Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na krásnou procházku po okolí Jílového. Regionální muzeum v Jílovém u PrahyMuzeum se specializací na zlato v.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na krásnou procházku po okolí Jílového. Regionální muzeum v Jílovém u PrahyMuzeum se specializací na zlato v."— Transkript prezentace:

1 Vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na krásnou procházku po okolí Jílového. Regionální muzeum v Jílovém u PrahyMuzeum se specializací na zlato v České Republice Regionální muzeum v Jílovém u Prahy Masarykovo náměstí 16 254 01 Jílové u Prahy www.muzeumjilove.cz info@muzeumjilove.cz +420 241 950 791

2 Naučná stezka K rozhledně Pepř 3 km délky, zpevněná štěrkovaná cesta, vhodné pro kočárky Regionální muzeum v Jílovém u Prahy

3

4

5

6

7 Podél bývalého jílovského pivovaru...

8

9

10

11

12 ...užijeme si krásný výhled na okolí.

13 3/6

14

15

16 Naučná stezka k rozhledně Pepř Muzeum se specializací na zlato v České Republice Děkujeme že jste vydrželi až do konce naší prezentace a doufáme, že se vám tato naučná stezka zalíbila. Těšíme se na vaší návštěvu.

17 Kontakty a informace o muzeu Regionální muzeum v Jílovém u Prahy Masarykovo náměstí 16, 254 01 Jílové u Prahy www.muzeumjilove.cz info@muzeumjilove.cz +420 241 950 791 Muzeum se specializací na těžbu zlata v české republice Stálé expozice: Historie těžby a zpracování zlata, Historie regionu, Tramping a příroda dolního Posázaví Historické štoly: Štola sv. Josefa, Štola sv. A. Paduánského a Štola halíře Tradiční akce: Masopust, Velikonoce v muzeu, Muzejní noc, Muzejní potlach, Celostátní setkání dráteníků, Den kraje a Vánoce v muzeu.


Stáhnout ppt "Vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na krásnou procházku po okolí Jílového. Regionální muzeum v Jílovém u PrahyMuzeum se specializací na zlato v."

Podobné prezentace


Reklamy Google