Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Podobné prezentace

Prezentace na téma: "Č.1 FC Nový Bor, o.s Klub Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT."— Transkript prezentace:

1 č.1 FC Nový Bor, o.s Klub Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT s.r.o. Kemwater ProChemie s.r.o. Metso Paper Izolace Beran s.r.o. POKORNÝ, spol. s r.o. STAVEBNÍ STROJE A DOPRAVA s.r.o. CHRIŠTOF, spol. s r.o. PCT s.r.o. MOFIS MONT s.r.o. VAM ANLAGETECHNIK s.r.o. VÝTAHY PETERSIK, s.r.o. MBL spol. s r.o. Průmstav Štětí a.s. Montiz BESTONSTAV s.r.o. DEKRA Industrial s.r.o. AXIS a.s. Hlavní partneři pro rok 2013 Další partneři pro rok 2013 Sezóna 2013/2014 „ Divize skupina B

2 Při příležitosti dnešního utkání divizní soutěže skupiny B funkcionáře, hráče a příznivce SK Mondi Št ě tí FC Nový Bor, o.s a Hlavního rozhod č ího Ji ř ího K ř íže z Plzn ě Asistenty hlavního rozhod č ího Viktora Patáka z Horní B ř ízy Martina Košana z Plzn ě Delegáta FA Č R Jaroslava Hamouze z Rakovníka Zápasy v domácím prost ř edí neděle :00FK PolepyDospělí B sobota :15SK Aritma PrahaDospělí A Fotbalové prázdniny kon č í mláde ž ník ů m za 14 dní. Vyjí ž dí na h ř išt ě soupe řů sobota :00TJ LitolDospělí A sobota :00SK VelemínDorost sobota :00Sokol KošťanyStarší žáci sobota :00 Sokol KošťanyMladší žáci A sobota :00FK Litvínov Starší přípravka sobota :00 Sokol Mšené Lázně Dospělí B Nejbližší fotbalové zápasy doma i venku slibují hezkou fotbalovou podívanou

3 Novinkou nového fotbalového roku je spojení mu ž stev starší p ř ípravky SK Mondi Št ě tí a SK Roudnice n.L a za ř azení do krajského p ř eboru. Trochu revolu č ní krok, od kterého o č ekáváme atraktivní zápasy se špi č kovými mu ž stvy, jako t ř eba Teplicemi a Ústím n.L. Po dlouhé dob ě máme v sout ěž i jen jedno mu ž stvo dorostu. Naopak dostatek hrá čů hlásí mu ž stvo mladších ž ák ů, kterých budeme mít v sout ěž ích 2 mu ž stva. Dosp ě lí A-divize trenér Lukáš Fišer, asistent Michal Hamšík, vedoucí Ji ř í Habvener, masér Ji ř í Nedomlel Dosp ě lí B-okresní p ř ebor trenér Ji ř í Ransdorf, vedoucí Vratislav Minárik Dorost-I. A t ř ída trené ř i Pavel Hoznédl, Ladislav Smr č ek, Michal Pengl Starší ž áci -krajský p ř ebor trenér Václav Podhorský Mladší ž áci A-krajský p ř ebor trené ř i Ji ř í Jakl, René Hrdli č ka Mladší ž áci B-okresní p ř ebor trené ř i Jind ř ich Špa č ek, Zden ě k Németh Starší p ř ípravka-krajský p ř ebor trené ř i František Ku č era, Miroslav Daniluk Mladší p ř ípravka A, B - okresní sout ěž trené ř i Ji ř í Krucký, Ji ř í Malina

