Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vyvození písmen C, c. Cínoví vojáci Cínoví vojáci, co máte na práci? Cupete: cupy, cup, do krabice hup! Cínoví vojáci.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vyvození písmen C, c. Cínoví vojáci Cínoví vojáci, co máte na práci? Cupete: cupy, cup, do krabice hup! Cínoví vojáci."— Transkript prezentace:

1 Vyvození písmen C, c. Cínoví vojáci Cínoví vojáci, co máte na práci? Cupete: cupy, cup, do krabice hup! Cínoví vojáci

2 Hledej písmeno C Cecílie CtiradCyril Ctibor

3 Hledej písmeno C, c cibule cihla cedník cinká candát C

4 Hledej písmeno C, c C vejce ptáci kluci opice

5 Kde je ukryté písmeno C, c? klec kopec C pec válec noc

6 Najdi velké C a malé c, vytleskej si slova a urči počet slabik. Alice Lucka Cecilka Cilka Ctirad Ctibor Cyril pec necky poklice konvice palice klec lavice peckovice malvice ovoce citron cibule pecky makovice

7 Doplň neúplné věty a hledej písmeno c Lidé, kteří pracují na lodích jsou……….námořníci. Lodi s plachtami se říká…………………plachetnice. Jablko, hruška, třešeň patří mezi………..ovoce. Samice lva je…………………………………lvice. Samice kohouta je…………………………..slepice. Samice osla je……………………………….oslice. Samec klisny je……………………………….hřebec. Samice slona je……………………………….slonice.

8 Hádej, hádej hádači, kde se skrývá písmeno c? Které ovoce má pecku? Které zvíře má packy? Z čeho jsou necky? Co je v makovici? Které ovoce znáš? Kdy byly vánoce? 24. prosince

9 Nauč se básničku, hledej písmeno C, c. Cinky- linky, cinky- linky, někdo cinká u bábinky. k bábince jdou kluci, její malí vnuci.

10 Znáš zvířata?Hledej písmeno c nosorožec zajíc srnecovce jezevec

11 Znáš vodní živočichy, hledej písmeno c chobotnice candát cejn krab


Stáhnout ppt "Vyvození písmen C, c. Cínoví vojáci Cínoví vojáci, co máte na práci? Cupete: cupy, cup, do krabice hup! Cínoví vojáci."

Podobné prezentace


Reklamy Google