Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Posuňte kliknutím podle délky poslechu hudby Přejeme všem vánoce veselé, plné lásky a porozumění, ať vás vánoce zahřejí, jsou plné radosti a spokojenosti.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Posuňte kliknutím podle délky poslechu hudby Přejeme všem vánoce veselé, plné lásky a porozumění, ať vás vánoce zahřejí, jsou plné radosti a spokojenosti."— Transkript prezentace:

1

2 Posuňte kliknutím podle délky poslechu hudby

3

4 Přejeme všem vánoce veselé, plné lásky a porozumění, ať vás vánoce zahřejí, jsou plné radosti a spokojenosti. V novém roce všechno dobré, hodně zdraví, vzácný poklad, jak se praví, také štěstí, ať vás láska hřeje, to vám z upřímného srdce přeje Antonín a Vladimír.

5 . Tak jako v minulém roce, cht ě l bych jako p ř ispívající ne č len vašeho senior klubu, s kamarádem Vladimírem Hudcem, zase pop ř át všem vašim č len ů m z naší malé ale malebné vesni č ky Vyso č any veselé vánoce, hlavn ě pak do nového roku 2014 hodn ě zdraví a št ě stí. Pár vzpomínek. Antonín Jirušek

6

7 Návštěva Sloupu a jeskyní

8

9 Předvánoční Vysočany, letos není tak krásný vánoční čas.


Stáhnout ppt "Posuňte kliknutím podle délky poslechu hudby Přejeme všem vánoce veselé, plné lásky a porozumění, ať vás vánoce zahřejí, jsou plné radosti a spokojenosti."

Podobné prezentace


Reklamy Google