4 FC Nový Bor Ve Št ě tí vítáme naše dnešního soupe ř e. Hrá čů m, funkcioná řů m, ale i fanoušk ů m p ř ejeme jim a ť se jim zde líbí a zp ě t dom ů odjí ž dí spokojeni a ť zápas dopadne jakkoliv. Mu ž stvo Nového Boru je lo ň ským nová č kem sout ěž e divizní sout ěž e, kde v kone č ném po ř adí skon č ilo na 10. míst ě. Není to však jeho první ú č ast v divizi.N ě kolik let p ř ed tím v ro č níku divizi opustil. S Novým Borem jsme se v minulosti st ř etávali jak v mistrovských sout ěž ích, tak p ř átelských zápasech. Naposledy to bylo v zimní p ř estávce tohoto roku a jak to dopadlo, se do č tete v jiné č ásti zpravodaje. Nový Bor je sou č ástí Libereckého fotbalového svazu, ale v dob ě, kdy kraj ů tolik nebylo, byli za ř azeni do Severo č eském p ř eboru, kde po n ě kolik p ř ed naším postupem do divize v roce 1998 byli naším protivníkem. Nový Bor je fotbalovou farmou druholigového Varnsdorfu. FC NOVÝ BOR – VTJ Rapid LIBEREC 4:1 ( 1:0 ) Poslední přípravný zápas Dnes odpoledne č eká B mužstvo poslední p ř ípravný zápas na horké p ů d ě v Č ernivi, kde v minulém roce A mužstvo vypadlo ze Severo č eského poháru. Sokol Č erniv – SK Mondi Št ě tí B sobota od hod Nejnovější informace a výsledky z dění štětského fotbalu najdete na internetových stránkách

5 Zápas v Novém Boru v únoru tohoto roku FC Jiskra Nový Bor – SK Mondi Št ě tí 1:2(1:2) UT Nový Bor p ř átelský zápas V prvém poločase jsme se představili dobrým výkonem a také jsme zahrozili jako první, konkrétně Belák, ale zával těl před sebou neprostřelil. Některé naše kombinační akce se divákům museli líbit a v 11.minutě po rohu Stejskala a následné hlavičce Ransdorfa jsme šli do vedení 1:0. I v dalších minutách byla naše hra nebezpečnější a domácí se do první skutečné velké šance dostali až ve 34.minutě, ale nakonec jsme míč z naší šestnáctky odkopli. Tak úspěšní už nebyli o minutu později na druhé straně domácí. Stejskal opět zahrával roh a při letu míče už nadával, že se mu nepovedl, ale k překvapení všech míč nikdo nezasáhl a ten skončil v brance. Dvoubrankové vedení jsme drželi 5 minut. Michovský nejprve vytlačil míč na roh, ale po následné nepřehledné situaci před naší brankou už zasáhnout nedokázal(1:2). Napravit to mohl Šimral, ale samostatný průnik do šestnáctky zakončit nedokázal. Druhý poločas už z naší strany tak kvalitní nebyl. Soustředili jsme se spíše na obranu a také nám to vycházelo. Domácí byli ve druhé části o něco aktivnější a vypracovali si i nějaké ty střelecké možnosti. Ty 2 největší, ale spálili a tak jsme si z Nového Boru přivezli vítězství. Na posledních 7 minut se po dlouhé době na hřišti objevil hrající asistent Michal Hamšík a v poslední minutě dokonce vyzval ke skórování Mencla, ale ten se dostal do příliš těžkého střeleckého úhlu. Branky:Ransdorf 1, Stejskal 1 Sestava: Michovský- Ransdorf Tůma, Šmidrkal, Slanička- Rejman,Stejskal, Šimral, Mencl - Tichý, Belák Střídající: Hurt, Remenec, Hamšík Trenér: L.Fišer Asisitent: M.Hamšík SK Mondi Štětí B- FK ČL Neštěmice 4:3(3:1) Cenný skalp nováčka Ústeckého přeboru. Výsledek napovídá, že to ale jednoduché nebylo. Vítězství jsme nakonec udrželi a domů jeli spokojeni. Branky: Peterka 3, Krejza 1 Sestava: Bánovčin-Toman, Běloubek(H), Vodička, Poráč-Gernat, Malý, P.Vaněk, Černý-Peterka, Krejza Střídající: Németh Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí:Husar-Prágl, Novotný SK Mondi Štětí B – AFK Kbely 8:1(4:1) Podle mnohých naše nejlepší vystoupení na turnaji. Soupeř odolával pouze v úvodu, ale ve druhém poločase jsme hru zcela ovládli. Branky: Peterka 2, Pilař 2, Jansa 2, Vodička 1, Zídek 1 Sestava: J.Vaněk- Toman, Kroužecký, Weber, Poráč- P.Vaněk, Malý, Matoušek, Vodička- Peterka, Pilař Střídající: M.Šíma, J.Šíma, Krejza, Jansa, Zídek, Malák Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: Andrle jun.-Husar, Andrle sen. Turnaj Dob ř í ň

