Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

„ZAPPING“ ŘEŠÍ PROBLÉMY S : AKNÉ, ANGÍNOU, ASTMATEM, BOLESTMI ZUBŮ, BOLESTMI ZAD, PROKRVENÍM A CIRKULACÍ KRVE, BORRELIOZOU, BRADAVICEMI, GYNEKOLOGICKÝMI.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "„ZAPPING“ ŘEŠÍ PROBLÉMY S : AKNÉ, ANGÍNOU, ASTMATEM, BOLESTMI ZUBŮ, BOLESTMI ZAD, PROKRVENÍM A CIRKULACÍ KRVE, BORRELIOZOU, BRADAVICEMI, GYNEKOLOGICKÝMI."— Transkript prezentace:

1

2 „ZAPPING“ ŘEŠÍ PROBLÉMY S : AKNÉ, ANGÍNOU, ASTMATEM, BOLESTMI ZUBŮ, BOLESTMI ZAD, PROKRVENÍM A CIRKULACÍ KRVE, BORRELIOZOU, BRADAVICEMI, GYNEKOLOGICKÝMI INFEKCEMI, HEMEROIDY, CHŘIPKAMI, SLABOU IMUNITOU, INFEKCEMI DÝCHACÍCH CEST, JÁTRY, KREVNÍM TLAKEM, ČASTÝM NACHLAZENÍM A RÝMOU, OTYLOSTÍ, PARADENTÓZOU, SLINIVKOU, UROLOGICKÝMI INFEKCEMI NEBO JINÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY AKNÉ, ANGÍNOU, ASTMATEM, BOLESTMI ZUBŮ, BOLESTMI ZAD, PROKRVENÍM A CIRKULACÍ KRVE, BORRELIOZOU, BRADAVICEMI, GYNEKOLOGICKÝMI INFEKCEMI, HEMEROIDY, CHŘIPKAMI, SLABOU IMUNITOU, INFEKCEMI DÝCHACÍCH CEST, JÁTRY, KREVNÍM TLAKEM, ČASTÝM NACHLAZENÍM A RÝMOU, OTYLOSTÍ, PARADENTÓZOU, SLINIVKOU, UROLOGICKÝMI INFEKCEMI NEBO JINÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

3 PŘI APLIKACI TÉTO METODY POUŽÍVÁME ŠPIČKOVÝ PŘÍSTROJ „SUPER RAVO ZAPPER“, KTERÝ JAKO JEDINÝ NA SVĚTĚ UMOŽŇUJE JEMNÝ A PLYNULÝ POSUV FREKVENCÍ. TATO FUNKCE ZAJIŠŤUJE DOKONALOU ELIMINACI VŠECH ZNÁMÝCH DRUHŮ PARAZITŮ I JEJICH MUTACÍ. ZA POMOCI SEZNAMU CAFL ( CELOSVĚTOVÝ SEZNAM OVĚŘENÝCH LÉČEBNÝCH FREKVENCÍ ) OPTIMÁLNĚ NASTAVÍME PŘÍSTROJ PŘÍMO K EFEKTIVNÍ LIKVIDACI PŘÍČIN VAŠICH ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ. TATO METODA JE SKUTEČNOU BRANOU KE STÁLÉMU ZDRAVÍ. NENAVŠTĚVUJETE LÉKAŘE, NEUŽÍVÁTE LÉKY A PŘESTO JSTE ZDRAVÍ. VAŠE ZDRAVOTNÍ POTÍŽE ZMIZÍ A NIKDY SE NEVRÁTÍ. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP JE U NÁS ZAMOZŘEJMOSTÍ NAŠÍM CÍLEM JE VAŠE PEVNÉ ZDRAVÍ !!!

4 Vlastní aplikace této metody spočívá v tom, že jsou klientovy nejprve zjištěny zdravotní problémy pomocí Irisdiagnostiky a následně aplikován frekvenční generátor po dobu 45 až 60 minut (dle povahy problému). Na generátoru jsou nastaveny optimální parametry (frekvence) přímo pro efektivní řešení jeho zdravotního problému. Dále získá klient doporučení k detoxikaci organismu a další doporučení týkající se prevence jeho zdravotních problémů. VAŠI NÁVŠTĚVU JE NUTNO SI PŘEDEM OBJEDNAT Mobil : 603476993, 732129503 Email : zdravi.jp@hotmail.com CESTA KE STÁLÉMU ZDRAVÍ SE JMENUJE "SUPER RAVO ZAPPER" !!!

5 LÉKAŘ SE STARÁ O VAŠE NEMOCI MY SE STARÁME O VAŠE ZDRAVÍ CENTRUM ZDRAVÍ OTROKOVICE

6 NÁSLEDUJÍCÍ VIDEO UKAZUJE KONKRÉTNÍ POUŽITÍ FREKVENCE 1150 Hz PŘI KTERÉM SE BAKTERIE CITLIVÉ NA TUTO FREKVENCI ROZKMITAJÍ A ČASEM PRASKNOU. OSTATNÍ BAKTERIE JSOU NEPOŠKOZENÉ. JEDNÁ SE O CÍLENOU LIKVIDACI NEBEZPEČNÝCH BAKTERIÍ

7


Stáhnout ppt "„ZAPPING“ ŘEŠÍ PROBLÉMY S : AKNÉ, ANGÍNOU, ASTMATEM, BOLESTMI ZUBŮ, BOLESTMI ZAD, PROKRVENÍM A CIRKULACÍ KRVE, BORRELIOZOU, BRADAVICEMI, GYNEKOLOGICKÝMI."

Podobné prezentace


Reklamy Google