Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Závěrečná práce eLearning Finanční gramotnost 2.ročník ZŠ Cíl: objasnění pojmů mince a bankovky, české mince, nakupování Vypracovala: Mgr. Sýkorová Jitka.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Závěrečná práce eLearning Finanční gramotnost 2.ročník ZŠ Cíl: objasnění pojmů mince a bankovky, české mince, nakupování Vypracovala: Mgr. Sýkorová Jitka."— Transkript prezentace:

1 Závěrečná práce eLearning Finanční gramotnost 2.ročník ZŠ Cíl: objasnění pojmů mince a bankovky, české mince, nakupování Vypracovala: Mgr. Sýkorová Jitka

2 PENÍZE A Kouří na střeše. Roční období. Nejkrásnější svátky. Když zajde slunce. Zimní měsíc. Tajenka: Kovové peníze jsou ……………………………

3 PENÍZE - řešení KOMÍN ZIMA VÁNOCE NOC LEDEN Kouří na střeše. Roční období. Nejkrásnější svátky. Když zajde slunce. Zimní měsíc. Tajenka: Kovové peníze jsou MINCE.

4 PENÍZE Y Řeka v Poděbradech Jí se na Vánoce Padá sníh 1. ledna je Nový... Černý pták Ten kdo loví zvěř Dělá to vrána Beru si to na sjezdovku Tajenka: Papírové peníze jsou ………………………..

5 Peníze - řešení LABE KAPR SNĚŽÍ ROK KOS LOVEC KRÁKÁ L YŽE Řeka v Poděbradech Jí se na Vánoce Padá sníh 1. ledna je Nový... Černý pták Ten kdo loví zvěř Dělá to vrána Beru si to na sjezdovku Tajenka: Papírové peníze jsou BANKOVKY

6 Jakou hodnotu mají české mince? Vybarvi! 1 Kč 3 Kč 2 Kč 5 Kč 10Kč 8 Kč 15Kč 20Kč 30Kč 50Kč

7 Jakou hodnotu mají české mince? Vybarvi! - řešení 1 Kč 3 Kč 2 Kč 5 Kč 10Kč 8 Kč 15Kč 20Kč 30Kč 50Kč

8 Fotografie

9 Peníze – mince Vezmi si dětské papírové peníze (mince) a pracuj.

10 Fotografie to

11 Peníze - mince

12

13 Hodnocení Klady Využití matematických poznatků v praktických činnostech Rozvíjení spolupráce při řešení problémů Rozvíjení komunikace a vzájemné spolupráce Využití ICT – názornost, rychlá zpětná vazba, využití pro hodnocení Zápory Ceny hraček neodpovídají skutečným cenám ( žáci počítají v oboru do 100)


Stáhnout ppt "Závěrečná práce eLearning Finanční gramotnost 2.ročník ZŠ Cíl: objasnění pojmů mince a bankovky, české mince, nakupování Vypracovala: Mgr. Sýkorová Jitka."

Podobné prezentace


Reklamy Google