Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Podobné prezentace

Prezentace na téma: "Restaurace Klub ve Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT."— Transkript prezentace:

1 Restaurace Klub ve Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT s.r.o. Kemwater ProChemie s.r.o. Metso Paper Izolace Beran s.r.o. POKORNÝ, spol. s r.o. STAVEBNÍ STROJE A DOPRAVA s.r.o. PCT s.r.o. MOFIS MONT s.r.o. VAM ANLAGETECHNIK s.r.o. VÝTAHY PETERSIK, s.r.o. MBL spol. s r.o. Průmstav Štětí a.s. Montiz BESTONSTAV s.r.o. DEKRA Industrial s.r.o. AXIS a.s. INDUSTRIAL CZ, spol. s r.o. Václav Poustka Hlavní partneři pro rok 2013 Další partneři pro rok 2013 Sezóna 2013/2014 „ Divize skupina B

2 P ř i p ř íležitosti dnešního utkání divizní sout ě že skupiny B funkcioná ř e, hrá č e a p ř íznivce SK Mondi Št ě tí FK Slavoj Vyšehrad a Hlavního rozhodčího Josefa Vnuka z Třebovle Asistenty hlavního rozhodčího Petra Hocka z Benešova Michala Štefana z Velkých Přílep Delegáta FAČR Jiřího Urbana z Protivína Jiřího Urbana z Protivína

3 Poslední zápas v letošním kalendářním roce na městském stadionu sehrají zítra žáci neděle :00FK LounyStarší žáci neděle :00FK Louny Mladší žáci A Zápasy u soupeřů neděle :00 FK Travčice B Dospělí B neděle :30 TJ Slavia Louňovice Dospělí A

4 Přehled posledních výsledků A mužstvo SK Český BrodDoma4: FK Motorlet PrahaVenku1:3 B mužstvo FK LitoměřiceVenku1:2 n.p Dynamo PodluskyDoma6:2 Dorost Hvězda TrnovanyVenku2:3 2.11:2013SK LukavecDoma2:1 Starší žáci SK Sokol BrozanyDoma0: Slavoj ŽatecVenku 1:2 Mladší žáci A SK Sokol BrozanyDoma2:3 n.p Slavoj ŽatecVenku 0:7 Starší přípravka r FK Junior Děčíndoma 4:22 Starší přípravka r FK Junior Děčíndoma 8:13 Mladší přípravka Štětí A, Štětí B, Libochovice, Úštěk pohár venku Úštěk 1. a 4. místo DenVenkuČasKdeSoupeřKategorie sobota :30 Venku FC Nový Bor Dospělí A sobota :15 Doma SK Velemín Dorost neděle :00 Doma Sokol Košťany Mladší žáci A neděle :00 Doma Sokol Košťany Starší žáci neděle :00 Doma Sokol Mšené Lázně Dospělí B neděle hlášen ka Venku FC /AFK Chomutov Starší přípravka sobota :00 Venku Dynamo Podlusky Mladší žáci B Jarní premiéry

5 A mužstvo po dobrém výkonu doma porazilo Český Brod 4:2 a na Motorlet o týden později odevzdané neodjíždělo. Realita na hřišti byla ale jiná. Vyrovnalo sice ve 29. minutě, ale to bylo to toto poslední co nás potěšilo. Pak už hráli jenom domácí a po zásluze vyhráli 4:2. B mužstvo v Mlékojedech ještě 2 minuty před koncem vedlo 1:0, ale pak z trestňáku inkasovalo a po penaltové rozstřelu nakonec dokonce prohrálo. Ze 3 bodů zbyl pouze 1. Hráči mužstva si to vynahradili první listopadovou neděli a rozstříleli na domácím trávníku 6:2 Podlusky. Dorostenci měli v posledních 3 kolech podzimu relativně slabší soupeře a doufali jsme, že by z toho molhli být i 9 bodů. Nakonec z toho bylo jenom bodů 6.. Rozhodla o tom porážka v Trnovanech 3: S podzimem se hráči rozloučili výhrou 2:1 nad Lukavcem Starší žáci v důležitém domácím zápase prohráli s Brozany tím nejtěsnějším rozdílem 1:0. V neděli se jelo do Žatce odtud se vrátili s porážkou 2:1, Mladší žáci A překvapivě prohráli doma s Brozany, které byly do tohoto zápasu bez bodu, na penalty 3:2. Ještě hůře dopadli v Žatci, kde inkasovali 7x a ani jednu branku nevstřelili. Starší přípravka 2003 se s podzimní částí rozloučila vysokými porážkami 7:2 a 22:4. Starší přípravka 2004 prohrála také, i když ne tak vysoko. 6:4 a 7:4. Slovní průvod zápasy SK Mondi Štětí

