Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Nebojíme se čtení Dnes má svátek Ola. Emil jí dal mýdlo. Táta jí nese kolo. Máma jí koupila dudy. Dala jí i pusu.Ola se tulí. Táto, dej taky Ole pusu!

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Nebojíme se čtení Dnes má svátek Ola. Emil jí dal mýdlo. Táta jí nese kolo. Máma jí koupila dudy. Dala jí i pusu.Ola se tulí. Táto, dej taky Ole pusu!"— Transkript prezentace:

1 Nebojíme se čtení Dnes má svátek Ola. Emil jí dal mýdlo. Táta jí nese kolo. Máma jí koupila dudy. Dala jí i pusu.Ola se tulí. Táto, dej taky Ole pusu! Doma je nejlíp. Svátek

2 Jedeme do lesa Táta, máma a já jedeme do lesa na kole. Jedeme okolo sadu. Mineme topoly u potoka. A dál je pole máku. Pak jedeme dolů do údolí. A je tu les. Les pípá a tu a tam taky dupá a kuká. Na kamenu sedí kos. Kos má kosí nos.

3 Přečti si básničku a nauč se jí. Enyky, benyky, já už umím slabiky! Jendo, Tondo, Mařenko, přečtu každé písmenko!

4 Schovávaná ve slovech Je so. Baka uspává I. K čka vlezla do pos.

5 Je to tak? Nanuk má Pepu. Semena jí kosa. Jetel je les. Kolo má pes. Kos jede na nákup. Pepík pípá. Kytka má pouta. Jíme jasan a lípu. ANO- NE ?

6 Kolik, co, který? Kolik márukou? Kolik je deset minus jedna? Co kvete barevně na ? Který je pátý?

7 Nákup Máma a táta jedou autem na nákup. Ela jásá a jásá! Máma jí koupí jelito. Autem jedou daleko. Koupili limo, máslo, sůl, maso, jelita, olej a mouku. Táta a máma sedají do auta a jedou domů. Vítám vás, volá Ela na mámu a tátu.

8 Doplň správně neúplné věty Máme málo…………. Pepa má…………….. Ema jí………………… Táta sedá do………… Teta Ola nosí…………. Adam má deset……… Lidka jede k ………….. sadu. mimino. auta. let. soli. kolo. jelito.

9 U popletů- je to tak? Pán kousl psa do. sneslo. žerežere.

10 Napiš slova do sešitu

11 Dokonči věty Jím…………………………… Kytka má……………………. Mimino je malé a má……….. Jedeme k…………………….. Ola nese semena do ……… Emil jede na………................. Máma myje Emu…………….


Stáhnout ppt "Nebojíme se čtení Dnes má svátek Ola. Emil jí dal mýdlo. Táta jí nese kolo. Máma jí koupila dudy. Dala jí i pusu.Ola se tulí. Táto, dej taky Ole pusu!"

Podobné prezentace


Reklamy Google