Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ. BLAHODÁRNÉ ÚČINKY SOLI JSOU ZNÁMÉ JIŽ PO STALETÍ JDE O NEJÍCE SE ROZŠIŘUJÍCÍ ALTERNATIVNÍ TERAPII V CELOEVROPSKÉM MĚŘÍTKU. Solná.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ. BLAHODÁRNÉ ÚČINKY SOLI JSOU ZNÁMÉ JIŽ PO STALETÍ JDE O NEJÍCE SE ROZŠIŘUJÍCÍ ALTERNATIVNÍ TERAPII V CELOEVROPSKÉM MĚŘÍTKU. Solná."— Transkript prezentace:

1 DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ

2 BLAHODÁRNÉ ÚČINKY SOLI JSOU ZNÁMÉ JIŽ PO STALETÍ JDE O NEJÍCE SE ROZŠIŘUJÍCÍ ALTERNATIVNÍ TERAPII V CELOEVROPSKÉM MĚŘÍTKU. Solná procedura se hromadí postupně po letech, ale s velkolepými výsledky! Haloterapie je v současnosti jediná existující metoda, která je schopná efektivně očistit celý systém dýchacích cest od patogenních organismů, alergenů, nánosů smogu a jemného prachu tak charakteristického pro současné životní prostředí.

3 Domácí solná jeskyně v sobě spojuje jak zesílené mořské klima, tak léčebné účinky podzemních solných dolů PORUCHY NERVOVÉHO SYSTÉMU neurózu, stres, deprese KARDIOLOGICKÉ POTÍŽ E vysoký krevní tlak, srdečně-cévní onemocnění, následky mozkové příhody, NEMOCI DÝCHACÍCH CEST astma, alergie, chronická bronchitida, zánět hrtanu, zápal průdušek, zápal plic, rýma, chrápání, šelesty, kuřácký kašel a další potíže horních a dolních cest dýchacích DERMATOLOGICKÉ ONEMOCNĚNÍ atopický ekzém, akné, lupénku, alergie ZAŽÍVACÍ PROBLÉMY žaludeční vředy, dvanácterník, crohnovu chorobu, zánět tlustého střeva

4 Solný aerosol vyčistí vzduch a vytvoří antimikrobiální, téměř sterilní prostředí Estetické účinky - vyhlazuje vrásky, zvyšuje prokrvení, hydrataci a pružnost kůže, zpomaluje proces stárnutí Hygienické účinky - zlepšuje kvalitu ovzduší, zadržuje prach, odstraňuje cigaretový kouř, eliminuje nepříjemné pachy( pot, plísně, staré knihy) Zdravotní účinky - zvýšená odolnost proti nachlazení, zajišťuje klidný spánek, navodí psychicky pohodový stav, snižuje problémy s chrápáním, pomůže při zánětech středního ucha, zvyšuje imunitu u dětí i dospělých

5 SALIN DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ - UNIKÁTNÍ PŘÍSTROJ V LÉČBĚ A PREVENCI ONEMOCNĚNÍ DÝCHACÍCH CEST Produkty Salin jsou založeny na myšlence léčby v solných dolech, jejichž účinky jsou známé po staletí. Domácí solná jeskyně je lehce ovladatelný a přenosný přístroj, který používá absolutně nový proces v úpravě vzduchu s cirkulací. Na základě suchých solných iontů vytváří v domácím prostředí klima solné jeskyně.

6 Po celý den je zabezpečen zdravý a čistý vzduch, stačí jen zapnout do zásuvky Domácí solná jeskyně vytváří chloridu sodného, který mění ionizaci vzduchu. Jeho použití doporučujeme minimálně 8 hodin a to nejlépe na noc. Je ideální pro použití v domácím prostředí, v autě, bytě, kanceláři, školním prostředí, ve školkách, družinách, zdravotnických zařízeních, ve welness, fittnes. Doporučujeme umístěte přístroj ve vzdálenosti 0.5-1.2 m od uživatele, přibližně 1 m od země, nejlépe na úroveň komody. Neskladujte ani nepoužívejte přístroj v místě s vysokou vlhkostí nebo tam, kde hrozí postřik přístroje vodou (koupelny, sauny apod.).