6 Slavoj Žatec - Slavoj Vyšehrad0: Slavoj Vyšehrad - Baník Souš0: Brozany - Slavoj Vyšehrad0: Slavoj Vyšehrad - Neratovice-Byš.4: LoKo Chomutov - Slavoj Vyšehrad0: Slavoj Vyšehrad - Lovosice4: Úvaly - Slavoj Vyšehrad4: Slavoj Vyšehrad - Český Brod5: Motorlet Praha - Slavoj Vyšehrad1: Aritma - Slavoj Vyšehrad1: Slavoj Vyšehrad - Louňovice0: Nový Bor - Slavoj Vyšehrad0: Slavoj Vyšehrad - Litol2:1 Pohled na výsledky našeho dnešního soupeře napovídá, že nás čeká velká útočná síla. Vyšehrad už loni usiloval o postup do ČFL. Nakonec to nevyšlo a tak to letos zkouší znovu. Zatím se to daří a usadil se na čele tabulky. Rozjezd do soutěže byl excelentní a výhra v Žatci 6:0 nasvědčovala, že z loňské formy Vyšehrad neustoupil. V dosavadním průběhu soutěže sice doma 2x překvapivě zaváhal, ale dokázal to vždy rychle dohnat na hřišti soupeře. V posledním zápase doma s Litolí rozhodl o vítězství brankou na 2:1 5 minut před koncem. Jak si letos Vyšehrad vede Malí věkem, ale velcí výkonem. To je podzimní vizitka mladší přípravky. Kluci, gratulujeme Konečné pořadí poháru mladší přípravky skupiny B 1.Št ě tí "A" : Libochovice : Úšt ě k :429 4.Št ě tí "B" :646 Liga mladších přípravek- skupina skupina E 1.Št ě tí "A"660063:918 2.Št ě tí "B"620417:366 3.Hoštka610520:553

7 Poslední mistrovské setkání s Vyšehradem se odehrálo p ř ed 10 lety v divizi. V roce, který byl naší sestupovým. Poslední mistrovské setkání s Vyšehradem se odehrálo p ř ed 10 lety v divizi. V roce, který byl naší sestupovým.. sobota Št ě tíVyšehrad4.kolo0:0 ned ě le VyšehradŠt ě tí19.kolo2:0 V tomto ročníku se našemu mužstvu nedařilo a po několika letech se s divizí rozloučilo. Vyšehradu jsme nevstřelili ani branku. Vybojovali jsme s ním pouze bod. Bylo to na domácím trávníku v úvodu sezóny. Divize MFK Ústí n.L : SK Buldoci K.Vary-Dvory187558: SK Kladno167765: FK Tatran Kadaň : FK SIAD Braňany138954: FK Litvínov : SK Rakovník134 47: Sokol Libiš10 36: FSC Libuš : SK US Praha : Slavoj Vyšehrad : SK Roudnice n.L : FK ČL Neštěmice : SK Motorlet Praha881442: FK Litoměřice581731: SK Frantschach Štětí542123:7619 Krajský přebor starší přípravky 2003 podzim FK Junior Teplice : FAJM Most : FK Litoměřice : FK Junior Děčín : FC /AFK LoKo Chomutov : SK Štětí/SK Roudnice n.L : FK Ústí n.L : Baník Souš/FŠ Most : FK Litvínov : FK Chmel Blšany : FK Louny :976 Krajský přebor starší přípravky 2004 podzim FK Litvínov : FAJM Most : FK Junior Děčín : FK Junior Teplice : FK Ústí n.L : SK Štětí/SK Roudnice n.L : FK Litoměřice : FC/AFK LoKo Chomutov : FK Louny : Baník Souš/FŠ Most : FK Chmel Blšany :2890 Starší p ř ípravka spole č n ě s SK Roudnicí n.L. zakotvila po skon č ení podzimu v klidném st ř edu tabulky