6 Je tomu přesně deset let, co mužstvo dospělých skončilo se ziskem 19 bodů na posledním místě tabulky divize skupiny B a sestoupilo do Ústeckého fotbalového přeboru. Přesně tolik let trval návrat. V jeho průběhu jsme spíše bojovali v dolních patrech tabulky a až teprve loni jsme od začátku soutěže patřili k největším aspirantům na postup. V jarní části už bylo hodně kol před koncem jasné, že postup nám neunikne. Na velkém úspěchu fotbalu ve Štětí mají zásluhu především hráči a funkcionáři, kteří v průběhu loňské sezóny dělali pro postup možné i nemožné. V letošním roce nás ale čeká práce ještě těžší. Cílem je zabydlet se ve středu tabulky a sestupové pozice sledovat z velké vzdálenosti. K tomu nám můžete pomoci i Vy fanoušci svým povzbuzováním. Postupová cesta: místo 19 bodů místo 42 bodů místo 29 bodů místo 41 bodů místo 40 bodů místo 32 bodů místo 40 bodů místo 40 bodů místo 40 bodů místo 61 bodů Návrat do divize po 10 letech Návrat do divize po 10 letech SK Mondi Štětí B – SK Bezděkov 6:6(2:3) Hokejový výsledek, kde se skóre přelévalo z jedné strany na druhou.. Už se zdálo, že vyhrajeme, když jsme v 90. minutě inkasovali. Branky: Peterka 3, Malý 2, Pilař 1 Sestava: Bánovčin- Toman, Weber, Vodička, M.Šíma-J.Šíma, Malý, V.Uřidil,Pilař-Peterka, Krejza Střídající: Németh Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik SK Mondi Štětí B – FC Mělník 5:2(3:1) Byli jsme lepším mužstvem, i když se soupeř snažil držet krok a ve 2. poločase snížil na 2:3. Odpověděli jsme 2 brankami a účastníka I.B třídy porazili. Branky: Peterka 2, Malý 1, Vodička 1, Poráč 1 Sestava: J.Vaněk-Toman,Weber,Mašek, Poráč-P.Vaněk, Malý, Matoušek, Vodička-Peterka, Zídek Střídající: Krejza, P.Šíma, M.Šíma, Fernat Trenér: J.Rasnsdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: Prágl SK Mondi Štětí B - VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. 0:4(0:0) První poločas z naší strany ještě šel, zahodili jsme několik gólovek, ale ve druhém jsme odpadli a vypadalo, že předchozí večerní asi všichni hráči doma nebyli Sestava: Bánovčin-Toman, Weber, Poráč, Černý-M.Šíma, J.Šíma, Malý, Peterka-Krejza, Pilař Střídající: Németh Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Turnaj Dob ř í ň

