Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Anomálie lidského těla – voskové figuríny.  GIOVANNI A GIOCOMO TOCCSI Siamská dvojčata ze Sardinie. Žili v letech 1877-1930. Vystupovali s berlínským.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Anomálie lidského těla – voskové figuríny.  GIOVANNI A GIOCOMO TOCCSI Siamská dvojčata ze Sardinie. Žili v letech 1877-1930. Vystupovali s berlínským."— Transkript prezentace:

1 Anomálie lidského těla – voskové figuríny

2  GIOVANNI A GIOCOMO TOCCSI Siamská dvojčata ze Sardinie. Žili v letech 1877-1930. Vystupovali s berlínským divadlem Panoptikum. Kariéru zakončili v roce 1912. Oženili se a usadili v Benátkách.

3

4  GRACE MAGDANEL Vyhrála soutěž o nejošklivější ženu světa. Vydělávala si v cirkusech. Byla několikrát vdaná. Porodila syna, který byl později jejím manažerem až do její smrti v roce 1912.

5

6  LAZAR A JOHN BARISTA KOLLEDEROVI Siamská dvojčata se narodila v Londýně r.1617. John, který vyrůstal z hrudi kompletně vyvinutého bratra po celý život nic nejedl ani nepil a byl označován jako cizopasník, i když Lazar se k němu choval velmi vlídně.

7

8  EDWARD NORDAKE Měl dva samostatné obličeje, nacházející se na obou stranách hlavy. Když jedna tvář plakala, mohla se druhá smát.

9

10  BILL DAX Třetí oko neumožnilo Billu lépe poznávat svět. Kvůli deformaci obličeje se stranil lidí. Svůj život ukončil sebevraždou ve věku 46 let.

11

12

13  ČTYŘOKÝ Tento člověk žil na přelomu 19.a 20.století v Anglii. Měl dokonalý zrak a mohl se dívat každým okem jiným směrem.

14

15

16  ČLOVĚK NOSOROŽEC Tohoto člověka příroda obdařila tak, že mu z nosu vyrostl roh, podobný zvířecímu.

17

18  JEDNOOKÝ Tento člověk dosud žije v USA a za každou cenu uniká popularitě. Odmítá veškeré nabídky na veřejné produkce.

19

20  FJODOR PETROV Narodil se na Kavkaze. Byl celý porostlý srstí a byl označován jako vlčí člověk. Práce v cirkusech, kterou vykonával od 12let mu dala možnost cestování a osvojení cizích jazyků. Později si založil knihovnu a zabýval se filozofií.

21

22  PASCAL PINONA Žil v Mexiku v prvních desetiletích tohoto století. Druhá hlava byla s první spojena prostřednictvím společného mozku. Nebyla samostatně funkční, jen mrkala a hýbala ústy. Když první hlava přijímala potravu, na tváři druhé hlavy se objevil spokojený výraz.

23

24

25 OSUD SI NEVYBÍRÁ!

26  Upravil:kujaros


Stáhnout ppt "Anomálie lidského těla – voskové figuríny.  GIOVANNI A GIOCOMO TOCCSI Siamská dvojčata ze Sardinie. Žili v letech 1877-1930. Vystupovali s berlínským."

Podobné prezentace


Reklamy Google