8 Série nevýrazných výkonů mužstva dospělých na hřištích soupeřů pokračovala i v Praze FK Motorlet Praha –SK Mondi Št ě tí 3:1(2:1) kolo Domácí měli před zápasem o 3 body více než Štětí a my jsme zase byli povzbuzeni o domácí výhru s Českým Brodem. Svěřenci Martina Frýdka si hned v úvodu připravili 2 slibné příležitosti. Hlavičku hráče Motorletu vyrazil Michovský na roh a v 7. minutě zase vychytal neobsazeného hráče v našem pokutovém území. Na ukazateli času naskočila 14. minuta, když ze svých sedaček vyskočila početná skupina štětských fanoušků. Do Michovského v malém pokutovém území v době, kdy již držel míč, vrazil domácí útočník. Balon mu vyklouzl z rukou a Motorlet se dostal do snadného vedení 1:0. Velká chyba rozhodčího domácí uklidnila a i nadále to byl náš protivník, kdo se dokázal dostat do palebných pozic a z nich ohrožovat naši branku. Střela z dobré pozice vysoko nad. Ve 25. minutě po jednom z mnoha rohů domácích jsme brance zůstali ušetřeni, když jsme balón z brankové čáry odkopli. O 5 minut později, nádherný centr před naši branku brankář likvidoval konečky prstů a balón prodloužil do bezpečné vzdálenosti. Že dokážeme také zahrozit, jsme předvedli ve 31. minutě. Na milimetr přesnou přihrávku Stejskala si před branku naběhl Belák a bylo srovnáno na 1:1. Byla to naše jediná povedená akce za celých 45 minut, ale byla gólová. Remízový výsledek jsme nedokázali do změny stran udržet. Ve 34. minutě jsme jenom přihlíželi hezké kombinaci a střele domácích na 2:1. Smutný byl i začátek druhého poločasu. Roh a po něm hlavička, která znamenala vedení Motorletu už 3:1. Bránění rohů z naší strany to byl vůbec těžký oříšek. Většinu hlaviček vyhrávali domácí a vždy to před naší brankou hodně smrdělo. Do chudé střelecké bilance Štětí se zapsal Rejman z volného přímého kopu, ale trefil jenom zeď. Zkusili jsme také hru na 3 obránce, ale naše rozehrávka vázla a o míče jsme často přišli dříve, než jsme chtěli. Starší přípravka sehrála poslední mistrovský zápas podzimu v krajském přeboru Ročník narození 2003 hrano SK Mondi ŠtětíJunior Děčín2:7 2.SK Mondi ŠtětíJunior Děčín2:15 Celkem 4:22 Branky:Plicka 2, Daniluk 2 Sestava: Drtil, Slapnička, Jakub Pilař, Plicka, Bartko, Ivanič, Prokopec, Daniluk, Petr Novotný, Netolický 1.SK Roudnice n.L.Junior Děčín3:2 2.SK Roudnice n.L. Junior Děčín3:1 Celkem 6:3 Celkem zápas 10:25 Ročník narození 2004 hráno SK Mondi ŠtětíJunior Děčín4:6 2.SK Mondi Štětí Junior Děčín4:7 Celkem 8:13 Branky: Prokopec 4, Drahoňovský 2, Soroka 1,m Kabelka 1 Sestava: Sičák, Souček, Vít Novotný, Bohatec, Jakub Novák, Drahoňovský, Kabelka, Ivanič, Prokopec, Cízler, Bidlo, Soroka 1.SK Roudnice n.L.Junior Děčín0:3 2.SK Roudnice n.L.Junior Děčín3:5 Celkem 11:21 Celkem zápas 22:46

9 Pokra č ování zápasu s Motorletem Toho využívali domácí k rychlým kontrům a po jednom z nich se rozezvučela levá tyč naší branky. Konečně střela! To se ozvalo z hlediště, když v 70. minutě z 18 metrů vystřelil Rejman jen těsně vedle. Rušno bylo před naší svatyní po volném přímém kopu a faulu Tůmy. Tentokrát jsme uspěli a míč dostlali do bezpečné vzdálenosti. Pak jsme ještě mohli poděkovat Michovskému, který nás v 78. minutě uchránil od další pohromy. Určitá snaha se zápasem ještě něco udělat byla na naší hře vidět v poslední desetiminutovce. Po velmi hezké výměně míče a centru Slaničky skončil míč na rohu. Levá noha Bendy neprostřelila správně postavenou zeď při volném přímém kopu. Poslední naší polo šancí byla hlavička Cibulky 2 minuty před koncem. Domácí vítězstvím 3:1 splnili úlohu favorita a po zásluze získali 3 body. Naše mužstvo svůj den nemělo. Můžeme se bavit, jak by to vypadalo, kdyby rozhodčí neuznal první gól domácích, ale s ohledem na celých 90 minut jsme Motorlet mockrát do úzkých nedostali. Za týden doma Vyšehrad, který patří k úplnému TOP této skupiny divize, ale proč by ho zrovna naše mužstvo nemohlo potrápit. Branky: Belak 1 Sestava: Michovský-Tichý, Tůma(75.Ransdorf), Slanička, Pícha- Belák, Rejman, Cibulka, Stejskal(68.Mencl)-Hyka, Benda Trenér: L.Fišer Asistent: M.Hamšík Vedoucí: J.Havner Masér: J.Ransdorf Rozhodčí: Martínek-Hanousek, Poživil Delegát: Sádovský SK Mondi Štětí – SK Sokol Brozany 2:3(1:1) n.p Mladší žáci prohráli s posledním týmem tabulky a v Žatci nevstřelili ani branku FK Slavoj Žatec -SK Mondi Štětí 7:0(2:0) Krajský přebor mladších žáků po 12.kole FK Junior Děčín : VČSA Ervěnice : Tatran Kadaň : TJ Baník Souš, o.s : FK Litoměřice : FK Bílina : FK Slavoj Žatec : FK Louny : TJ Krupka : SK Roudnice n.L : FK ČL Neštěmice : Sokol Košťany : SK Mondi Štětí : SK Sokol Brozany :590

