Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Začínáš s pistolí. Ocitl jsi se v jednom baráku a před tebou je nepřítel se samopalem AK47. Máš tah jako první. Kam ho chceš střelit? Do nohy Do hlavy.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Začínáš s pistolí. Ocitl jsi se v jednom baráku a před tebou je nepřítel se samopalem AK47. Máš tah jako první. Kam ho chceš střelit? Do nohy Do hlavy."— Transkript prezentace:

1

2

3

4 Začínáš s pistolí. Ocitl jsi se v jednom baráku a před tebou je nepřítel se samopalem AK47. Máš tah jako první. Kam ho chceš střelit? Do nohy Do hlavy Do břicha

5 Ustřelil jsi soupeřovi hlavu a on zemřel. Co chceš udělat. Půjdu do dalších dveří domu. Půjdu do jídelny.

6 Střelil jsi soupeře do břicha, ale soupeř nezemřel. Protože soupeř obdržel kritický zásah nemůže střílet, proto tě soupeř slabě praštil do hlavy a potom zemřel. Tvoje životy 32/39.Co chceš udělat? Půjdu do dalších dveří domu. Půjdu do jídelny.

7 Sebral jsi lékárničku a doplnil jsi si životy. Tvoje životy 39/39.Co chceš udělat? Půjdu do jídelny. Půjdu do dalších dveří domu.

8 Ustřelil jsi soupeřovy nohu, ale on ti dal silnou dávku kulek.Tvoje životy 18/39. Kam soupeře chceš střelit? Do hlavy Do břicha

9 Totálně jsi soupeře vyřadil z boje. Tvoje životy 18/39. Co chceš udělat? Půjdu do jídelny. Půjdu do dalších dveří domu.

10 Sebral jsi lékárničku a doplnil jsi si životy. Tvoje životy 28/39. Co chceš udělat? Půjdu do jídelny. Půjdu do dalších dveří domu.

11 Otevřel jsi dveře, ale nic kromě pár věcí jsi nenašel. Pomyslel jsi si: asi to je sklad. Co chceš udělat? Oil Odejdu z této místnosti.

12 Střelil jsi soupeře a soupeř zemřel. Tvoje životy 18/39. Co chceš udělat? Půjdu do jídelny. Půjdu do dalších dveří domu.

13 Oil Co chceš udělat? Odejdu z této místnosti. K čemu by mi to bylo?!

14 Odešel jsi z místnosti a přepadl tě policista. Kam ho střelíš? Do nohy Do hlavy Do břicha

15 Dávejte pozor!! I když není věc v nabídce, můžete věc sebrat na obrázku!!

16

17 Do hlavy Do břicha Ustřelil jsi policistovi nohu. Policista tě střelil, ale ubral ti málo životů.Tvoje životy:25:39 Kam ho chceš střelit?

18 Střelil jsi soupeře do břicha a on zemřel. Tvoje životy 25:39.Kam chceš jít? Do jídelny.

19 Střelil jsi policistu do hlavy a on zemřel. (To se ti to bude hezky vysvětlovat  ). Kam chceš jít? Do jídelny.

20 Střelil jsi soupeře do břicha a on zemřel. Máš štěstí že ti soupeř neubral žádné životy, protože zanedlouho je budeš potřebovat. Kam chceš jít? Do jídelny.

21 Střelil jsi policistu do hlavy a on zemřel. Kam chceš jít? Do jídelny.

22 Jídelna Hádanka Až budeš mít hotovou hádanku, budeš moct jít do jídelny.

23 Která hlava patří policajtovi?

24 Chci hrát znovu. Nechci hrát znovu

25 Jídelna

26 No, zkusím použít granát. Ještě ho musím nasměrovat 100 % 20%

27 Hodil jsi na tank granát, granát vybouchnul, ale tanku se nic nestalo. Teď vystřelil tank a hned na první střelu tě zabil! Chci hrát znovu. Nechci hrát znovu

28 Hodil jsi granát do tanku a zanedlouho tank vybouchl. Kam chceš jít? Do konferenční místnosti. Do soukromého pokoje. Do žaláře.

29 „Prosím pusť mě, stačí ti jenom abys našel klíč, který vlastní hlavní šéf v konferenční místnosti! Napřed ale musíš jít do soukromého pokoje, kde je klíč od konferenční místnosti.“ Jdu zpět

30 Kam chceš jít? Do konferenční místnosti. Do soukromého pokoje. Do žaláře.

31 Jdu zpět.

32 Zde jsem nic nenašel. Jdu zpět.

33 Tady je klíč! Jdu zpět.

34 Klíč už jsem našel, tak proč bych ho měl hledat znovu? Jdu zpět.

35 Do konferenční místnosti. Do soukromého pokoje. Do žaláře. Kam chceš jít?

36 Nemám klíč! Kam chceš jít? Do konferenční místnosti. Do soukromého pokoje. Do žaláře.

37 Vešel jsi do konferenční místnosti a potkal jsi hlavního šéfa. Kam ho chceš střelit? Do nohy Do hlavy Do břicha

38 Těžce jsi zranil šéfa, ale šéf je ještě schopen střílet. Šéf do tebe nastřílel pár kulek. Tvoje životy:26:39. Kam nepřítele chceš střelit? Do nohy Do břicha

39 Střelil jsi šéfa do břicha a on zemřel. Tvoje životy 26:39. Našel jsi u šéfa klíč k žaláři. Kam chceš jít? Jdu do žaláře.

40 Střelil jsi šéfa do nohy a on zemřel. Tvoje životy 26/39. U šéfa jsi našel klíč k žaláři. Kam chceš jít? Jdu do žaláře.

41 Střelil jsi šéfa do břicha a on zemřel. U šéfa jsi našel klíč k žaláři. Kam chceš jít? Jdu do žaláře.

42 Střelil jsi soupeřovi do nohy, ale soupeř nezemřel. Soupeř vystřelil plno kulek, ale mockrát se do tebe netrefil. Tvoje životy 18/39 Do hlavy Do břicha

43 Střelil jsi šéfovi do hlavy a on zemřel. Tvoje životy 18/39. U šéfa jsi našel klíč k žaláři. Kam chceš jít? Jdu do žaláře.

44 Střelil jsi šéfovi do břicha a on zemřel. Tvoje životy 18/39. U šéfa jsi našel klíč k žaláři. Kam chceš jít? Jdu do žaláře.

45 „Sláva, už jsi našel ten klíč?“ Jestli ano, vysvoboď mně!

46 Vysvobodil jsi tvého šéfa. A na tebe čeká šťastný život bez problémů. Dohrál jsi tuto hru Chci hrát znovu. Nechci hrát znovu


Stáhnout ppt "Začínáš s pistolí. Ocitl jsi se v jednom baráku a před tebou je nepřítel se samopalem AK47. Máš tah jako první. Kam ho chceš střelit? Do nohy Do hlavy."

Podobné prezentace


Reklamy Google