7 Na podzim hrajeme 8x doma. Do konce srpna se fotbalisté Štětí 3x představí domácím divákům. Ve skupině B hrají 3 pražské celky. 3 kolektivy jsou i z Litoměřického okresu. Z České fotbalové ligy bylo po sestupu do této skupiny zařazeno ještě před několika lety ligové SK Kladno. Jediný zástupce Libereckého kraje je právě náš dnešní protivník Nový Bor. Společně s námi z Ústeckého přeboru postoupil mimo pořadí i AFK LoKo Chomutov. Podzim Divize B mužstvo 2013-změny možné DenDatumOdjezdČasKdeSoupeřkolo sobota :15D FC Nový Bor 1 sobota :4517:00V TJ Litol 2 sobota :15D SK Aritma Praha 3 sobota :15D SK Kladno, a.s 4 neděle :0017:00V Slavoj Žatec Slavoj Žatec5 sobota :15D TJ Baník Souš 6 neděle :30V SK Sokol Brozany 7 sobota :15D FK Neratovice 8 neděle :1516:00V AFK LoKo Chomutov 9 sobota :15D ASK Lovosice 10 neděle :30V SK Úvaly 11 sobota :15D SK Český Brod 12 sobota :4510:15V Motorlet Praha 13 sobota :15D Slavoj Vyšehrad 14 neděle :0013:30V TJ Louňovice 15 B mu ž stvo dosp ě lých hrálo na turnaji v Dob ř íni. V 5 zápasech t ř ikrát vyhrálo, jednou remizovalo a jen jednou prohrálo. Sta č ilo to ale pouze na 5. místo. Nad ě ji na lepší umíst ě ní ztratilo u ž v základní skupin ě. O vít ě zství s Bezd ě kovem ve fotbalové p ř est ř elce p ř išlo v 1. minut ě nastavení. Propadákem byl druhý den zápas s Fotbalovou farmou VOŠ Roudnice n.L. Pak u ž krá č elo jen cestou vít ě znou a dokonce jasn ě porazilo i budoucího vít ě ze turnaje FC M ě lník. Mu ž stvo nadále trénuje Ji ř í Ransdorf, kterému ve funkci vedoucího dob ř e pomáhá Vratislav Minárik. Letní p ř ípravu s mu ž stvem zahájilo n ě kolik nových tvá ř í a probíhají jednání o jejich p ů sobení ve Št ě tí a tak se nechme p ř ekvapit, jak to dopadne. A konkrétn ě ? Toman z Horních Po č apel, Zídek z Dolních Be ř kovic, Mašek z Vehlovic, který ve Št ě tí p ů sobil v dorosteneckém v ě ku, který mu nyní skon č il. Pak je tu ješt ě jedna bomba a to Aleš Jansa, který na zdejším h ř išti kdysi st ř ílel branky jak na b ěž ícím pásu. Plány mu ž stva jsou vysoké. Atakovat p ř ední p ř í č ky tabulky a podle situace p ř ípadn ě zaúto č it na p ř í č ku nejvyšší. Kádr mu ž stva je silný. Jsou zde hrá č i nedávného silného dorosteneckého mu ž stva Št ě tí, ale i borci, kte ř í mají za sebou p ů sobení u A mu ž stva dosp ě lých. 5. místo B mužstva dospělých na turnaji v Dobříni a jeho plány v letošním roce

8 Zápasy mužstva dosp ě lých na h ř išti dosp ě lých m ů žete vid ě t také. Co k tomu pot ř ebujete? Sta č í p ř ijít v č as k odjezdu na h ř išt ě a spole č n ě s hrá č i nasednout do autobusu. Ten Vás zadarmo odveze na místo utkání a zp ě t. Hurá. Jedeme fandit mužstvu dosp ě lých. Podzim Divize B mužstvo 2013 DenDatumOdjezdVýkopSoupeř sobota :4517:00 TJ Litol neděle :0017:00 Slavoj Žatec neděle :30SK Sokol Brozany neděle :1516:00AFK LoKo Chomutov neděle :30SK Úvaly sobota :4510:15Motorlet Praha neděle :0013:30TJ Louňovice SK Mondi Št ě tí B - FK Polepy ned ě le výkop 17:00

