Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

INFORMATIKA 7 Záhlaví stránky III2 - I7- 11. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "INFORMATIKA 7 Záhlaví stránky III2 - I7- 11. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"— Transkript prezentace:

1 INFORMATIKA 7 Záhlaví stránky III2 - I7- 11

2 ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika, respektive Praktikum z informatiky v 7. ročníku, oblast Informační a komunikační technologie. Doplněno o úkoly. Zaměřeno na práci s počítačem a využití informací z internetu. Materiál lze využít pro společnou práci ve třídě pomocí dataprojektoru nebo na interaktivní tabuli.

3 Záhlaví stránky Najdeme nahoře stránky. Je to oblast stránky, kterou omezují tabulátory a nelze do ní psát běžně. Záhlaví se zobrazí po dvojkliku v horní části stránky dokumentu. Text v něm se automaticky zobrazuje na všechny ostatní stránky dokumentu !

4 Záhlaví

5 Do záhlaví se většinou vepisuje tzv. hlavička, např. : název a identifikační údaje firmy nebo název tématu, knihy, apod.

6 Úkol: Navrhni hlavičku vlastní firmy – v záhlaví stránky. V textu bude název, adresa a další kontaktní údaje.

7 Zdroje obrázků: Obrázek na snímku č.4 v této prezentaci byl vytvořen nástrojem snímek obrazovky ze sady MS Office – pořídil autor prezentace


Stáhnout ppt "INFORMATIKA 7 Záhlaví stránky III2 - I7- 11. ANOTACE Materiál obsahuje prezentaci ve formátu Microsoft PowerPoint (.ppt) pro učivo v předmětu Informatika,"

Podobné prezentace


Reklamy Google