Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

BIOQUANT Základní informace o přístroji, jeho funkčnosti a důvodech pozitivního přínosu pro lidský organizmus.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "BIOQUANT Základní informace o přístroji, jeho funkčnosti a důvodech pozitivního přínosu pro lidský organizmus."— Transkript prezentace:

1 BIOQUANT Základní informace o přístroji, jeho funkčnosti a důvodech pozitivního přínosu pro lidský organizmus

2 Co je BIOquant? Laser, monochromatické, koherentní světlo
Světlo pro život Vlnová délka: 650nm Intenzita, výkon: 3, 4, 5mW (Používá se stejný výkon a délka ozařování jako při nitrožilním ozařování, které bylo testováno a byly ověřeny jejich účinky. Viz například Klinické studie z Německa a Ruska)

3 Komu zejména je BIOquant určen?
1. Lidem trpícím srdečně-cévními nemocemi náchylní k infarktu po infarktu po srdeční mrtvici trpící trombózou trpící vysokým krevním tlakem 2. Diabetikům 3. Lidem majícím problémy s mikrocirkulací 4. Lidem, kteří žijí ve stresech 5. Sportovcům, lidem s vysokými nároky na fyzickou i psychickou zdatnost a odolnost Věková hranice pro používání: nad 15 let bez omezení

4 Jak BIOquant funguje? Způsob aplikace: nosní dutina
Proč právě nosní dutina? Nosní dutina je bohatě prokrvena, tudy se dostávají monochromatické fotony (laserové paprsky) do krve. Co se děje s krví? Rozpouštějí se tuky hned při prvním použití. Tím se krev zbavuje nežádoucích tuků a odstraňují se i nánosy na stěnách cév, stejně jako v podkožních tkáních. Rozpouštějí se krystaly špatného cholesterolu (LDL) už po měsíci aplikací. Upravuje se stav červených krvinek, které se zbavují nežádoucích obalů a oddělují se od sebe. Červené krvinky přijímají více kyslíku, který roznášejí do všech tkání. Zlepšuje sa elasticita červených krvinek.

5 Proč je krev tak důležitá?
Krevní oběhový systém se skládá ze srdce a cév. Krev po celém těle rozvádí kyslík a živiny a naopak z těla odváfí oxid uhličitý a odpadové látky. Krev samotná se skládá z mnoha látek, z nichž z našeho úhlu pohledu hrají největší roli červené krvinky (erytrocyty) a enzymy.

6 Jak BIOquant ovlivňuje krev?
Červené krvinky: odděluje Bílé krvinky: stimuluje Tuky: rozpouští Cholesterol LDL: rozpouští

7 Červené krvinky před a po terapii
PO POUŽITÍ BIOquantu Červené krvinky jsou oddělené a okysličené ↓↓ Co se stalo? Rozpustily se tuky obalující červené krvinky Červené krvinky začínají fungovat Zvýšilo se množství kyslíku v krvi Následek Upravení krve, zlepšení její funkce Okysličení všech tkání, buněk, orgánů v celém lidském těle PŘED POUŽITÍM BIOquantu Červené krvinky jsou ve shlucích. ↓↓ Proč? Špatná životospráva (vysoká konzumace tuků, cukrů, alkoholu, ap.) Hustá krev (vysoká viskozita krve) Kouření Nedostatek spánku Následek Snížené množství kyslíku v těle, zvýšené množství tuků, cukrů, cholesterolu v krvi. Následný vznik srdečně-cévních onemocnění, jako vysoký tlak, cukrovka, infarkty, trombózy.....

8 Srdečně-cévní soustava
Cirkulující krev roznáší živiny a kyslík do celého těla. Problémy vznikají, když srdce ztrácí sílu, rytmus, anebo když se naruší volný průtok krve cévami. Jaké hlavní zdravotní problémy hrozí? Vysoký krevní tlak Angina Pectoris Onemocnění věncovitých tepen Křečové žíly Trombózy Snížená funkčnost mozku Léčba a prevence: Zdravý životní styl BIOquant Léky a vitamíny

9 Srdečně-cévní soustava
1. Vysoký krevní tlak Příčiny vzniku: Způsob života (strava bohatá na tuky, sůl, cholesterol, nadváha, stres, nadměrná konzumace alkoholu, kouření) Genetické faktory Věk Léčba: Nutriční léčba Léčba léky Léčba BIOquantem Jak to BIOquant ovlivňuje? Rozpouští tuky a cholesterol Vyživuje tělo Okysličuje tělo Odstraňuje letité nánosy v cévách Obnovuje plnou funkčnost červených krvinek a krevních enzymů

10 Srdečně-cévní soustava
2. Angina Pectoris Co je to za chorobu? Bolest na hrudníku, která vzniká z nedostatečného přísunu kyslíku do srdečního svalu. Příčiny vzniku: Povlak na stěnách cév, který omedzuje přísun kyslíku → věncovité tepny jsou příliš úzké Důvod vzniku: kouření, konzumace tuků, alkoholu, nadměrná hmotnost, nedostatek pohybu, vysoký krevní tlak, cukrovka. Léčba: Nutriční léčba Léčba léky Léčba BIOquantem Jak to BIOquant ovlivňuje? Rozpouští usazený povlak na stěnách cév Přináší více kyslíku srdečnímu svalu

