Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Občanské sdružení KolumbusPředstavuje Výstavy děl svých členů.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Občanské sdružení KolumbusPředstavuje Výstavy děl svých členů."— Transkript prezentace:

1 Občanské sdružení KolumbusPředstavuje Výstavy děl svých členů

2 Výstava v kavárně Výměník Výstava v kavárně Výměník První výstava o.s Kolumbus se konala v kavárně Výměník během zahájení Týdne duševního zdraví. Vernisáž v Zúčastnili se : Ředitel Jan Jaroš, Předseda Michal Balabán, vystavující členové - Alena Šromová, Zdeněk Košek a významný host výtvarnice Alena Dvořáková. Další vystavující člen Milan Jíša. Výstava trvala do První výstava o.s Kolumbus se konala v kavárně Výměník během zahájení Týdne duševního zdraví. Vernisáž v Zúčastnili se : Ředitel Jan Jaroš, Předseda Michal Balabán, vystavující členové - Alena Šromová, Zdeněk Košek a významný host výtvarnice Alena Dvořáková. Další vystavující člen Milan Jíša. Výstava trvala do

3 Výstava v Radniční hale v Lázních Bohdaneč Tato výstava byla pořádána pardubickou sekcí o.s Kolumbus Tato výstava byla pořádána pardubickou sekcí o.s Kolumbus Zúčastnil se primátory Pardubic Deml s manželkou Zúčastnil se primátory Pardubic Deml s manželkou Byly zde vystavována výtvarná díla Aleny Šromové, Milana Jíši, Byly zde vystavována výtvarná díla Aleny Šromové, Milana Jíši, Tyto díla byla výsledkem bohatého uměleckého cítění a duševního života. Tyto díla byla výsledkem bohatého uměleckého cítění a duševního života. Fotografie Jiřího Klepače byly opravdu krásné. Fotografie Jiřího Klepače byly opravdu krásné.

4 Výstava v Husově sboru. Pořádaná o.s. Kolumbus proběhla od do Vystavovali členové Alena Šromová, Milan Jíša, Zdeněk Košek, Jiří Klepač.

5


Stáhnout ppt "Občanské sdružení KolumbusPředstavuje Výstavy děl svých členů."

Podobné prezentace


Reklamy Google