9 Co se událo u A mužstva dosp ě lých b ě hem letní p ř estávky Personální obsazení realizačního týmu velkých změn nedoznalo. Hlavním trenérem zůstává Lukáš Fišer, který mužstvo převzal v zimní přestávce po Jaromíru Kalovi. Asistentem je Michal Hamšík, kterého kromě štětské hráčské lavičky budete mít možnost vidět, jako i jako rozhodčího v Ústeckém kraji. Vedoucí mužstva Jiři Havner a masér Jiří Nedomlel, bez kterého už je mužstvo dospělých nemyslitelné. Takže jedinou změnou je ukončení činnosti trenéra brankářů Michala Müllera z pracovních důvodů. Chtěl ještě pomoci B mužstvu,ale nakonec mu to čas nedovolil. Míšo děkujeme.Mužstvo opustil Vít Kala, který svojí další fotbalovou kariéru spojil s účastníkem Středočeského přeboru celkem Vraného, kde od léta působí i jeho bratr a nedávný trenér Štětí Jaromír Kala. K dohodě nedošlo ani s Lubomírem Remencem, který ve Štětí působil 2 roky a nyní se vrátil do Ostré. Oběma přejeme hodně dalších osobních a sportovních úspěchů, děkujeme jim za všechno, co pro štětský fotbal odehráli. Jejich výkony a vstřelené branky mají velkou zásluhu na tom, že nyní stojíme před prahem divizní soutěže. Kluci doopravdy děkujeme. Novou sezónu zahájil později kapitán mužstva Petr Tůma z důvodu osobních, které vám klidně odtajníme. Petr je podnikatel v oblasti zelinářství, bydlí v Českých Kopistech a nedávné povodně mu způsobily obrovskou škodu a újmu na majetku. Petr měl pochopitelně jiné úkoly než je fotbal. Uplynulý fotbalový ro č ník se do historie št ě tského fotbalu zapíše jako jeden z nejúsp ě šn ě jších. Mu ž stvo dosp ě lých zvít ě zilo v Ústeckém p ř eboru a s velkým náskokem si po 10 letech zajistilo návrat do divize. Ješt ě suverénn ě ji si po č ínala rezerva mu ž stva dosp ě lých, která kralovala ve III. T ř íd ě a s velkým náskokem postoupila do okresního p ř eboru. Starší a mladší dorostenci hráli krajský p ř ebor. Rok to moc úsp ě šný nebyl. Starší skon č ili na 12.míst ě ze 14 ú č astník ů a mladší ješt ě h ůř e a ž na 13. Hrát krajský p ř ebor i p ř es toto postavení jsme mohli hrát i letos, ale pro nedostatek hrá čů pro starší a mladší dorost, jsme se museli nakonec p ř ihlásit pouze do I.A t ř ídy. Starší ž áci ti byli nejv ě tším p ř ekvapením v lo ň ském roce. A ž do úplného záv ě ru bojovali o 2.místo v tabulce. Nakonec skon č ili t ř etí, ale proto ž e Nešt ě mice B do krajského p ř eboru postoupit nemohly a druhý Va ň ov o postup zájem nem ě l, tak se toho chopilo naše mu ž stvo. Vzalo sebou i mladší ž áky a p ř íští rok nás ve Št ě tí č eká krajský p ř ebor mladších a starších ž ák ů. Diplom za 3.místo v okresním p ř eboru vybojovali mladší ž áci. Starší p ř ípravky jsme m ě li v sout ěž i 2 a hráli úsp ě šn ě okresní p ř ebor a na ja ř e vyhráli jednu ze skupin. Nejmladší kategorií našeho oddílu bylo mu ž stvo mladší p ř ípravky a i to hrálo okresní sout ěž e. Krátké zhodnocení lo ň ského roku Krajský přebor dospělých po 30.kole 1.Štětí :2661 III.Třída dospělých B - po 26.kole 1.Štětí "B" :1076 Krajský přebor staršího dorostu po 26.kole Štětí :9925 Krajský přebor mladšího dorostu po 26.kole Štětí :15512 I.A Třída starších žáků po 22.kole 3.Štětí :5343 II. Třída mladších žáků -okresní přebor Štětí :4018

10 V kádru už také není Pavel Vaněk, který bude určitě velkou oporou B mužstva. Velmi těžké bylo u mužstva udržet Jakuba Píchu, který letní přípravu absolvoval s Roudnicí n.L., ale nakonec se nám ho na poslední chvíli podařilo do týmu zajistit. Těžký boj byl i o Vláďu Kuclera, který je rodilým Štěťákem a do mateřského klubu se vrací z Libiše. Novým hráčem je i Jiří Svoboda, který ale zase až tak novým není, protože do A mužstva přišel z dorostu. Takže kdo je vlastně novým hráčem mužstva? Petr Hyka, který do Štětí přišel jako nejlepší střelec Ovčár a také to hned v předkole poháru České pošty proti Neratovicím 4 brankami potvrdil. Druhým nováčkem je také útočník Jaroslav Benda z Duchcova, který hrál v loňské sezóně za Krupku a fotbalový experti si na něj určitě pamatují, když hrál n a jaře proti Štětí na zdejším stadionu. Letní příprava odstartovala 10.srpna na hřišti Račicích. Ve Štětí obě hřiště procházeli a ještě vlastně prochází rekonstrukcí, jak jste se mohli dočíst v úvodníku zpravodaje. Nijak nám to ale nevadilo, protože trávník je zde kvalitní. A také funkcionářům Račic děkujeme za azyl. Trénovalo se 3x až 4x týdně a na programu bylo i 7 zápasů, z nichž jeden byl neplánovaný nebo lépe řečeno jsme si ho zajistili až vítězstvím v předkole Poháru České pošty proti Neratovicím a to znamenalo postup do 1.kola a zápas proti FC Chomutov. Většinu zápasů jsme odehráli v pěkném sportovním areálu v Horních Račicích, ale vyjeli jsme si i do Modré, kde nás čekal druholigový celek Loko Vltavín. Poprvé jsme se na zdejším trávníku, hřišti A nebo chcete-li dolním hřišti představili poslední červencový den ve středu proti Horním Měcholupům, i když to byla trochu tajenka proti komu vlastně hrajeme, protože Měcholupy jsou farmou Viktorky Žižkov a většina hráčů se hlásila spíše Pochvalu a ocenění zaslouží fotbalisté SK Mondi Štětí.Svými výkony v uplynulém roce skvěle reprezentovali nejenom oddíl, ale i město. Mužstvo dospělých do celostátní divizní soutěže. Mládežníci do krajských přeboru a rezerva dospělých do okresního přeboru.