10 Motorlet-Št ě tí Asistent trenéra Michal Hamšík po zápase na Motorletu hrá č e nešet ř Asistent trenéra Michal Hamšík po zápase na Motorletu hrá č e nešet ř il Jsem zklamán výkonem celého mužstva. Chybělo nasazení, rychlost a největší rozdíl jsem viděl v chuti hrát. Hráči nechodili do soubojů a u všech balónů byli vždy jako druzí. Zápas 2 sousedů v tabulce vyzněl brankově lépe pro starší žáky Brozan Samé špatné zprávy dostávali trenéři Štětí před tímto okresním derby. Matěj Svoboda, který patří k pevným pilířům na brankové čáře, měl zraněné koleno a zahrát si nemohl ani Lukáš Jakl z důvodů, které není třeba popisovat. Citelné ztráty, i když výkon Karla Pabišky v brance byl milým překvapením. První poločas moc šancí na jedné ani druhé straně nepřinesl. Spíše to bylo takové nakopávání a šance, která by zvedly diváky ze sedadel, k vidění nebyly. Trochu jinak začal druhý poločas. Nebezpečná střela se urodila po volném přímém kopu a skvělém zákroku Pabišky v brance Štětí. První gól zápasu měl na kopačce Podhorský, který ale místo střely podél brankáře volil nepraktické nepovedené přehození. Ve 45. minutě jsme selhali v obranné činnosti a nedokázali odkopnout míčem směrem od naší branky. Radost Brozan z vedení 1:0 mohla propuknout. Do konce zápasu zbývalo sice ještě hodně času, ale že by jsme si vypracovali nějaké šance, které by vedly k vyrovnání, tak to ne. Hosté si celkem v poklidu své vlastní pokutové území bránili a zápas dokázali dovést do vítězného konce. Na podzim jsme poprvé doma prohráli. Výkon moc dobrý nebyl a vypracovat si za celých 70 minut pouze jednu větší šanci k úspěchu vést nemůže. Sestava: Pabiška-Chaloupecký, Sviták, Podstavec, Vejražka, Zeman, Vála, Šinfeld, Podhorský, Feko, Beruška Střídající: Cap Ngoc Bao Trenér: V.Podhorský, R,Švejdar Rozhodčí: Toráč

11 V 13.kole divize Aritma Praha 0:0(0:0) Neratovice - Aritma Praha 0:0(0:0) Fotbalový trávník byla jedna velká oranice a fotbal na hřišti velký boj, hosté bránili a domácí dobývali jejich svatyni, nakonec to skončilo bez branek Aritma odjížděla do Prahy spokojená :7(0:2) LoKo Chomutov - Brozany 0 :7(0:2) v 15.minutě už to bylo 2:0 pro hosty, ze zápasu 2 mužstev ze spodku tabulky se po změně stran stala jedna velká kanonáda a diváci se nestačili divit Lovosice - Souš 2:1(2:0) kdyby domácí do poločasu vedli více, tak se nemohl nikdo divit, po změně stran Karel snížil na 1:2 a zápas zůstal otevřen až do samého konce utkání :0(0:0) Úvaly - Ž atec 1 :0(0:0) jediná branka zápasu padla ve druhém poločase po brance, které předcházel zákrok na bránícího hráče zavánějící faulem, v závěru domácí ještě 5x střídali, ale nastavena nebyla ani minuta :3(1:3) Č eský Brod - Kladno 3 :3(1:3) mladíci z Kladna si v 1. poločase vypracovali slibný náskok, který ve druhém poločase prohospodařili a museli se smířit pouze s bodem, se kterým ale nejsou spokojeni ani domácí :1(2:1) Motorlet Praha - Št ě tí 3 :1(2:1) domácí po celý zápas působili lepším dojmem a jen díky skvělým zákrokům brankáře Michovského Štětí inkasovalo pouze 3x :1(1:1) Vyšehrad - Litol 2 :1(1:1) Domácí vedli, Petrouš vyrovnal z penalty a úlohu fa vorita domácí potvrdili 4 minuty před koncem brankou Marčíka :0(0:0) Lou ň ovice - Nový Bor 2 :0(0:0) hosté dokázali odolávat nováčkovi soutěže pouze v prvním poločase, nováček soutěže šel do vedení v 65. minutě a 2 branku přidal o 8 minut později Krajský přebor starších žáků po 12.kole SK Roudnice n. L :936 2.FK ČL Neštěmice : FK Litoměřice : TJ Krupka : FK Slavoj Žatec : FK Louny : Sokol Košťany : SK Sokol Brozany : FK Junior Děčín _ TJ Baník Souš, o.s : Tatran Kadaň o.s : SK Mondi Štětí : VČSA Ervěnice : FK Bílina :631 První poločas patřil domácím a ti také po zásluze brankami v 10. a 28. minutě vedli 2:0. Ve druhém dějství se to zase otočilo a byli jsme to zase my, kdo diktoval tempo hry. Hned ve 38. minutě jsme také snížili na 1:2. Branka odstartovala festival zahozených šancí mužstva Štětí. Trenéři napočítali 5 tutovek. Výsledek 1:2 nás hodně mrzel, protože jsme si bod minimálně zasloužili. Navíc jsme hráli bez brankáře a tuto úlohu plnil hráč z pole. Branky: Mizer 1 Sestava: Stráník-Chaloupecký, Sviták, Jakl, Podstavec, Šinfeld, Berruška, Vála, Macháček, Mizer, Pabiška Střídající: Cap Ngoc Bao, Červenka Trenér: V.Podhorský, R.Švejdar Starší žáci ani v posledním podzimním zápase na hřišti soupeře nebodovali