11 Srdečně-cévní soustava
3. Nemoc věnčitých tepen Co je to za chorobu? Věnčité tepny jsou zúženy a proto je omezen přítok krve do srdce. Srdce se snaží získat kyslík vyšší námahou, což způsobuje bolesti na hrudníku, či dokonce srdeční infarkt Příčiny vzniku: Věnčité tepny jsou již příliš úzké → omezený přísun kyslíku. Co vznik negativně ovlivňuje: kouření, nadměrná konzumace tuků, nadměrný přísun cholesterolu, alkoholu, mastných kyselin, nadměrná tělesná hmotnost, nedostatek pohybu, vysoký krevní tlak, cukrovka Léčba: Nutriční léčba Medikamentózní léčba Léčba BIOquantem Jak chorobu ovlivňuje BIOquant? Přináší více kyslíku srdečnímu svalu, obnovuje plnou mikrocirkulaci.

12 Srdečně-cévní soustava
4. Křečové žíly Co je to za chorobu? Naplněné a přeplněné žíly na dolních končetinách Příčiny vzniku: Nadměrná hmotnost Nedostatok pohybu Sedavé zaměstnání Nedostatečná mikrocirkulace Špatná funkce cévních chlopní Léčba: Nutriční léčba, cvičení Operace Léčba BIOquantem Jak BIOquant ovlivňuje? Zlepšuje mikrocirkulaci a okysličování, odbourává usazeniny a nánosy na vnitřních stěnách cév, zmírňuje chorobu

13 Mozek a nervová soustava
Mozek a síť nervů, která prochází celým tělem. Které choroby hrozí? Bolest hlavy a migréna Poruchy paměti Demence Skleróza Multiplex Mrtvice

14 Mozek a nervová soustava
1. Bolesti hlavy a migréna Příčiny vzniku: Genetické faktory Stres Nedostatok hořčíku Nedostatečné okysličení mozku Jiné faktory Léčba: Odpočinek, pohyb na čerstvém vzduchu Léčba BIOquantem Jak může BIOquant pomoci? Okysličuje mozek a tkáně celého těla. Aktivně obnovuje mikrocirkulaci a uvolňuje cévy tím, že je zbavuje vnitřních nánosů a usazenin. Zlepšuje se průtok krve, upravuje se krevní tlak.

15 Mozek a nervová soustava
2. Poruchy paměti Důvody vzniku: Běžné stárnutí: poruchy paměti přicházejí zcela přirozeně s rostoucím věkem, počínají se objevovat někdy již od 35. až 40. roku věku lidí. Poruchy paměti z důvodů mozkových poruch. V závislosti na druhu a přesné příčině může BIOquant výrazně pomoci. Léčba: Nutriční léčba BIOquant Jak BIOquant chorobu ovlivňuje? Pozitivně ovlivňuje mozek a jeho zásobování kyslíkem, výrazným zlepšením mikrocirkulace, odbouráváním nánosů z vnitřních stěn cév, zlepšuje průtok krve cévami a tím i zkvalitňuje přísun kyslíku a přispívá k obnově poškozených (ne však již mrtvých) buněk.

16 Mozek a nervová soustava
3. Demence Příčiny vzniku: Rizikové faktory: mrtvice, vysoký krevní tlak, kouření, cukrovka, zanášení a ucpávání cév, zcela nedostatečný přísun kyslíku. Dlouhodobý alkoholizmus Věk Genetické faktory a předpoklady Jak BIOquant ovlivňuje chorobu? Pokud dochází k demencím z důvodu opakujících se mrtvic, pomáhá BIOquant obnovovat poškozené buňky, zajišťuje výrazně lepší okysličování a mikrocirkulaci. Pokud jsou buňky již odumřelé, jde o poškození trvalé a zde již nepomůže ani BIOquant, ani jakýkoliv jiný typ léčby.

17 Mozek a nervová soustava
4. Skleróza Multiplex Co je to za chorobu? Nervy v mozku a míše se postupně poškozují a přestávají plnit svoji funkci. Jak BIOquant chorobu ovlivňuje? Zpomaluje rozšiřování poškození tkání a buněk, obnovuje mikrocirkulaci, zajišťuje zlepšené okysličování mozkových tkání, odstraňuje nánosy a usazeniny ve vnitřních cévách.