11 k Viktorce. Příprava svou kvalitu měla a jediným nedostatkem byl nedostatek hráčů, který byl zaviněn přestupovými rošádami a někdy to byly i dovolené společně se zraněními některých hráčů. Nyní začíná mistrovská soutěž a ta skutečně prověří, jak na tom naše mužstvo herně je. DenDatumKdeSoupeřVýsledek neděle Horní Počaply FK Neratovice- Byškovice-předkolo poháru České poštym 5:4 na penalty(0:2) středa Modrá Loko Vltavín1:4(0:3) sobota Horní Počaply FC Chomutov - 1.kolo poháru České pošty 1:4(1:2) středa Horní Počaply Varnsdorf junioři3:3(1:2) sobota Horní Počaply FC Chomutov - 1.kolo poháru České pošty 1:4(1:2) středa Štětí Horní Měcholupy0:2(0:1) sobota Štětí TJ Střekov6:1(4:1( POZVÁNKA na p ř íští zápas TJ Litol - SK Mondi Št ě tí Sobota výkop 17:00 odjezd autobusu 14:45 I toto patří k fotbalu

12 12.místo v lo ň ském ro č níku fotbalové divize skupiny A

13 Nová tvá ř našeho mužstva Krajský přebor dospělých po 30.kole 1.Štětí : L.Chomutov : Jun.Děčín : H.Jiřetín : T.Kadaň : Litoměřice : Blšany : Proboštov : Louny : Modlany : Litvínov : Bílina : Krupka : Modrá : Bezděkov : Strupčice :9823 Blšanům disciplinární komisí odečteno 6 bodů

