Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

K R B O V É V L O Ž K Y.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "K R B O V É V L O Ž K Y."— Transkript prezentace:

1 K R B O V É V L O Ž K Y

2 B l a n z e k 520 Krbová vložka s výkonem 8 kW, hmotností 84 kg a průměrem kouřovodu 150 mm. Tato krbová vložka má sekundární spalování. Přívod vzduchu do sekundárního spalování je ze spodní části zad a není regulovatelný. Tato krbová vložka je vybavena klapkou. Blanzek 520 je považován za lokální topidlo a není možné napojovat na teplovodní výměník nebo rozvod teplého vzduchu. Vytápěný prostor je do 190 m³.

3 B l a n z e k H (HR) Krbová vložka s výkonem 8 kW, hmotností 88 kg (95 kg) a průměrem kouřovodu 150 mm. Tato krbová vložka má sekundární spalování. Přívod vzduchu do sekundárních otvorů je ze spodní části zad a není regulovatelný. Tato krbová vložka je vybavena klapkou. Blanzek 520 H (HR) je považován za lokální topidlo a není možné napojovat na teplovodní výměník nebo rozvod teplého vzduchu. Vytápěný prostor je do 190 m³.

4 B l a n z e k V 520 H Krbová vložka s výsuvným otvíráním s výkonem 8 kW, hmotností kolem 112 kg a průměrem kouřovodu 150 mm. Tato krbová vložka je vybavena sekundárním spalováním s přívodem vzduchu ze spodní části zad, které není regulovatelný. Tento typ krbové vložky je považován za lokální topidlo a není možné ho napojovat na teplovodní výměník nebo rozvod teplého vzduchu. Vytápěný prostor je do 190 m³.

5 B l a n z e k 600 Krbová vložka s výkonem 8 kW, hmotností 81 kg a průměrem kouřovodu 150 mm. Tato krbová vložka má sekundární spalování. Přívod vzduchu do sekundárních otvorů je ze spodní části zad a není regulovatelný. Tato krbová vložka je vybavena klapkou. Blanzek 600 je považován za lokální topidlo a není možné napojovat na teplovodní výměník nebo rozvod teplého vzduchu. Vytápěný prostor je do 190 m³.

6 B l a n z e k (P, R) Krbová vložka s výkonem kW, hmotností 120 kg (125 kg) a průměrem kouřovodu 200 mm. Přívod vzduchu do sekundárních otvorů je ze spodní části zad a je regulovatelný klapkou pod popelníkem. Tato krbová vložka je vybavena klapkou. Tato krbová vložka s ohniskem lichoběžníkového tvaru umožňuje dokonalé ekologické spalování s nízkou spotřebou přikládání. V ohnisku se dají spalovat polena o délce cca 50 cm. Vložku je možné vybavit opláštěním, sloužícímu k rozvodu teplého vzduchu a k přívodu teplého vzduchu do teplovodního výměníku. Vytápěný prostor 290 m³.

7 B l a n z e k V 700 (P, R) Krbová vložka s výsuvným otvíráním a výkonem kW, hmotností 125 kg (175 kg) a průměrem kouřovodu 200 mm. Přívod vzduchu do sekundárních otvorů je ze spodní části zad a je regulovatelný klapkou pod popelníkem. V ohnisku se dají spalovat polena o délce cca 50 cm. Vložku je možné vybavit opláštěním, sloužícímu k rozvodu teplého vzduchu a k přívodu teplého vzduchu do teplovodního výměníku. Vytápěný prostor je 290 m³.

8 B l a n z e k 71 (C, CL, CP) Krbová vložka s výkonem kW, hmotností 120 kg a průměrem kouřovodu 200 mm. Ohniště těchto krbových vložek mají obdélníkový tvar. Šíře topeniště je v celé hloubce větší než 60 cm. Velká plocha topeniště a robustní litinová konstrukce jsou zárukou velkého výkonu a dlouhé životnosti. Tento typ krbových vložek není vybaven sekundárním spalováním. Vytápěný prostor je 330 m³.

9 B l a n z e k V 71 (C, CL, CP) Krbová vložka s výkonem kW, hmotností 145 kg a průměrem kouřovodu 200 mm. Ohniště těchto krbových vložek mají obdélníkový tvar. Šíře topeniště je v celé hloubce větší než 60 cm. Velká plocha topeniště a robustní litinová konstrukce jsou zárukou velkého výkonu a dlouhé životnosti. Tento typ krbových vložek není vybaven sekundárním spalováním. Vytápěný prostor je 330 m³. Nabízí vysoký komfort obsluhy a možnost provozovat krb jako otevřený.

10 B l a n z e k 71 D (V71D) Krbová vložka s výkonem kW, hmotností 110 kg a průměrem kouřovodu 200 mm. Je to oboustranně prosklená krbová vložka s možností obsluhy ze dvou stran. Dvířka na čele krbové vložky mohou být výsuvná (V71D). Vhodná volba pro osazení do příček a pilířů. Vytápěný prostor je 330 m³.

11 B l a n z e k 73 (P, R) Krbová vložka s výkonem kW, hmotností 145 kg a průměrem kouřovodu 200 mm. Krbová vložka a je vybavena sekundárním spalováním. To umožňuje dokonalé ekologické topení s nízkou spotřebou při dlouhodobém topení a dlouhé intervaly přikládání. Minimální tloušťka stěny je 8 mm. V topeništi lze spalovat polena o délce 60 cm. Vytápěný prostor je 350 m³.

12 B l a n z e k V 73 (P, R) Krbová vložka s výkonem kW, hmotností 200 kg a průměru kouřovodu 200 mm. Krbová vložka s výsuvnými dvířky umožňuje nerušený výhled do topeniště. Nabízí vysoký komfort obsluhy a možnost provozovat krb jako otevřený. Krbová vložka je vybavena sekundárním spalováním. Vytápěný prostor je 350 m³.

13 K R B O V É V L O Ž K Y BeFDIN

14 BeFDIN 660

15 BeFDIN 660 P

16 BeFDIN 660 R

17 K R B O V É V L O Ž K Y BeF

18 Řada BeF 520 Řadu krbových vložek BeF tvoří litinové krbové vložky vyložené šamotem – bezroštové spalování. Pro tento typ krbových vložek je stojánek s otvory (průměr 100mm a 125mm) pro přívod externího vzduchu – centrální přívod spalovacího vzduchu. Táhlo pro regulaci vzduchu je pod dvířky a slouží k důkladné regulaci externího vzduchu vstupujícímu do krbové vložky.

19 Řada BeF 700 Litinové krbové vložky řady BeF jsou vyložené šamotem – bezroštové spalování. Pro tyto typy krbových vložek je stojánek s otvory (průměr 100mm a 125mm) pro přívod externího vzduchu – centrální přívod spalovacího vzduchu. Táhlo pro regulaci vzduchu je pod dvířky a slouží k důkladné regulaci externího vzduchu vstupujícímu do krbové vložky.

20 M A S T K O V Á K R B O V Á K A M N A

21 F o t o g a l e r i e MKK

22 K A C H L O V Á K R B O V Á K A M N A

23 Kachlová kamna 520 KK Kachlová kamna ELLA
- Kachlová kamna v několika barevných provedeních se zabudovanou krbovou vložkou Blanzek 520 o výkonu 7-9 kW. - Kachlová kamna v několik barevných odstínech. Je možné zabudovat většinu krbových vložek. Vše dle přání zákazníka.


Stáhnout ppt "K R B O V É V L O Ž K Y."

Podobné prezentace


Reklamy Google