Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

 Individuélní  Automobilem  Vlakem  Autobusem  Kola s sebou – na střechu auta, do kufru, na vozík  Lodě s sebou - pokud bude možnost půjčení.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: " Individuélní  Automobilem  Vlakem  Autobusem  Kola s sebou – na střechu auta, do kufru, na vozík  Lodě s sebou - pokud bude možnost půjčení."— Transkript prezentace:

1

2  Individuélní  Automobilem  Vlakem  Autobusem  Kola s sebou – na střechu auta, do kufru, na vozík  Lodě s sebou - pokud bude možnost půjčení

3 Možné zastávky po cestě (při cestování autem) Třebíč Telč Jindřichův Hradec Třeboň České Budějovice

4  ubytování ve vlastním stanu či karavanu  pronájem chatek  stravování v restauraci  občerstvení se zastřešenou terasou  prodejna potravin  k dispozici pračka  infocentrum, společenská místnost  telefonní budka, přístup k internetu  možnost uskladnění lodí a raftů  parkoviště v areálu kempu přímo u chatky, stanu nebo na centrálním parkovišti  vybavenost hygienických zařízení  pitná voda, teplá voda  toalety, umyvadla, sprchy  el. zásuvky na fénování, holení, …  sportovní vyžití  -volejbal,fotbal, pétanque, rybaření  - koupání (přímo v kempu v řece Vltavě, na koupališti ve Zlaté Koruně vzdáleném cca 1km)

5  Cyklistika  Pěší turistika  Sjíždění Vltavy  Sportování v kempu:  (volejbal, fotbal, petanque,  koupání, atd….)

6 DÍVČÍ KAMENY, CHKO BLANSKÝ LET, KLEŤ, ČESKÝ KRUMLOV, VODNÍ NÁDRŽ ŘÍMOV (VALEČÍN) OSTATNÍ MOŽNOSTI NA VÝLET: HTTP://WWW.DOKEMPU.CZ/KEMPY/CR/JIHOCESKY-KRAJ/ZLATA-KORUNA/KEMP-ATC-KORUNA-596/VYLETY/ PŘESNÉ TRASY SE DOMLUVÍ V KEMPU DEN DOPŘEDU, PODLE ÚNAVY, PAMÁTEK, HEZKÉHO OKOLÍ ATD. KEMP

7 1. TRASA: ZLATÁ KORUNA – BORŠOV 2. TRASA: ZÁTOŇ – ČESKÝ KRUMLOV 4-5 hodin 8-9 hod. Modré kolečka s čísly jsou jezy.

8 Doprava – 380 km (tam i z5) – 1km = 2,5 Kč V autě 4 lidé – každý platí 240 Kč za cestu tam i zpět Ubytování – Student 40Kč, stan 30 Kč, auto 60Kč, elektrika 50Kč - 5 dní Lodě – 1. výlet : 200 osoba v lodi + 30 Kč doprava z Boršova. Doprava 300 Kč – loď s pádlem 220/2 a 250/3 2. výlet : Doprava do Zátoně z Č.Krumlova stojí 500,- 8 osob 300 - 390 Kč Loď 190,-kč, +10,- pádlo + 20,- vesta + 20,- pytel - 2dny jedna osoba Jídlo – dle potřeby, svačiny na výlety, večeře v kempu, po cestě nebo něco na grilu: Špekáčky, klobásy Nakládané maso Týden = 500-700 Kč Guláš 300 – 350 Kč


Stáhnout ppt " Individuélní  Automobilem  Vlakem  Autobusem  Kola s sebou – na střechu auta, do kufru, na vozík  Lodě s sebou - pokud bude možnost půjčení."

Podobné prezentace


Reklamy Google