačové učebně Název školy: Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace Číslo projektu: CZ.1.07./1.4.00/21.3297 Autor: Mgr. Vendula Báčová Informační a komunikační technologie/Základy práce s počítačem – 5. ročník Období vytvoření: září 2012 Anotace: Učivo je podáno formou prezentace doplňující výklad řádu počítačové učebny. Žáci si nejdůležitější informace o tom, co mají zakázány, shrnou doplňkovou prezentací. Prezentace je vhodná pro plátno a dataprojektor.

2  v učebně jíst a pít  odnášet z učebny bez povolení vyučujícího jakékoliv učební materiál  bez svolení vyučujícího používat jakákoliv přenosná paměťová média (CD, DVD, diskety, flash disky, MP3 přehrávače atd.) z důvodů rizik virové nákazy

3  instalovat a spouštět do PC jakýkoliv software bez svolení vyučujícího či správce počítačové učebny  instalovat hardwarová zařízení a manipulovat s elektrickými přístroji, které jsou zapojeny do elektrické sítě. Veškeré závady řeší vyučující či správce počítačové učebny.

4  Jestliže ti nebylo něco jasné, zeptej se.

5  Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Vendula Báčová.  [cit. 2012-09-02]. Dostupný pod licencí Creative Commons na WWW: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/12/Computer.jpg


Stáhnout ppt "VY_32_INOVACE_01_Bezpečnost v počítačové učebně Název školy: Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace Číslo projektu:"

Podobné prezentace


Reklamy Google