12 Vyšehrad, Louňovice. 2 mužstva, která na čele nasadila k trháku. Za nimi už se vytvořil menší odstup a je zde několik mužstev, které si před zimou už teď získala dostatečný počet bodů. Od 8. místa dolů už to takový klid není. Bohužel se sem zařadilo i naše mužstvo, které může litovat zbytečných proher na domácím trávníku. Mít o 5 bodů více, tak jsme se radovali. Ve fotbale však známe kdyby neplatí a nezbývá než se pokusit ve zbývajících 2 zápasech vyválčit těch bodů co nejvíc. Divize skupina B Dospělých po 13.kole 1.FK Slavoj Vyšehrad : TJ Slavia Louňovice :828 3.TJ Baník Souš, o.s : FK Motorlet Praha s.r.o : FK Neratovice : Sportovní klub Úvaly : FC Nový Bor, o.s : Slavoj Žatec : SK Mondi Štětí A : SK Kladno, a.s : TJ Litol : ASK Lovosice : SK Český Brod : SK Sokol Brozany : SK Aritma Praha, o.s : AFK LoKo Chomutov :329 Hvězda Trnovany - SK Mondi Štětí 3:2( 1:1) kolo Branky: Elicer 1, Marek 1 Sestava:Kolář – Tuturil, Kober, Danč, Bidlo – Elicer, Nedomlel – Grepl Jan, Srba, Marek – Šplíchal Střídající: Lisec, Chvalina, Horáček Dorostenci zakon č ili podzim výhrou

13 Věrní Fanoušci Štětí na zápase s Motorletem.Pravidelně navštěvují nejenom domácí ale i zápasy na hříštích soupeřů.Patří jim poděkování. Mají také zásluhu na úspěšných výsledcích mužstva Po podzimu patří dorostencům v I.A třídě 7.místo. I.A třída staršího dorostu podzim FK Libochovice : SK Sokol Brozany : TJ Proboštov : TJ Sokol Pokratice : FC Dubí : SK Lukavec : SK Mondi Štětí : TJ Hvězda Trnovany :319 9.SK Velemín : TJ Baník Osek : ASK Lovosice :883 Důvody proč mužstvo skončilo ve spodní polovině tabulky trenéři Pavel Hoznédl, Ladislav Smrček a Michal Pengl určitě znají a rozeberou to společně se svými svěřenci. Podívejme se ale na výsledky z pohledu krátké statistiky, která také mnohé napoví. Z 10 zápasů jsme hráli 6x venku a získali zde pouze 3 body v 1.kole ve Velemíně. Ze 6 proher byly 4 o 1 branku. Pokud by se nepočítaly body, ale skóre, tak by jsme skončili na 5. místě. Porážku o více jak 2 branky jsme obdrželi pouze v Libochovicích. sobota VSK Velemín1 7:1 neděle V1.FC Dubí2 3:4 sobota Dvolno3 sobota VSokol Pokratice4 1:3 sobota DASK Lovosice55:0 sobota VSK Sokol Brozany63:4 sobota DTJ Proboštov72:3 neděle VFK Libochovice82:6 sobota DBaník Osek98:0 sobota VHvězda Trnovany102:3 sobota DSK Lukavec112:1

14 14. kolo Aritma PrahaNový Bor :15SO LitolLou ň ovice :00SO Št ě tíVyšehrad :15SO KladnoMotorlet Praha :15SO Žatec Č eský Brod :00SO SoušÚvaly :00SO BrozanyLovosice :00NE Neratovice-ByškoviceLoKo Chomutov :00NE 15. kolo LoKo ChomutovAritma Praha :30NE Lovosice Neratovice- Byškovice :15NE ÚvalyBrozany :30NE Č eský BrodSouš :30SO Motorlet PrahaŽatec :15SO VyšehradKladno :15NE Lou ň oviceŠt ě tí :30NE Nový BorLitol :30SO Poslední 2 podzimní divizní kola TJ Slavia Louňovice – SK Mondi Štětí Neděle :30 Nejlepší st ř elci okresního p ř eboru dosp ě lých jsou ze Št ě tí Pilař18 Peterka16 Jansa9 Malý2 Vodička1 M.Šíma1 Z.Németh1 Mencl1 Gernat1 Slavík1 St ř ílelo nám to i v pohárech, i kdy ž jsme z kola venku Pilař10 Peterka6 Jansa2 Malý2

