Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem Informace o škole Škola je držitelem certifikátu kvality.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem Informace o škole Škola je držitelem certifikátu kvality."— Transkript prezentace:

1 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem Informace o škole Škola je držitelem certifikátu kvality řízení ISO 9001:2000.

2 SPSOŠ a SOU o.p.s. ISO 9001: Učební obory Kuchařka – servírka / Kuchař – číšník Kadeřnice / Kadeřník Prodavačka / Prodavač 3leté učební obory zakončené závěrečnou zkouškou a předáním výučního listu.

3 SPSOŠ a SOU o.p.s. ISO 9001: Nabízíme víc… Kvalitně vybavené odborné učebny o restaurace o kadeřnictví o bufet o fiktivní firma Pořádáme o barmanské kurzy o kurzy vykrajování o odborné exkurze Spolupráce učňů na rautech a dalších akcích. Praxe v zahraničí, výměnné pobyty.

4 SPSOŠ a SOU o.p.s. ISO 9001: Maturitní obory Management obchodu Management cestovního ruchu 4leté studium zakončené maturitní zkouškou a předáním maturitního vysvědčení.

5 SPSOŠ a SOU o.p.s. ISO 9001: Navštivte školní web

6 SPSOŠ a SOU o.p.s. ISO 9001: Nástavbové studium Podnikání (denní studium)‏ o 2leté studium zakončené maturitní zkouškou a předáním maturitního vysvědčení Provoz obchodu (dálkové studium)‏ o 3leté studium zakončené maturitní zkouškou a předáním maturitního vysvědčení Nástavbové studium je určenou pro absolventy SOU.

7 SPSOŠ a SOU o.p.s. ISO 9001: Nabízíme víc… Moderní technologie Využívání e-learningu. Wi-fi zdarma po celé škole. Nadstandardní vybavení učeben. Interaktivní tabule. Osobní přístup… učitelů a dalších pracovníků.

8 SPSOŠ a SOU o.p.s. ISO 9001: Kontakty Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. náměstí Jana z Dražic Roudnice nad Labem


Stáhnout ppt "Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Roudnice nad Labem Informace o škole Škola je držitelem certifikátu kvality."

Podobné prezentace


Reklamy Google