Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Obojživelníci- vývoj žáby Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Obojživelníci- vývoj žáby Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv."— Transkript prezentace:

1 Obojživelníci- vývoj žáby Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv další používání podléhá autorskému zákonu. Projekt Škola činností CZ.1.07/1.4.00/21.30.20VY_32_INOVACE_358 © Petra Lillová Tento výukový materiál vznikl v rámci Operačního programu Vzdělání pro konkurenceschopnost. Základní škola Loket, okres Sokolov

2 Název: Obojživelníci- vývoj žáby Anotace: nafocená jednotlivá stádia vývoje žab, vysvětlení na obrázcích proč obojživelníci Autor: Petra Lillová Jazyk:český Očekávaný výstup: pochopení, nalezení odpovědi proč obojživelníci Klíčová slova: žába, pulec, obojživelníci Druh učebního materiálu: výkladový Druh interaktivity: prezentace Cílová skupina:žáci 1.stupně Stupeň a typ vzdělávání:1. stupeň ZŠ Ročník: 3. – 5. ročník Vazby na ostatní materiály: pracovní list vývoj žáby, smart- vývoj žáby

3 Hledání samičky

4 Páření

5 Nakladená vajíčka

6 Nakladená vajíčka- starší

7 Pulec- mladší

8 Pulec- starší

9 Pulec- přední a zadní končetiny

10 Žába- dospělý jedinec

11

12 Seznam použité literatury a pramenů: Autor: Petra Lillová Základní škola Loket, okres Sokolov petra.lillova@zsloket.cz únor 2011 Objekty, použité k vytvoření sešitu, jsou součástí SW Smart Notebook nebo pocházejí z veřejných knihoven obrázků (public domain) nebo jsou vlastní originální tvorbou autora.


Stáhnout ppt "Obojživelníci- vývoj žáby Materiál je určen k bezplatnému používání pro potřeby výuky a vzdělávání na všech typech škol a školských zařízení. Jakékoliv."

Podobné prezentace


Reklamy Google