15 Po 2 domácích porážkách jsme zabrali a zaslouženě porazili Český Brod Pozorní diváci na zápase B mužstva proti Litoměřicím v Mlékojedech dne Litom ěř ice B- Št ě tí B

16 brankou nekončily. Hlavička těsně vedle, Michovský srazil míč na roh po volném přímém kopu a míč olízl břevno naší branky po jedné z akcí. Pak, to už běžela 81. minuta, pomohla nešťastná chyba Michovského, který při odkopu netrefil míč a pro střídajícího Blaščoka už nebyl problém snížit na 1:4. Když v 85. minutě rozhodčí Kramlová nařídila proti našemu mužstvu dost přísnou penaltu za faul Slaničky, tak se začalo schylovat k menšímu dramatu, protože Walter z ní snížil na 2:4. To se nakonec nekonalo a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Mužstvo chválíme, až na zbytečný výpadek v závěru jsme hráli velmi dobře a zaslouženě si připsali na konto 3 body. Do konce ještě zbývají 3 kola a nebude to nic lehkého. Za týden Motorlet na jeho hřišti, za 14 dní doma Vyšehrad a podzim uzavřeme za 22 dní v Louňovicích Branky: Hyka 3, Rejman 1 Sestava: Michovský- Tichý, Tůma, Slanička, Pícha-Belák(78.Poráč), Rejman, Cibulka, Stejskal(85.Mencl)-Benda(76.Peterka), Hyka(90.Ransdorf) Připraveni : Duník 1, Hamšík Trenér: L.Fišer Asistent: M.Hamšík Vedoucí: J.Havner Masér: J.Ransdorf sen. Rozhodčí: Kramlová-Průcha, Rejžek Delegát: Míka 180 diváků Pokra č ování zápasu s Č eským Brodem Výsledky minulého kola PolepyDobříň2:3 n.p. Mšené LázněTravčice B1:2 BudyněLitoměřice1:0 n.p. TřebeniceLibochovice B2:3 n.p. ÚštěkLukavec1:4 ŠtětíPodlusky6:2 PředonínLiběšice2:5 Vrchol podzimní č ásti sezóny je na programu zítra v Trav č icích Okresní přebor dospělých po 12.kole 1.FK Travčice B : SK Mondi Štětí B : FK Libochovice : SK Lukavec : SK Liběšice : Dynamo Podlusky : FK Polepy : Sokol Mšené Lázně : TJ Viktorie Budyně : FK Litoměřice B : Chemička Dobříň : Sokol Třebenice : SK Předonín : Slavoj Úštěk :660

17 Trenérské ozvěny po zápase Porážka se urodila po trestuhodných chybách naší obrany. Potažmo i bídnému zaujetí pro hru. Přesto zůstane ironií fakt, že jsme mohli do poločasu vyrovnat. Nastřelili jsme tyč, jednou obdivuhodně zasáhl gólman domácích Michovský. Nicméně jsme si v závěru půle, stejně jako po ní neodpustili další dva „time outy". Domácí by byli sami proti sobě, kdyby takovou velkorysou nabídku nebrali a nepotrestali dalšími dvěma góly. Za stavu 4:0 po hodině hry bylo v podstatě o utkání rozhodnuto. V závěru jsme stihli dát výsledku přijatelnější podobu," nebral si servítky trenér Zděněk Andrlík. Zden ě k Andrlík-trenér Českého brodu Vladimír frey- prezident Št ě tí Až na výpadky po půlhodině hry a v závěrečné desetiminutovce lze hodnotit náš plný bodový zisk jako solidní. Zejména pokud šlo o zakončení. V tom uplatnil své třetiligové zkušenosti Petr Hyka, který se blýskl hattrickem v rozpětí necelé hodiny" zamnul si ruce nad dalším důležitým vítězstvím prezident Štětí Vladimír Frey. Pokra č ování Litom ěř ice B – Št ě tí B Penalty: Litomeřice 0 Štětí Cibulka 0 Litoměřice 1 Štětí Pilař 1 Litoměřice 2 Štětí Peterka 2 Litoměřice 2 Štětí Toman 2 Litoměřice 3 Štětí Jansa 3 Litoměřice 4 Štětí M.Šíma 4 Litoměřice 5 Štětí Ransdorf 4 Výkon našeho mužstva lze hodnotit jako uspokojivý. Co, tomu chybí, jsou branky. V šestnáctce si nevíme rady a na gól se hodně nadřeme. Do konce podzimu chybí ještě 2 kola a boj o podzimního mistra je stále otevřen. Ještě jednu věc je třeba zmínit a to je výkon rozhodčích. Měli jsme určité obavy, ale ukázaly se zcela mylné. Hlavní rozhodčí utkání řídil s naprostým přehledem a patří mu velké uznání. Kéž by bylo takových výkonů více. Sestava: Bánovčin-Poráč, Toman, Cibulka, Ransdorf-Peterka, Malý, Matoušek, M.Šíma-Pilař, Jansa Připraveni: Neméth Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: Bartůněk-Bartoš, Kuti

