Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jak vidíme možnost rozvoje našeho regionu? Mikulášková, Vaculová ZŠ Kostelec u Holešova.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jak vidíme možnost rozvoje našeho regionu? Mikulášková, Vaculová ZŠ Kostelec u Holešova."— Transkript prezentace:

1 Jak vidíme možnost rozvoje našeho regionu? Mikulášková, Vaculová ZŠ Kostelec u Holešova

2 HLAVNÍ MYŠLENKA  poukázat na naše okolí - památky - přírodu  společné kulturní akce  základní a mateřské školy

3

4 1.Přestavlky - zámek Dominanta širokého okolí s krásným přírodním parkem. 2.Stará Ves - Kostel Nanebevzetí P. Marie 60 m vysoký novogotický kostel viditelný z širokého okolí.

5 3.Holý kopec Nejvyšší bod v okolí s výhledem až na Helfštýn a celou Hanou 4.Karlovice – Kaple sv. Floriana, rybník Kaple postavená roku 1969 a nedaleký rybník s malebným okolím.

6 5.Hrad Zbytky keltského hradiště v Kosteleckém lese s nálezy lužické keramiky. 7.Kostel sv. Floriana Roštění Kostel zasvěcen svatému Floriánovi. 6.Přehrada Roštění Mezi rozlehlými lesy se u této přehrady každoročně pořádají tradiční proslulé rybářské závody.

7 8.Rymice – Lidové stavby Muzeum s ukázkou tehdejšího vybavení domů a větrný mlýn. 9.Němčice - Kaple sv. Jana Nepomuckého Jedna z nejmenších kaplí v okolí zasvěcená svatému Janu Nepomuckému.

8 11. Sv. Studýnka Poutní místo s přírodním minerálním pramenem. 10. Kostelec u Holešova – kostel sv. Petra a Pavla Kostel zasvěcený svatému Petru a Pavlovi postavený již v roce 1735.

9  mezivesnické hodování  týdenní akce  campování v přírodě  zviditelnění obcí

10


Stáhnout ppt "Jak vidíme možnost rozvoje našeho regionu? Mikulášková, Vaculová ZŠ Kostelec u Holešova."

Podobné prezentace


Reklamy Google