Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Koukej a hodnoť ;). Můj pes Bertík Něco o mém psíkovi  Je to maltézský psík  Je bílé barvy  Je malý ale roztomilý  Je dlouhosrstý ale my ho stříháme.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Koukej a hodnoť ;). Můj pes Bertík Něco o mém psíkovi  Je to maltézský psík  Je bílé barvy  Je malý ale roztomilý  Je dlouhosrstý ale my ho stříháme."— Transkript prezentace:

1 Koukej a hodnoť ;)

2 Můj pes Bertík

3 Něco o mém psíkovi  Je to maltézský psík  Je bílé barvy  Je malý ale roztomilý  Je dlouhosrstý ale my ho stříháme  Je velice učenlivý

4 Poslechne na slovo!  Jak ráno vstanem, tak hned běží do kuchyně abychom mu dali piškot.  Samozřejmě si sedne a dává pacinku.  Když byl ještě štěně, tak jsme ho naučili aby si sedl a dal pac nebo si lehl nebo poprosil.

5 Velmi rád si hraje  Sám si řekne kdy si chce hrát a házet kostičku  Když někde vidí ponožku tak s ní běží do pelíšku a kouká zda ho někdo nevidí :D  Vždycky na nás udělá psí oči a my mu nemůžem odolat ! A tu ponožku mu necháme  Rád se přitulí, když sedíme na pohovce

6 Tady máme fotku, když jsme si užívali u nás...

7 Můj psíček  Už o mě víte vše tak já pujdu....


Stáhnout ppt "Koukej a hodnoť ;). Můj pes Bertík Něco o mém psíkovi  Je to maltézský psík  Je bílé barvy  Je malý ale roztomilý  Je dlouhosrstý ale my ho stříháme."

Podobné prezentace


Reklamy Google