14 Kádr A mu ž stva dosp ě lých Co vám ještě dlužíme. Poslední zápas mužstva dospělých v loňské sezóně v Lounech FK Louny – SK Mondi Štětí 1:0(0:0) kolo Začali jsme velmi dobře a do 6. minuty jsme si vypracovali 3 gólovky. Kala i Stejskal s nimi naložili nepřesně a nic z toho nebylo. Největší příležitost měl v 11.minutě Kala. V ideální pozici si ve 22. minutě přichystal míč k volnému přímému kopu Stejskal. Míč dolétl pouze k dobře postavené zdi. Na dlouhou dobu naše poslední šance se odehrála ve 34. minutě, když střídající Mencl, který nahradil zraněného Píchu, se hezky dostal až k přesné přihrávce na Kalu, ale jeho koncovka byla žalostná. V závěru poločasu prošel naší obranou útočník domácích a jen nepřesné zakončení nás zachránilo. Pak namazal špatnou přihrávkou Ransdorf a Michovský musel předvést nejlepší zákrok prvního poločasu. Nebyla to ale šance v prvním poločase poslední. 4 minuty před odchodem do kabin se v perfektním střeleckém postavení objevil hráč Loun a jeho pumelenice nabrala směr snad 3 metry nad branku. Ve druhém poločase jsme se stáhli na vlastní polovinu a režii zápasu převzali domácí. Michovský musel zakročit proti tečované střele z volného přímého kopu a vyrazit míč na roh. Pak se přiznal k rohu a sklidil potlesk. Škoda, že na druhé straně jsme se takového fairplay nedočkali, i když k tomu 2 příležitosti byly. Museli jsme čelit i 3 rohům v řadě, kdy jsme před naší brankou zůstali zakopáni přes 2 minuty.Přísný volný přímý kop nařídil proti naší brance rozhodčí Prágl, ale kapitán Loun přestřelil. V běžeckém souboji na druhé straně vítězil Kala, ale byl zastaven Říhou za cenu nedovoleného zákroku. V 60. minutě si hezky poradil s nebezpečnou střelou Michovský v naší brance. U zadní tyče byl ve výskoku Šimral, ale míče z kopačky Stejskala z volného přímého kopu se lekl a hlavou netrefil. Náš výkon ve druhém poločase nebyl dobrý, hráči zůstávali bez pohybu, nápadu a od fanoušků jak domácích, tak hostů si vysloužili špatnou známku. Mohlo to být jinak, kdyby se Kala v jasné šanci neunáhlil a po přihrávce Rejmana vysoko nepřestřelil. Kala však svůj den neměl a musel čelit i výsměšným výkřikům domácích fanoušků. To Louny se vyznamenaly v 80. minutě, když nádhernou přihrávku na nabíhajícího spoluhráče nedokázali 2 bránicí hráči zastavit a Střelec dostál svému jménu, když míč poslal za záda Michovského. 0:1. Až teprve potom jsme se trochu probudili a začali honit čas, ale na vyrovnání už nám síly nezbyly. Sestava: Michovský-Cibulka, Slanička, Šimral, Ransdorf- Belák(65.P.Vaněk), Stejskal, Kucler,Pícha(29.Mencl)- Remenec(77.Rejman), Kala Připraveni: Tichý Trenér: L.Fišer Asistent: M.Hamšík Vedoucí: J.Havner Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Prágl-Zaňka, Novotný Soupiska A mužstva dospěl ých JménoRok narození Michovský Václav1992 Duník Tomáš1981 Belák Tomáš1990 Cibulka Radek1991 Kucler Vladimír1988 Mencl David1987 Stejskal Lukáš1980 Ransdorf Ji ř í1986 Rejman Martin1992 Slani č ka Rudolf1993 Šimral Ji ř í1990 Šmidrkal Michal1989 Tichý Slavoj1992 Hyka Petr1982 T ů ma Petr1977 Benda Jaroslav 1994 Ji ř í Svoboda 1994 Pícha Jakub 1991

15 Realizační tým mužstva JménoRok narození Lukáš Fišertrenér Michal Hamšíkasistent trenéra Ji ř í Havnervedoucí mu ž stva Ji ř í Nedomlelmasér SK Mondi Štětí – TJ Střekov 6:1(4:1) přátelák Účastník I.A třídy v prvém poločase nestíhal a během chvilky jsme rozhodli o našem vítězství. Druhý poločas už byl z naší strany nevýrazný, mělo na to vliv i obrovské teplo a teprve až v závěru zápasu jsme přidali další 2 branky. Branky: Tichý 2, Šimral 1, Benda 1, Hyka 1 Sestava: Michovský- belák, Ransdorf, Slanička, Šimrak-Rejman, Kucler, Stejskal, Cibulka-Tichý, J.Svoboda Střídající: Hyka, Benda Trenér: L.Fišer Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Pixa- Soukup, J.Šíma I takto vypadala letní p ř íprava V generálce na mistrovskou sout ěž jsme si s chutí zast ř íleli Trénink na fotbalovém pažitu v Ra č icích

16 SK Mondi Štětí- FK Neratovice-Byškovice 5:4 na penalty(0:2) Horní Počaply Horní Počaply Průběh penalt: Neratovice: Kozák – 0:0, Štětí: Stejskal 1:0, Neratovice: Lovíšek 1:1, Štětí: Belák 2:1, Neratovice: Stanislav– 1:2, Štětí: Tůma 2:1, Neratovice : Ďurinda 2:2, Štětí: Svoboda.3:2, Neratovice: Černý 3:3, Štětí: Hyka 4:3 Sestava : Michovský- Tůma, Slanička, Šimral, Ransdorf-Belák, Stejskal, Cibulka, Mencl(45. P.Vaněk)- Tichý(90.J.Svoboda), Hyka Připraveni: Duník Branky: Hyka 3, Slanička 1 Trenér:L.Fišer Asistent: M.Hamšík Vedoucí: J.Havner Masér: J.Nedomlel SK Mondi Štětí – SK Viktorie Žižkov B(Horní Měcholupy???) 0:2(0:1) přátelák V jaké sestavě soupeř, který je fotbalovou farmou Viktorky Žižkov. Přijede, jsme netušili. Nakonec to byla družina samých mladých fotbalistů, kteří podali velmi dobrý výkon a zaslouženě odjeli domů do Prahy jako vítěz. Poprvé se hrálo na domácím trávníku Sestava: Michovský, Belák, Slanička, Ransdorf, Šimral- Rejman, Kucler, Cibulka, Stejskal-Hyka, benda Střídající: J.Svoboda, Tichý Připraveni: Duník Trenér: L.Fišer Vedoucí: J.Havner Masér: J. Nedomle Rozhodčí: Míč- Toráč, J.Šíma V premiérovém zápase na vlastní tráv ě jsme prohráli

