Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

mužstvo žáků TJ SOKOL CÍTOV 1930 Výroční zpráva

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "mužstvo žáků TJ SOKOL CÍTOV 1930 Výroční zpráva"— Transkript prezentace:

1 mužstvo žáků 2013. TJ SOKOL CÍTOV 1930 Výroční zpráva

2 Soutěž Okresní přebor jaro 2013.
Realizační tým mužstva žáků : vedoucí mužstva Čížek Václav trenér mužstva Němec Miloslav asistent trenéra Eder Roman Kádr mužstva žáků na jaře 2013 – 19 hráčů: Čížek Václav, Vališ Lukáš, Němec Jakub, Navrátil Jakub, Eder Roman, Veselý David, Svoboda Dominik, Gábor Adrián, Machala Jakub, Pospíšil Patrik, Veselý Josef, Gerberg Pavel, Fuska Vlastimil, Kaňkovský Jakub, Pavličová Nikola, Eder Oldřich, Pýcha Jiří, Šubrt Ondřej, Čížek Adam.

3 Zimní příprava. Do roku 2013 jsme vkročili pokračováním přípravy, kterou přerušily vánoční svátky a konec roku Ihned od začátku ledna jsme zahájili přípravu na jarní část soutěže. Příprava probíhala v tělocvičně místní školy, kde každé pondělí probíhal trénink pod vedením trenéra.

4 Jarní část sezony OP 2012 – 2013. Od měsíce dubna jsme pokračovali v jarní části rozehraného soutěžního ročníku V soutěži okresního přeboru starších žáků hrálo 12 mužstev okresu Mělník (PTZ Nelahozeves, Kostelec, Horní Beřkovice, Lužec, Vraňany, Horní Počáply, Hořín, Všetaty, Vysoká, Sazená, SK Roma a Cítov).

5 Průběh jarní části sezony 2012 – 2013.
Jarní část sezony 2012 – 2013 začala domácím zápasem 6. dubna, kdy jsme na domácím hřišti přivítali žáky Horních Beřkovic a ukončení soutěžního ročníku bylo na hřišti PTZ Nelahozeves 15.června 2013. V průběhu tohoto období jsme sehráli 10 zápasů a jeden zápas s mužstvem Hořína byl zrušen kuli povodni, z toho 5 na domácím hřišti a 5 na hřištích soupeřů. V těchto zápasech naše mužstvo 6x vyhrálo a 4x prohrálo. Skóre s těchto zápasů bylo 38:32. Nejlepším střelcem jarní části byl Adrián Gábor (15 gólů) za ním Jakub Kaňkovský (12 gólů), dále 5 gólů vstřelil Lukáš Vališ, 4 góly vstřelil Patrik Pospíšil a dva góly Nikola Pavličová. V této sezoně jsme nakonec obsadili 8 místo. Jarní část byla velmi úspěšná, ale výsledky z podzimní části roku 2012, kdy jsme měli velmi mladé mužstvo a z 12ti zápasů se nám podařilo jen jednou vyhrát se promítly do konečného umístění celého ročníku

6 Jaro 2013 v číslech.

7 Turnaj Bezno 2013 Po skončení mistrovské sezóny žáků jsme se rozhodli prodloužit fotbalový žákovský rok a absolvovali jsme již podruhé žákovský turnaj „MEMORIÁL PETRA BAJERA“ v Bezně, který se konal v sobotu 22. června 2013 za účasti mužstev: SK Bezno-Sovínky, SK Bělá pod Bezdězem, TJ Sokol Cítov, Sokol Chotětov, FK Krnsko a SK Skalsko. Turnaj byl završením sezony 2012/2013. Všichni, jak žáci, tak i dospělí jsme si to náramně užili a korunovali jsme to pěkným 3 místem.

8 SK BEZNO-SOVÍNKY a FANCLUB AC SPARTA PRAHA pořádá: MEMORIÁL „P E T R A B A J E R A“ 5. ročník – žáci který se uskuteční v sobotu 22. června 2013 od 08:30 ve fotbalovém areálu SK za účasti týmů: SK Bezno – Sovínky SK Bělá pod Bezdězem TJ Sokol Cítov Sokol Chotětov FK Krnsko SK Skalsko Srdečně zveme všechny příznivce fotbalu

9

10 Připomenutí z turnaje Bezno 2013

11 Fotbalový ročník O prázdninové pauze se odehrálo v mužstvu žáků několik změn. Lukáš Vališ, Patrik Pospíšil a Oldřich Eder opustili z věkového důvodu žákovské mužstvo a někteří z nich přešli do dorosteneckých soutěží, dále se vrátila z hostování Kristýna Stehlíková a podzimní část odehraje na střídavý start. Z důvodu menšího počtu žákovských hráčů jsme se dohodli s mužstvem přípravky a v nadcházející sezoně budeme využívat i některé hráče přípravky, kteří tím získají zkušenosti ze soutěže žáků. Přípravu na nový ročník jsme zahájili v půlce srpna 2013, kdy se začalo trénovat .

12 Nová sezona 2013 – 2014. Do nového ročníku okresního přeboru žáků se přihlásilo 14 mužstev, to je o dvě mužstva více než v předešlé sezoně. Po roční pauze se opět přihlásilo mužstvo Dolních Beřkovic a Obříství, nově se přihlásila mužstva Lobkovic, Byšic a Chvatěrub. Naopak se již nepřihlásili mužstvo Horních Počápel, Vysoké a Roma Neratovice.

13 Průběh podzimní části sezony 2012 – 2013.
Nový fotbalový ročník 2013 – 2014 jsme začaly zápasem 31. srpna a ukončení podzimní části bylo 16.listopadu 2013. V průběhu tohoto období jsme sehráli 13 zápasů, z toho 6 na domácím hřišti a ostatní na hřištích soupeřů. V podzimní části naše mužstvo 8x vyhrálo a 5x prohrálo. Skóre s těchto zápasů bylo 52:27 v náš prospěch. Takže se dá říci, že i po doplnění některých hráčů s přípravky se nám velmi dařilo a všichni jmenovitě Adam Čížek, Pavel Boušek, Dominik Hotovec, Filip Kulhan a Roman Vavrný se do mužstva žáků bez větších problému začlenili. Nejlepším střelcem podzimní části byl Adrián Gábor (22 gólů), hned za ním Jakub Kaňkovský (15 gólů), dále Jakub Němec (7 gólů), Šubrt Ondřej a Roman Eder (po dvou gólech), Václav Čížek (1 gól), Dařilo se i hráčům z přípravky, Adam Čížek vsítil dva góly a Pavel Boušek jeden gól. V současné době probíhá příprava na jarní část této sezony přípravou v tělocvičně místní školy a (zítra) máme dohodnutý přípravný zápas s mužstvem FC Mělník na umělé trávě v Mělníku.

14 Podzim 2013 v číslech.

15 Děkuji za pozornost. TJ SOKOL CÍTOV 1930


Stáhnout ppt "mužstvo žáků TJ SOKOL CÍTOV 1930 Výroční zpráva"

Podobné prezentace


Reklamy Google