Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

LOGOLOTO B, M, P Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "LOGOLOTO B, M, P Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,"— Transkript prezentace:

1 LOGOLOTO B, M, P Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. Hra je určena pro dva hráče. Před započetí hry vystřihněte kartičky označené k vystřižení. Kartičky doporučujeme zalaminovat. Hra má shodná pravidla jako hra LOTO. Vystřižené kartičky se otočí. Protihráči si před sebe položí každý svou hrací kartu A1 až C2. Hráči se střídají v otáčení kartiček. Pokud naleznou obrázek shodný s obrázkem na hrací kartě, přiloží danou kartičku na svoji hrací kartu. Pokud hráč obrázek z kartičky na hrací krále nevlastní, otočí ji zpět. Vítězí hráč, který svou kartu zaplní jako první. Při každém otočení nebo přiložení kartičky dítě pojmenuje obrázek. Hrací karty zvolte ze tří variant, podle toho co hodláte s dítětem trénovat. První dvojice hracích karet (A) se zaměřuje nejen na opakování hlásek, ale i na zrakové vnímání. Druhá dvojice (B) přibližuje dítěti počátek globálního čtení a třetí (C) je zaměřena na abstraktně vizuální myšlení.

2 Hrací karta A1 B U B E N M Y J E P U S A M E T E P I P IB A N Á N P Ú B U D Í K M Y ŠB O U D A P Á V B O B

3 Hrací karta A2 P I L A B Á B A P A D Á K M Í Č P E S B A S A M I M I P A P Á P Á NB O T AM A M U T B Ó J E

4 B U B E NP I B U D Í KP I L A P E SB Ó J EM Y J EB A N Á N M Y ŠB Á B A B A S AP Á N Hrací karta B1

5 P U S AP ÚB O U D AP A D Á K M I B O T AM E T EB O B P Á VM Í ČP A P ÁM A M U T Hrací karta B1

6 Hrací karta C1

7 Hrací karta C2

8 Kartičky k vystřižení B U B E N M Y J E P U S A M E T E P I P IB A N Á N P Ú B U D Í K M Y ŠB O U D A P Á V B O B

9 Kartičky k vystřižení P I L A B Á B A P A D Á K M Í Č P E S B A S A M I M I P A P Á P Á NB O T AM A M U T B Ó J E

10 Všechny uveřejněné odkazy [cit ]. Dostupné pod licencí Public Domain na WWW: Všechny uveřejněné odkazy [cit. 2010–02–08]. Dostupné pod licencí Creative Commons na WWW: 25 AJTA. 27 ARTAXERXES. 28 GINA PINA. 31 ASCHE, Rafael. 32 MEL. 35 すけ. 36 RAFI, B. 37 USTAS. 39 CASSIE, J. 43 AZOREG. 44 KANFUZIY. 45 MISTVAN. 46 BROKENSPHERE. Dachshund_mix_drinking_water.JPG 47 ANDREWKEPERT MDK09. Všechny uveřejněné odkazy [cit ]. Dostupné pod licencí GNU General Public License na WWW: 4 GG3PO. 40 BRUCHHAUSEN-VILSEN-FOTOGRAF. [cit ]. Dostupné pod licencí GNU Free Documentation License na WWW: 26 FIR Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu ISSN: , financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozováno Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.


Stáhnout ppt "LOGOLOTO B, M, P Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Věra Fišerová. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785,"

Podobné prezentace


Reklamy Google