Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Život lze chápat jen zpětně,žít jej však musíme dopředu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Život lze chápat jen zpětně,žít jej však musíme dopředu."— Transkript prezentace:

1

2 Život lze chápat jen zpětně,žít jej však musíme dopředu.

3 O´Henry: Člověk se nikdy netěší z něčeho tak, jako se těšil na něco. Člověk se nikdy netěší z něčeho tak, jako se těšil na něco.

4 Dalajlama: Čím více se snažíme držet minulosti, Čím více se snažíme držet minulosti, tím směšnější a poničenější se náš život stává. tím směšnější a poničenější se náš život stává.

5 Benjamin Franklin: Benjamin Franklin: Vodu neoceníme, dokud nám nevyschne studna Vodu neoceníme, dokud nám nevyschne studna a to platí o všem v životě. a to platí o všem v životě.

6 Michael Althsuler: Michael Althsuler: Špatná zpráva je ta, že čas letí. Dobrá zpráva je ta, Špatná zpráva je ta, že čas letí. Dobrá zpráva je ta, že Vy jste pilot. že Vy jste pilot.

7 Arthur Halley: Arthur Halley: Když se člověk opravdu rozhodne něco udělat, Když se člověk opravdu rozhodne něco udělat, čas se vždycky najde. čas se vždycky najde.

8 G.B.Shaw: Stárnutí je otrava, ale je to jediný způsob, jak se dožít vysokého věku.

9 Seneca: Není pravda, že máme málo času, pravdou ale je že ho hodně promarníme že ho hodně promarníme.

10 Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech! ale chvílemi, které nám vzaly dech!

11 Osud míchá karty, ale hrajeme my

12 Tak jako stačí okamžik na to někoho získat, stačí ještě menší okamžik na to ho ztratit. stačí ještě menší okamžik na to ho ztratit.

13 Nauč se smát se slzami v očích. Pomalu jít, když pospícháš. Nauč se pohladit se zaťatou pěstí. Jedině tak poznáš, jak krásný je život!!

14 Bodni mě a tisícktrát bolest mou ucítíš sám... Zabij mě, pak procitneš s každou z těch ran.. Miluj mě a budeš trpět nejvíc, až uvidíš, jak umírám...

15 Až přijde den, který na kusy rozbije tvůj sen buď silák a nebreč, zatni pěsti, buď silák a nebreč, zatni pěsti, vždyť střepy přinášejí štěstí.

16 "Každému kdo pro Tebe něco znamená, každým dnem každým dnem připomínej, že máš připomínej, že máš ho rád. ho rád. Ať maličkostí či Ať maličkostí či velkým činem, náhle pak nemusí zbýt Ti čas, zbýt Ti čas, ani vyslovit, ani vyslovit, jak strašně měl jsi jak strašně měl jsi ho ho rád... rád... MARISA 2007


Stáhnout ppt "Život lze chápat jen zpětně,žít jej však musíme dopředu."

Podobné prezentace


Reklamy Google