Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Petr Málek ROWANet II. Petr Málek. 226.11.2014 Petr Málek326.11.2014 -Nové lokality  Chotěboř, Náměšť nad Oslavou, Pacov, Světlá nad Sázavou  Nemocnice.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Petr Málek ROWANet II. Petr Málek. 226.11.2014 Petr Málek326.11.2014 -Nové lokality  Chotěboř, Náměšť nad Oslavou, Pacov, Světlá nad Sázavou  Nemocnice."— Transkript prezentace:

1 Petr Málek ROWANet II. Petr Málek

2

3 Petr Málek Nové lokality  Chotěboř, Náměšť nad Oslavou, Pacov, Světlá nad Sázavou  Nemocnice Jihlava -„Staro-Nové“ lokality (lokality v nájmu)  Velké Meziříčí, Třebíč, Pelhřimov, retranslační bod Ořechov (navýšení stožáru o 5m) -Nové aktivní prvky cca Kč ,- -21 nových PE prvků, 2x CORE šasi, redundance! -Nové pasivní technologie -CWDM – expand pásmo 1500 – 1580nm, DWDM Rozšíření sítě ROWANet – čemu se budeme věnovat ROWANet II.

4 Petr Málek ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet

5 Petr Málek Realizátor:První telefonní spol. s r.o. Cena:Kč ,- Umístění: Chotěboř, Trčků z Lípy 69  4 nenasvícena šeda vlákna kategorie G.652.C a lepší, z toho:  1 vlákno osazené 16ti kanálovým 1310 – 1610nm CWDM mux/demux na obou koncích dle ITU-T G  1 vlákno osazené CWDM 1470nm, 1490nm, 1590nm,1610nm, + pasmo expand (1500 – 1580nm) pro budoucí možnost využiti pásma C v DWDM od 1519,48 – do 1577,03nm na obou koncích.  Optická vlákna budou ukončena v 19“ optických vanách na SM pigtailech s konektory SC-APC.  U nových tras je standardem rack (800x1000x2000), environmentální monitoring, kamerový dohled, online UPS ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet - Chotěboř

6 Petr Málek Realizátor:SELF servis spol. s r.o. Cena: Kč ,- Délka:47000m Umístění: Náměšť nad Oslavou, Masarykovo nám. 104  4 nenasvícena šeda vlákna kategorie G.652.C a lepší, z toho:  1 vlákno osazené 16ti kanálovým 1310 – 1610nm CWDM mux/demux na obou koncích dle ITU-T G  1 vlákno osazené CWDM 1470nm, 1490nm, 1590nm,1610nm, + pasmo expand (1500 – 1580nm) pro budoucí možnost využiti pásma C v DWDM od 1519,48 – do 1577,03nm na obou koncích.  Optická vlákna budou ukončena v 19“ optických vanách na SM pigtailech s konektory SC-APC.  U nových tras je standardem rack (800x1000x2000), environmentální monitoring, kamerový dohled, online UPS ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Náměšť n.Oslavou

7 Petr Málek Realizátor:OPTOKON Co., Ltd. spol. s r.o. Cena: Kč ,- Umístění: Pacov, náměstí Svobody 1  1 ks optické vlákno SM9/125 G652D z toho:  bude osazené 16ti kanálovým 1310 – 1610nm CWDM mux/demux na obou koncích dle ITU-T G  Optické vlákno bude ukončeno v 19“ optické vaně na SM pigtailech s konektory SC-APC.  U nových tras je standardem rack (800x1000x2000), environmentální monitoring, kamerový dohled, online UPS ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Pacov

8 Petr Málek Realizátor:První telefonní spol. s r.o. Cena: Kč ,- Umístění: Světlá n.Sázavou, náměstí Trčků z Lípy 18  4 nenasvícena šeda vlákna kategorie G.652.C a lepší, z toho:  1 vlákno osazené 16ti kanálovým 1310 – 1610nm CWDM mux/demux na obou koncích dle ITU-T G  1 vlákno osazené CWDM 1470nm, 1490nm, 1590nm,1610nm, + pasmo expand (1500 – 1580nm) pro budoucí možnost využiti pásma C v DWDM od 1519,48 – do 1577,03nm na obou koncích.  Optická vlákna budou ukončena v 19“ optických vanách na SM pigtailech s konektory SC-APC.  U nových tras je standardem rack (800x1000x2000), environmentální monitoring, kamerový dohled, online UPS ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Světlá n.Sázavou