18 Mozek a nervová soustava
5. Mozková mrtvice Co je to za chorobu? Poškození mozkových buněk způsobené špatnou mikrocirkulací, nedostatečným okysličováním mozkových tkání, případně přerušení přítoku krve do mozku. Problém vzniká zablokováním cév, případně protržením cévy. Příčiny vzniku: Špatné životní a stravovací návyky – stres, kouření, nadměrná konzumace tuků a cholesterolu, alkohol, obezita, ap.) Cukrovka Vysoký krevní tlak Jak může BIOquant pomoci: Aktivně snižuje riziko vzniku mozkové mrtvice, rozpouští tuky v krvi a nánosy usazenin uvnitř cév. Po mozkové mrtvici aktivně obnovuje poškozené (nikoliv ale již odumřelé) mozkové tkáně a buňky.

19 Dosud realizované Klinické studie na téma Laserové nízkovýkonové ozařování krve
Klinická studie - Pekingská Univerzita Klinická studie – Německo, Weber Klinická studie – Arménie, Gasparyan Klinická studie – Itálie, sportovní medicína Klinická studie – Diabetes Mellitus a Dislipidemie Klinická studie – Skleroza Multiplex Klinická studie – Slovensko Kompletní Klinické studie jsou v plném znění uveřejněny na internetových stránkách Klinické studie s BIOquantem v České a Slovenské Republice jsou připravovány, o výsledcích budeme informovat po jejich dokončení.

20 1. Klinická studie - Pekingská Univerzita
Výzkum probíhal pomocí SPECTometru před a po použití BIOquantu: Mozek a jeho prokrvení, funkce mozku Migréna Nahoře stav před aplikací, dole stav po aplikaci. Ohniska po ozáření krve nízkovýkonovým laserem se zmenšovala, až zcela zmizela. Zlepšilo se prokrvení a okysličování mozku. Na snímcích pacienti po několikanásobných infarktech. Po ozáření se ohniska zmenšila, některá zcela zmizela.

21 2. Klinická studie – Německo, Weber
Popsané účinky intravazálního laserového ozáření krve Stimulace imunitní reakce, specifické i nespecifické Vzestup imunoglobulínů IgG,IgA, IgM Stimulace interfernů, interleukinů a TNF-alfa Stimulace proliferace lymfocytů Zvýšení fagocytické aktivity makrofágů Snížení CRP Zlepšení antioxidačního enzymového systému s antioxidačním působením Zlepšení deformability erytrocytů a mikrocirkulace Redukce agregacie trombocytů Aktivace fibrinolýzy Stimulace produkce NO v monocytech, vazodilatace a zlepšení endotelové disfunkce a tkáňové trofiky Fúze mitochondrií při tvorbě obrovských mitochondrií se zvýšením produkcie ATP v dýchacím řetězci Normalizace buňkového membránového potenciálu Metoda: Intravazální ozařování krve laserem Cíl: Léčba chronického a metabolického onemocnění a diabetu mellitus. Výsledky: Téměř všichni pacienti zaznamenali celkovou stabilizaci, energizaci a další pozitívní účinky na chronická onemocnění, diabetes mellitus, poruchy lipidního metabolizmu a jiné různé nemoce.

22 3. Klinická studie – Arménie, Gasparyan
Metoda: Intravazální ozařování krve laserem Cíl: Posílení imunitního systému Výsledek: Posílení specifická i nespecifická

23 Porovnání metod čištění krve
Porovnávací složky Čištění krve-transfuzní terapia Terapie nitrocévního laserového ozařování Terapie čištění krve pomocí laserových fotonů Základ teorie Teorie plazmové filtrace He-Ne Teorie o ozařování laserem Krevní reologie, pravidla o funkcích organizmu, teorie laserové biologie Nápravná metoda Odběr asi 200cc krve, filtrování a následná zpětná transfuze Ozařování krve pomocí laseru vložením laseru přímo do krevních cév Ozařování nosní dutiny laserem s vlnovou délkou 650nm a nízkým výkonem Operační procedura Komplexní Jednoduchá a pohodlná Nápravná omezení Lokální krev Krev celého těla Bezpečnost Snadno může dojít k infekcím Snadno může dojít k infekci Žádné riziko infekcí, nehrozí žádné nebezpečí lidskému organizmu Vedlejší efekty Snadno může dojít ke zničení užitečných složek krve Poškozuje cévy, snadný přenos infekcí do organizmu Žádné vedlejší efekty nebo účinky Cena Vysoká Nízká Aplikace/Použití Aplikováno malému počtu lidí Široké použití pro naprostou většinu lidí. Nápravný efekt Nekompletní Kompletní

24 BIOquant v České Republice
BIOquant má veškeré certifikáty a licence pro prodej a používání v Evropské Unii a v České Republice Zahájení prodeje od Výhradní dovoz do ČR, distribuce, prodej, servis: Way 4U s.r.o. kontakty: telefon: , internet: Buduje se síť Referenčních a aplikačních center BIOquant ve větších městech České Republiky. Zde lze také BIOquant zakoupit, ale je možné i jen docházet na terapie bez nutnosti zakoupení přístroje domů. Děkujeme za pozornost.


Stáhnout ppt "BIOQUANT Základní informace o přístroji, jeho funkčnosti a důvodech pozitivního přínosu pro lidský organizmus."

Podobné prezentace


Reklamy Google