Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zdeněk Smetana Smetana. Je český animátor, scénarista a výtvarník. Pracoval ve studiu Bratři v triku a později byl režisérem v Krátkém filmu Praha.Bratři.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zdeněk Smetana Smetana. Je český animátor, scénarista a výtvarník. Pracoval ve studiu Bratři v triku a později byl režisérem v Krátkém filmu Praha.Bratři."— Transkript prezentace:

1 Zdeněk Smetana Smetana

2 Je český animátor, scénarista a výtvarník. Pracoval ve studiu Bratři v triku a později byl režisérem v Krátkém filmu Praha.Bratři v trikuKrátkém filmu Praha Za svůj život vytvořil mnoho postaviček a podílel se na animaci oblíbených českých večerníčků.večerníčků Pohádky z mechu a kapradí (Křemílek a Vochomůrka), Rákosníček, Štaflík a Špagetka a Malá čarodějnice, Radovanovy radovánky. Pohádky z mechu a kapradíKřemílek a Vochomůrka Rákosníček Štaflík a Špagetka Malá čarodějnice Radovanovy radovánky

3 Maminka s babičkou se předháněly, která mu poví hezčí pohádku. Rozhodl se jít studovat na učitele výtvarné výchovy, školu ale nakonec nedokončil. Zlákalo ho totiž nové studio BRATŘI V TRIKU režiséra Jiřího Trnky.

4

5

6

7

8

9


Stáhnout ppt "Zdeněk Smetana Smetana. Je český animátor, scénarista a výtvarník. Pracoval ve studiu Bratři v triku a později byl režisérem v Krátkém filmu Praha.Bratři."

Podobné prezentace


Reklamy Google