Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vyvození písmen J, j Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní. Jedno spadlo, hned je zvedl. To je pěkné, jémine! Ještě jedno nedojedl a už má chuť.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vyvození písmen J, j Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní. Jedno spadlo, hned je zvedl. To je pěkné, jémine! Ještě jedno nedojedl a už má chuť."— Transkript prezentace:

1 Vyvození písmen J, j Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní. Jedno spadlo, hned je zvedl. To je pěkné, jémine! Ještě jedno nedojedl a už má chuť na jiné.

2 Najdi písmeno J, j J jablko jetel jahoda jehličí jabloň

3 Hledej písmeno J, j jelen ježek jiřička jezevec jestřáb

4 Hledej písmeno J, j máj pokoj háj ráj

5 Hledej písmeno J, j koleje lije taje

6 Říkanka- najdi písmeno J, j Byla jedna babka, prodávala jabka. Za děravý groš, prodala jich koš. Říkejte potichu- nahlas pomalu- rychle na 1 nádech

7 Tvoř věty se slovy, ve kterých se písmeno J, j nachází na začátku slova. Vytleskej slova- urči počet slabik. Jana Jolana Jitka Jindra Julie Alexej Bořivoj Darja jáma ježek jablko jahoda koleje jedle pokoj háj stojí taje lije jíme polije jásá pije jí

8 Uhodni hádanky, hledej písmeno J, j. Co je to? Je to kulaté, červené, sladké. Roste to na stromě? Rostu ráda na pasece, sluníčko tam svítí sladce, mám červenou hlavičku, odnes si mě v hrníčku.

9 Čti věty a slova, hledej písmeno J, j. Toto je pole. Táta tu seje. Seje tu. Létá tu i Mája. I Jula tu je. Jula jásá a jásá. Jéje, ta se má. jáma Jája taje Jula pije jelito jásá Mája Jola jeli jojo seje lije moje

10 j a b l k o j a h o d a

11 k o l e j e p o k o j

12 j á m a j e l i t o

13 j o j e t e l

14 a l e j o l e j

15 j e d n a j e d e n á c t


Stáhnout ppt "Vyvození písmen J, j Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní. Jedno spadlo, hned je zvedl. To je pěkné, jémine! Ještě jedno nedojedl a už má chuť."

Podobné prezentace


Reklamy Google