Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vyvození písmen P, p Princezna má krásné šaty, na ruce má prsten zlatý, korunku má na hlavičce, moc to sluší princezničce. Dneska ráno brzy vstala, na.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vyvození písmen P, p Princezna má krásné šaty, na ruce má prsten zlatý, korunku má na hlavičce, moc to sluší princezničce. Dneska ráno brzy vstala, na."— Transkript prezentace:

1 Vyvození písmen P, p Princezna má krásné šaty, na ruce má prsten zlatý, korunku má na hlavičce, moc to sluší princezničce. Dneska ráno brzy vstala, na zahradu pospíchala zalít všechny kytičky, přitom zpívá písničky. PRINCEZNA

2 Kde je ukryté písmeno P ? P pomeranč pomlázka polínkopila pytlíček

3 Vytleskej si slova a vyznač počet slabik. Kterým písmenem začínají slova na obrázcích?

4 Kde je ukryté písmeno P ? P poklop okap sloup čáp zip

5 Hledej písmeno p P lampion lampa lopata topení

6 Uhodni hádanky,hledej písmeno P Na větvích se houpám ráda, šikovná jsem velice a když zlobím, podobám se malým dětem nejvíce. opice Ocásek má zakroucený a jeho čich?Ten se cení! Hláskem kvičí nakrátko: kvik,kvik, já jsem …….! prasátko

7 Uhodni povolání, kterým písmenem začínají slova na obrázcích? pilot prodavačka policista pekař

8 Doplň věty s použitím těchto slov Na jaké písmeno začínají slova? Pes Prázdniny Pláž Postel Pohled Písek Přístav Plachetnice Lodi s plachtami se říká….. Lodě kotví v …….. Tomáš spadl do …. Patrik a Zuzka se opalují na... Večer si Pavel ulehá do ….. Děti mají podzimní …… Pepa poslal babičce ….. U boudy štěká veliký….

9 Zazpívej si jazykolamy a ve slovech najdi písmeno P. Od poklopu ku poklopu Kyklop kouli koulí,3x až mám z toho na jazyku bouli, ach jo. Petře,Petře, nepřepepři toho vepře,3x já nechci jít do rozepře, ach jo. Šel pštros s pštrosicí a pštrosáčaty ke mně,3x končím píseň, leze na mě tíseň, ach jo.

10 Hledej velké P a malé p Pavel Petr Pavlína Pepa Pivoňková Pivoňka Prachař Pytelková Plachá strakapoud papoušek páv pelikán pavouk poštolka potkan prase pštros Praha Prachatice Poděbrady Pardubice Písek Pelhřimov Prášily Plzeň Přeštice


Stáhnout ppt "Vyvození písmen P, p Princezna má krásné šaty, na ruce má prsten zlatý, korunku má na hlavičce, moc to sluší princezničce. Dneska ráno brzy vstala, na."

Podobné prezentace


Reklamy Google