18 V dosavadních 13 zápasech se do listiny střelců A mužstva zapsalo 9 střelců Lukáš Stejskal7 Martin Rejman6 Petr Hyka6 Jaroslav Benda2 Rudolf Slanička2 Slavoj Tichý1 Radek Cibulka1 Tomáš Belák1 Vladimír Kucler1 Petr Hyka Martin Rejman Lukáš Stejskal Derby B mu ž stev se rozhodovalo a ž v úplném záv ě ru v č etn ě penalt FK Litoměřice B – SK Mondi Štětí B 2:1 n.p.(0:0) kolo Den před tímto zápasem jsme po vítězství Libochovic přišli o 1. místo v okresním přeboru, ale vzít si ho zpátky jsme měli šanci hned druhý den v Mlékojedech. Stačilo porazit rezervu Litoměřic, která zde našla místo pro domácí utkání. Úkol to ale nebyl vůbec lehký, protože její poslední výsledky ukazují, že přes nevýrazný vstup do sezóny teď našla formu. Přesto jsme do zápasu vstoupili lépe a první šanci jsme měli v 11. minutě.. Mezi 3 tyče mířil Pilař, ale střele chyběla větší razance. Takto si s ní gólman poradil. Branky se mohl ve 13. minutě dočkat Jansa, ale z dobrého střeleckého postavení mířil špatně. Když se přetažený centr od Poráče dostal až na kopačky Marka Šímy, který ho poslal vysoko nad, tak jsme začali vzpomínat na zápas s Libochovicemi, kdy jsme také kontrolovali míč, ale přd brankou soupeře jsme byli bezradní. Domácí hráli zatažení, ale využívali každé příležitosti k blesku rychlému útoku, kterým by překvapili obranu. Ve 31. minutě byl sice Pilař v dobré pozici, ale z bezprostřední blízkosti vystřelil vedle. To největší šance Litoměřic přišla na svět ve 40. minutě. Opět jeden z rychlých brejků, přečíslení obrany a parádní zakončení, po kterém míč skončil na břevně. Ve druhém poločase se soupeř ve hře dopředu začal osmělovat stále více. V 53. min. zasáhl Toman míč ve snaze odvrátit ho do bezpečí, tak, že minul branku jen o pár centimetrů. Z ostrého úhlu na opačně straně hřiště to zkusil Pilař a brankář měl co dělat, aby míč zpacifikoval. Pohotově to zkusil Peterka, jehož fanklub se v Mlékojedech v početném počtu nesešel, ale ani tota snaha k vytoužené brance nevedla. Potlesk patřil našemu brankáři v 66. minutě, když se vrhl pod nohy útočníka a zabránil vedoucí brance Litoměřic. Akci, na kterou jsme čekali, se odehrála v 73. minutě. Malý s Pilařem zahráli narážečku a na Peterku už zbylo jen nastavit nohu. Místo, abychom zasloužené vedení 1:0 drželi a zaměřili se více na bránění, tak jsme stále spěchali dopředu a při tom, často zbytečně ztráceli míče. Toho domácí dokázali využívat a o těsné vedení jsme začali bát. Nebezpečný byl trestný kop po faulu Ransdorfa, ale míč letěl vysoko nad. 3 minuty před koncem přišel na řadu zbytečný faul blízko naší šestnáctky a domácím se naskytla poslední příležitost vyrovnat. Vyšlo to skvěle a brankář neměl šanci. 1:1 a na řadu přišly penalty.

19 Pokračování zápasu B mužstva s Podlusky Kopačky se jménem Střelkyně si v neděli odpoledne nazul Jan Pilař. V 73. minutě utekl všem a svojí třetí brankou zápasu na 5:2 přinesl do našich řad konečné uklidnění. 9 minut před koncem už se zdálo, že hosté hrozící nebezpečí zažehnali, když se míč dostal až k Malému a bylo to už 6:2. Diváci byli spokojeni, jak by také ne, když viděli 8 branek, i když ti z Podlusk asi méně. Moc nechybělo, aby se zaradovali 4 minuty před koncem, to když Bánovčin v naší brance pozorně sledoval, jak se mu míč odráží do břevna. Stejně tak dopadl o minutu později i Matoušek na druhé straně, který tvrdou střelou přidělil břevnu atest pevnosti. Více branek v tomto zajímavém mači už nepadlo a po výsledku 6:2 zůstaly všechny 3 body po zásluze doma. A co říká pohled na tabulku? 1. místo Travčice B 29 bodů, 2. místo Štětí B 28 bodů. Před námi je poslední podzimní kolo a v něm zajíždíme v neděli právě do Travčic. Odpověď, o co se tam hraje, už si dejte sami. Branky: Pilař 3, Jansa 2, Malý 1 Sestava: Bánovčin-Poráč(77.Černý), Weber, Tůma, Gernat-P Peterka(57.M.Šíma), Matoušek, Malý, Mencl(82.P.Vaněk)-Pilař, Jansa(85.D.Németh) Trenér: J.Ransdorf Vedoucí: V.Minárik Rozhodčí: Starý-Gabriel, Chramosta Přehled dosavadních výsledků A mužstva DenDatum KdeKde SoupeřkoloVýsledekStřelci sobota D FC Nový Bor 13:3 Rejman 1, Benda 1, Hyka 1 sobota VTJ Litol22:4Slanička 1, Stejskal 1 sobota D SK Aritma Praha 33:3 Stejskal 2(1 z penalty), Slanička 1 sobota DSK Kladno43:1Rejman 2, Stejskal 1 neděle V Slavoj Žatec 54:2 Tichý 1, Stejskal 1, Hyka 1, Benda 1 sobota DBaník Souš62:0Stejskal 1, Rejman 1 neděle V SK Sokol Brozany 72:2Kucler 1, Hyka1 sobota D FK Neratovice 81:2Rejman 1 neděle V AFK Chomutov 92:2Stejskal 1, Cibulka 1 sobota D ASK Lovosice 100:1 neděle VSK Úvaly110:4 sobota D SK Český Brod 124:2Hyka 3, Rejman 1 sobota V Motorlet Praha 131:3Belák 1 sobota D Slavoj Vyšehrad 14 neděle V Slavia Louňovice 15