9 Petr Málek Realizátor:OPTOKON Co., Ltd. spol. s r.o. Cena: Kč ,-  48 ks optických vlákech ve dvou trasách, redundantně ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Nemocnice Jihlava

10 Petr Málek ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Pelhřimov Realizátor:OPTOKON Co., Ltd. spol. s r.o. Cena: Kč ,- Umístění: Pelhřimov, Pražská 127  1 ks optické vlákno SM9/125 G652D z toho:  bude osazené 16ti kanálovým 1310 – 1610nm CWDM mux/demux na obou koncích dle ITU-T G  Optické vlákno bude ukončeno v 19“ optické vaně na SM pigtailech s konektory SC-APC.

11 Petr Málek Realizátor:SELF servis spol. s r.o. Cena: Kč ,- Délka:42 800m Umístění: Velké Meziříčí, Náměstí 79/3  4 nenasvícena šeda vlákna kategorie G.652.C a lepší, z toho:  1 vlákno osazené 16ti kanálovým 1310 – 1610nm CWDM mux/demux na obou koncích dle ITU-T G  1 vlákno osazené CWDM 1470nm, 1490nm, 1590nm,1610nm, + pasmo expand (1500 – 1580nm) pro budoucí možnost využiti pásma C v DWDM od 1519,48 – do 1577,03nm na obou koncích.  Optická vlákna budou ukončena v 19“ optických vanách na SM pigtailech s konektory SC-APC ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Velké Meziříčí

12 Petr Málek Realizátor:První telefonní spol. s r.o. Cena: Kč ,- Umístění: Třebíč, Purkyňovo náměstí 133/ 2  4 nenasvícena šeda vlákna kategorie G.652.C a lepší, z toho:  1 vlákno osazené 16ti kanálovým 1310 – 1610nm CWDM mux/demux na obou koncích dle ITU-T G  1 vlákno osazené CWDM 1470nm, 1490nm, 1590nm,1610nm, + pasmo expand (1500 – 1580nm) pro budoucí možnost využiti pásma C v DWDM od 1519,48 – do 1577,03nm na obou koncích.  Optická vlákna budou ukončena v 19“ optických vanách na SM pigtailech s konektory SC-APC ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Třebíč

13 Petr Málek ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Aktivní prvky

14 Petr Málek ROWANet se hodně změní !  bude zpracován migrační plán  čeká nás kompletní změna technologie a filosofie sítě ROWANet!  naší snahou je:  robustnost a odolnost  zajištění požadované kvality služeb a granurality služeb  možnost rozšíření  aplikace bezpečnostních mechanismů ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Aktivní prvky  vrstva CORE – dvojice HP A7506, MPLS tag (LDP), rezervace pásma, směrování,..  Throughput 488 million pps  Routing/switching capacity768 Gbps  Routing table size entries  Supports a maximum of GbE ports or 288 autosensing 10/100/1000 ports or 288 SFP ports, or a combination

15 Petr Málek ROWANet se hodně změní !  vrstva PE bude ve všech významnějších lokalitách, celkem zakoupíme 21ks těchto boxů  výstup VPLS VPN, MPLS tag (LDP), routing, QOS ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Aktivní prvky  vrstva PE - HP A5800  Throughput 155 million pps  Routing/switching capacity208 Gbps  Routing table size entries  24 SFP fixed Gigabit Ethernet SFP ports; 1 extended module slot; 4 fixed 1000/10000 SFP+ ports; 1 RJ-45 serial console port

16 Petr Málek ROWANet II. Rozšíření sítě ROWANet – Pasivní prvky V ROWANETu budeme připraveni na nasazení DWDM!  viz vlákno osazené CWDM 1470nm, 1490nm, 1590nm,1610nm, + pasmo expand (1500 – 1580nm) pro budoucí možnost využití pásma C v DWDM od 1519,48 – do 1577,03nm na obou koncích. DWDM cesta při využívání kapacity optických vláken je v principu velmi jednoduchá, technologicky ale hodně komplikovaná technologie.

17 Petr Málek Aktuální informace k ROWANetu, projekt Třešť Děkuji za pozornost Petr Málek ROWANet II.


Stáhnout ppt "Petr Málek ROWANet II. Petr Málek. 226.11.2014 Petr Málek326.11.2014 -Nové lokality  Chotěboř, Náměšť nad Oslavou, Pacov, Světlá nad Sázavou  Nemocnice."

Podobné prezentace


Reklamy Google