7 KONSTRUKCE PŘÍSTROJE

8 OVLÁDÁNÍ PŘÍSTROJE

9 PRODUKTY K DISPOZICI: SALIN S2 TECHNICKÉ ÚDAJE nominální napěti: 230 V střídavý proud nominální výkon : 10 W vzduchový průtok : 3…8 m 3 doporučený objem využitého prostoru :max.40 m 3 doporučená doba používání : 8…10 hod./den životnost filtračního bloku: 4..6 měsiců hmotnost : max.0.600 kg rozměry (mm):105 x 135 x 145 hladina hluku : max. 50 dB

10 SALIN PLUS TECHNICKÉ ÚDAJE nominální napětí: 230 V s.p / 9 V j.p. nominální výkon: 10 W vzduchový průtok: 12…32 m 3 /h doporučený objem využitého prostoru :max.150 m 3 doporučená doba použití : 8…10 hod./den životnost filtračního bloku: 4..6 měsíců hmotnost: max. 1,650 kg rozměry (mm):181 x 165 x 235 hladina hluku: max. 50 dB

11 INSALIN OSOBNÍ SOLNÝ INHALÁTOR Solná dýmka k inhalaci. Patentovaný výrobek, který blahodárně a velmi intenzivně působí na dýchací soustavu. Zklidňuje projevy alergie, astmatu, bornchitidy apod. Při použití InSALIN je důležitý varný pohyb. Vyhýbejte se hlubokým nádechům a uvolnění slin do inhalátoru InSALIN. POUŽÍVEJTE DENNĚ Jeho účinky nejvíce oceníte při pobytu v přírodě, v pracovním nasazení, na cestách, doma. Jemně mikronizovaný chlorid sodný 0,5-5μm je snadno vtažen do horních a dolních cest dýchacích.

12 VÝMĚNA FILTRAČNÍHO BLOKU S2 S cílem optimálního udržování parametrů a schopnosti čištění vzduchu se doporučuje výměna filtračního bloku po době čtyř až šesti měsíců používání a to takto: - vyjměte napájecí zdroj (adaptér) ze zásuvky; - vyjměte zástrčku ze zadního konektoru přístroje; - vytáhněte víko přístroje a vyjměte použitý filtrační blok; - nasaďte pečlivě na své místo nový filtrační blok a namontujte zpátky víko přístroje, které je poté dostatečně zajištěné 2 štítky SALIN (pouze u modelu SALIN S2); - obnovte napájení přístroje.

13 VÝMĚNA FILTRAČNÍHO BLOKU SALIN PLUS -vyjměte napájecí zdroj (adaptér) ze zásuvky; - vysuňte zástrčku ze zadního konektoru; -odklopte víko přístroje a vyjměte použitý filtrační blok; - pečlivě nasaďte na své místo nový filtrační blok a zpět přiklopte víko; - obnovte napájení přístroje. POZOR:nepodpírejte přístroj potenciometrem!

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23 . Výrobek: SOLNÝ PŘÍSTROJ PRO ČISTĚNÍ VZDUCHU TYP "SALIN" třída I, na které se toto prohlášení vztahuje, splňuje požadavky na ochranu a je v souladu s těmito normami: 1. HGR 911/2005, kterým se stanoví podmínky pro uvádění na trh a používání zdravotnických prostředků; 2. Následující harmonizované normy a technické specifikace : - SR EN 60601-1 + A1 + A2 + A13: 2001, Zdravotnické elektrické přístroje. Část1: Všeobecné požadavky na bezpečnost, - SR EN 60601-1-2:2003, Zdravotnické elektrické přístroje. Část 2: Všeobecné požadavky na bezpečnost.Dodatečný předpis:Elektromagnetická srovnalost.Požadavky a zkoušky. 3. Technická specifikace nr.4/2007. Zařízení jsou registrovány MSP jako zdravotnické prostředky, s certifikátem RO/I-020-019-2007


Stáhnout ppt "DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ. BLAHODÁRNÉ ÚČINKY SOLI JSOU ZNÁMÉ JIŽ PO STALETÍ JDE O NEJÍCE SE ROZŠIŘUJÍCÍ ALTERNATIVNÍ TERAPII V CELOEVROPSKÉM MĚŘÍTKU. Solná."

Podobné prezentace


Reklamy Google