20 SK Mondi Št ě tí B – TJ Dynamo Podlusky SK Mondi Št ě tí B – TJ Dynamo Podlusky 6:2 (2:0) kolo Probuzení střelců B mužstva dospělých Zisk jednoho bodu z posledních 2 zápasů nebyl pro B mužstvo tou nejlepší vizitkou. Podlusky, které jsme na podzim vyřadili v okresním poháru, nemají vůbec špatný tým a za naším mužstvem zaostávali před tímto zápasem o pouhých 5 bodů. Začali jsme hodně svižně a soupeře přišpendlili k vlastní šestnáctce. Do první šance se v 7. minutě dostal Pilař a jen pár centimetrům scházelo, aby jsme šli do vedení. Vytvořili jsme si silný tlak a v 9. Minutě přišla odměna. Tvrdou střelu Malého brankář vyrazil jen pře sebe a pro Jansu nebylo až tak těžké rozvlnit síť na 1:0. Že hosté nehodlají celý zápas zůstat na vlastní polovině, předvedl Aleš Pugr a jeho pokus zpoza šestnáctky neměl vůbec špatné parametry. Blížil se konec první půlhodiny zápasu, když se v šestnáctce objevil Pilař, dostal více prostoru k zakončení než je zdrávo a brankář Rych se natahoval podruhé naprázdno. O 2 minuty později už to mohlo být 3:0, ale pokus Jansy po přihrávce Pilaře byl hodně nepovedený. Kontaktní gól měl na noze Brandejský, ale samostatný průnik až před brankáře nezavršil brankou. Neuspěl ani náš Peterka při zpracování míče na brankové čáře soupeře a balón přenechal golmanovi. Druhý poločas začaly Podlusky aktivněji než ten první, v sestavě se také objevila známá fotbalová tvář Pavel Veleba, ale fotbalovou pohádku přinesla akce domácích v podání nádherného centru Jansy na Pilaře a nechytatelné koncovky na 3:0. I na další brance na 4:0 v 58. minutě měla prsty dvojice Pilař, Jansa, akorát s tím rozdílem, že prvně jmenovaný přihrával a druhý zakončoval do prázdné branky. Zdálo se, že hosté jsou na ručník, ale opak byl pravdou. Chyba Tomana při obranném zákroku a Brandejský snížil na 1:4. Hosté ožili, hned jich bylo plné hřiště a ještě jsme se nestačili rozkoukat z první branky a už jsme po hlavičce kapitána hostů Jana Hlavsy lovili míč ze sítě podruhé. Do konce zbývalo ještě hodně minut a znova bylo o co hrát. Hosté si vypracovali ještě jednu dobrou příležitost, ale v tomto případě jsme zůstali branky ušetřeni. Jaro Divize A mužstvo 2014-změny možné DenDatumČasKdeSoupeř kol o sobota :30VFC Nový Bor, o.s.16 sobota :15DTJ Litol17 sobota :15VSK Aritma Praha18 sobota :15VSK Kladno19 sobota :15DSlavoj Žatec20 sobota :30VBaník Souš, o.s.21 sobota :15DSK Sokol Brozany22 neděle :00VFK Neratovice23 sobota :15D AFK LoKo Chomutov 24 sobota :00VASK Lovosice25 sobota :15DSK Úvaly26 sobota :00VSK Český Brod27 sobota :15DMotorlet Praha28 neděle :00VSlavoj Vyšehrad29 sobota :15D TJ Slavia Louňovice 30

Stáhnout ppt "Restaurace Klub ve Štětí FORNAXA –TĚSNĚNÍ, spol. s r.o. Dům dětí a mládeže Štětí VOLEMAN - autobusová přeprava Patok s.r.o. Ahlfit s.r.o. STROJCONSULT."