17 SK Mondi Štětí – SK Třeboradice 4:1(1:1) přátelák Horní Počaply Začali jsme dobře a již od 1. minuty vedli 1:0, kdy se do listiny střelců zapsala nová tvář mužstva Jarda Benda. Pak jsme přenechali aktivitu soupeři, který nás v prvém poločas přehrával a jen díky neproměněným šancím byl výsledek jenom 1:1. Druhá část patřila nám a v závěru jsme dokonce nastříleli i nějaké ty branky. Branky: J.Svoboda 2, Benda 1, Hyka 1 Sestava: Michovský-Belák, Šimral, Slanička, Ransdorf-Rejman, Stejskal, Cibulka, Malák-Benda, Tichý Střídající: Hyka, J.Svoboda, Kucler Trenér: L.Fišer Vedoucí: J.Havner Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Hamšík-Princ, J.Šíma SK Mondi Štětí – FC Chomutov s.r.o. 1:4(1:2) 1.kolo poháru České pošty Horní Počaply Branky: Hyka 1 Sestava: Duník-Tichý, Šimral, Slanička, Ransdorf- P.Vaněk(65.Šmidrkal), Stejskal, Cibulka(80.Hamšík), Mencl- Hyka, Rejman Připraveni: Michovský Trenér: L.Fišer Asistent: M.Hamšík Vedoucí: J.Havner Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Baum-Krupka, Vitner Těžký soupeř v 1.kole poháru. Rychle jsme prohrávali 2:0 a to se potom s účastníkem České fotbalové ligy hraje těžko První polo č as proti ú č astníkovi Pra ž ského p ř eboru jsme prospali

18 SK Mondi Štětí – LoKo Vltavín 1:4(0:3) Modrá Účastník 2.ligy byl na soustředění v Modré a pozval si nás k sehrání přátelského zápasu. Nesehráli jsme špatnou partii a nebýt školáckých chyb v 1.poločase, tak mohl být výsledek i lepší Branky: Rejman 1 Sestava: Michovský-Málek, Slanička, Šimral, Ransdorf-Rejman, Kucler, Stejskal, Cibulka- Tichý, Hyka Střídající: Mencl, Šmidrkal Trenér: L.Fišer Asistent: M.Hamšík Vedoucí: J.Havner Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: Oborník-J.Šefčík, L.Šefčík SK Mondi Štětí – FK Varnsdor U21 3:3(1:2) přátelák Horní Počaply Mužstvo Varnsdorfu je novým účastníkem juniorské ligy. Samí mladí hráči, kteří prověřili v úmorném vedru naši fyzickou kondici. 2x jsme prohrávali a ve druhém poločase dokonce o 2 branky. V 68. minutě snížil velmi dobře hrající Rejman na 2:3 a v úplném závěru ještě vyrovnal na konečných 3:3 hlavou Stejskal Sestava: Michovský-Tichý, Šmidrkal(45.Ransdorf), Šimral, Malák-Belák(45. Stejskal), Kucler, Müller, Hyka(45.Cibulka)- Rejman, Benda Připraveni: Duník Trenér: L.Fišer Vedoucí: J.Havnert Masér: J.Nedomlel Rozhodčí: M.Hamšík-Hořejší Proti ú č astníkovi 2.ligy jsme si jeli zahrát do Modré Remízu proti mu ž stvu ze Šluknovského výb ěž ku jsme zachra ň ovali v záv ě ru

Stáhnout ppt "Č.1 FC Nový Bor, o.s Klub Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT."